Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekelhelyezés megváltoztatása... fórum

Gyermekelhelyezés megváltoztatása... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. okt. 19. 07:13

Drukkolok neked hogy ma minden jól sikerüljön.

Légyszi írj majd mi lett.

90. b399a09e0e (válaszként erre: 89. - Bowie)
2012. szept. 27. 21:40

mikor kicsik még annyire édesek.

H bele gondolok hogy régen mikor baba volt zt gondoltam könnyebb lesz mikor nagylesz, iskolás... hