Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a szerető "csal meg" az elfogadhatatlan? fórum

Ha a szerető "csal meg" az elfogadhatatlan? (beszélgetős fórum)


30. nutuka
jún. 26. 18:18
Tiszta jószándékból írom, hogy vigyázz magadra, és akármennyire is fáj, egy ilyen kapcsolatból lépj ki érzelmileg téren minél előbb. Abból amit leírtál, látszik, hogy neki nincsenek érzelmei feléd, mert aki szeret az full féltékeny ilyenkor. A szerelmes férfi árkon bokron ugrik át érted. Jó szándékból írom tényleg, hogy ne tedd ezt magaddal, ne hagyd, hogy használjon.
29. Panna.33 (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 24. 16:05

Ha elveszíted, az azért lesz, mert világossá tetted a számára, hogy te erre az egészre párkapcsolatként gondolsz.

Pedig ez nem az.

28. Ervina (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
jún. 20. 09:43
Ezek szerint nem, ha ő is volt más pasival :)
27. fortissimafingus (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 19. 13:00

Szerintem ez a pasi nem szeret téged, ez lerí a reakciójából. Jó vagy neki szexre, a változatosság megélésére (a nős pasiknak nem kell elhinni, amit a feleségükről mondanak), de nem több.

Nem is lenne jogalapja dühösnek lenni, hiszen ő 5 éve csalja veled a feleségét, és téged a feleségével.

26. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Ágio8405)
jún. 19. 11:10
Így van. Tökéletesen összefoglaltad.
25. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - 1c3035a3ad)
jún. 19. 11:08
Ez nem bántás, te magadat bántod ezzel a helyzettel. Mi csak reménykedünk hogy kinyílik a szemed és végre esélyt adsz magadnak a boldogságra, mert ez nem az. Elhiszem hogy fáj az igazság, de mi itt jót akarunk neked. Milyen válaszoknak örültél volna? Annak hogy nagyon szeret és te vagy a mindene? Vagy mit vártál ebben a helyzetben? Azt irjuk hogy tehettél ilyet miközben te semmi rosszat nem tettél? Nagyon tévesen látod a helyzeted ha ezeket bántásnak veszed. Ez a pasi kihasznál téged vedd már észre, és hiába remenykedsz, ha eddig nem hagyta ott az asszonyt akkor ezután sem fogja. De ismerjük a dumát, hogy a feleségével nem szexel 8 éve és csak a gyerekek meg hitel meg a kutya macska miatt nem hagyja el. A fenéket, ezek csak dumák. Csak sajnos sok nő bedől ezeknek.
jún. 19. 11:06
Hamegnyerte, haddvigye! 😄
23. libikóka (válaszként erre: 22. - 1c3035a3ad)
jún. 19. 11:03
Nem bántott senki,,csak nem akarod látni valót.
jún. 19. 11:02
Jaaaj köszönöm hogy írtam hogy ne bántsatok mégis csak ez megy
21. Ágio8405 (válaszként erre: 18. - Ervina)
jún. 19. 11:00
és az a szomorú, hogy ő ezzel megelégszik 😞
20. lolita2112 (válaszként erre: 17. - Libikóka)
jún. 19. 10:07
igazad van!
jún. 19. 09:42
A lelki vakok is bottal járnak! A különbség csak annyi, hogy nem támaszkodnak rá, hanem ütnek vele...
18. Ervina
jún. 19. 09:29
Ennek a férfinek pont semmi köze hozzá, hogy te kivel szexelsz. Ő minden nap hazamegy a feleségéhez, minden nap őt választja helyetted.
17. libikóka (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 19. 09:06

Még nem látod a hasznát,,de ha tiplizik ,tulajdonképp jól jártál.

Akad nem nős férfi is,akinek nem mellékutca leszel.

16. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 19. 09:00
Én azt sem értem, hogy valaki aki évekig szerető, hogy omlik össze egy ilyen semmi apróságtól? Meg fordítva, ha évek óta valakinek a szeretője vagy, akkor morálisan vagy akárhogy ennyi nem fér bele? Neked is jár annyi, hogy szabadon azt csinálj, amihez kedved van, a pasi folyton a feleségével "csal" téged, hát nehogymár csak egy irányba működjön ez. Alapból azt mondanám hogy egy ilyet a legnagyobb hülyeség elmondani a másiknak, hogy megcsaltad és megbántad, de ebben az esetben talán szerencséd lesz, és szakít/nem keres többé, és végre élheted a saját életed a szeretősködés helyett.
15. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 19. 08:19

Ne áltasd magad!

Ez nem rólad szól: róla, az egójáról és semmi köze a szerelemhez.

Ha nem akarna a feleségével lenni, ha fontos lennél neki, nem csak titokban kettyintgetne téged évek óta.


Sajnálom, de ez az igazság. Becsüld többre magad ennél és gondolkozz el a viszonyotokon, azon, hogy tíz év múlva milyen életet képzelsz el magadnak! Akkor is csak egy viszony akarsz lenni egy öregedő pasi életében, aki annyira sem tart, hogy ne keltsen benned lelkifurdalást, mert végre más felé is nyitottál? Ez lenne a szeretet?

Milyen karácsonyaid lesznek? Belegondoltál már?

jún. 19. 08:08
Én sem akarlak bántani. Bántod te magad eleget azzal, hogy olyan férfit szeretsz, aki csak kihasznál.
13. semleges (válaszként erre: 11. - Apeeng)
jún. 19. 07:38
Én is így gondolom.
jún. 19. 07:29
Ha szerencséd van elzavar és lesz esélyed találni egy olyan embert, akinél te vagy az első.
11. apeeng
jún. 19. 07:06

Jókor jött a pasidnak ez a vallomás...végre megszabadulhat tőled...a szeretőt is meg lehet únni.

ne csodálkozz, ha nem hív...már megvan az új nője.

10. Charlize (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 19. 06:46

A csalót megcsaltad. Semmi több nem történt. Lapozz tovább!


Többet képzelsz a szeretői státuszodba, mint ami. Nevetséges a “kedves” férj hozzáállása. “Feldolgozza…” Azt sikerült feldolgoznia, hogy a feleségét átveri 5 éve?


Kár volt elmondani neki, így felhasználja majd ellened: sakkban tart az érzelmi bizonytalansággal vagy felhasználja leléptetési indokként.

jún. 19. 02:29
nem kellett volna neki elmondani!gondolod,hogy o "hu" hozzad?en ebben nem vagyok biztos!
8. globus (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 18. 22:26

Na de hol csaltad meg, a mosdóban?

Kár volt elmondanod neki, igy lett bonyolultabb. Az a nem önazonos, hogy csalsz, mikózben őszinte is akarsz lenni.

7. Anyagi (válaszként erre: 1. - 1c3035a3ad)
jún. 18. 22:25

Szerintem a vallomásod csak újabb kellemetlenséget jelentett annak a férfinak...

Abszolút nem érdekli, de most elgondolkodik, hogy van egy oka a kiszállásnak és igénybe vegye e?

jún. 18. 22:24
Nem szeret úgy és annyira amennyire te ezt szeretnéd... Sajnàllak hogy ilyen kapcsolatra áldozod az életed. Okod pedig nincs a lelkiismeret furdalásra emiatt... Amiatt inkább amit egy masik nő társad ellen teszel. Amiatt kéne, emiatt nem.
jún. 18. 22:18
Én bizony bántalak. 5 éve szeretője vagy egy házas férfinek, ez persze neked természetes. Azért nincs lelkifurdalásod, hogy egy másik embert megalázol, de legyen ez a férj gondja.
jún. 18. 21:53
Nem bántalak, van neked enélkül is elég bajod.
jún. 18. 21:35

Szerető vagy, nem házastárs, élettárs. Ne legyen lelkifurdalásod a pasi felé.

Nem a pasid az áldozat, a felesége, nehogy már hisztizzen, röhejes.

jún. 18. 21:35

Én téged nem értelek, nem őt. Ő nap mint nap megcsal téged a feleségével, te meg a kardodba dőlsz, mert mással szexeltél?


Semmit nem kell ezzel kezdenie, max. tudomásul vennie, hogy ahogy te az övében, úgy ő a te életedben sem az egyetlen. Nem tartozol neki elszámolással.

jún. 18. 21:30
Immáron 5 éve vagyok egy házas férfi szeretője, voltak szünetek, de mostmár 2 éve kihagyás nélkül. Ahogy az idő telt, egyre inkább elmélyült a kapcsolatunk, és én sosem szexeltem senki mással, amíg tartott a kapcsolatunk. Hivatalos voltam egy esküvőre, és nagyon rossz kedvem volt mert egyedül voltam, szóval elkezdtem izomból inni. Ahogy másra sem, rám sincs jó hatással az alkohol, és az lett a vége, hogy kiesett minden, és lefeküdtem az exemmel aki szintén ott volt az esküvőn. Amikor felébredtem akkor tudatosult bennem mit csináltam, elöntött a bűntudat és a szégyen, mert én szeretem ezt a házas férfit. Legközelebb amikor találkoztunk elmondtam neki, sírtam. Sosem volt elvárva hogy ne legyek mással, de mivel nem volt önazonos a tettem, ezért borzasztóan éreztem/érzem magam. Mondta hogy igazából őt ez nem viseli meg. Kérdeztem, hogy nem is bántja-e. Azt mondta, hogy eldönti még mit kezd ezzel. Néztünk egy filmet összebújva, akkor úgy éreztem talán nem lesz semmi baj. Utána mondta hogy elmegy feldolgozni a dolgokat. Kérdeztem, hogy mikor fog hívni, mondta, hogy nem tudja, majd meglátjuk. Továbbra is szörnyen érzem magam, és félek, hogy elveszítem. Valamint nem értem, hogy ha őt ez nem viseli meg akkor mit kell feldolgoznia. Bántja a dolog? Lehet, hogy szeret is? Lehetséges, hogy egy hiba miatt most lezárja a kapcsolatunkat? Ne bántsatok nagyon, bántom magamat eléggé. Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook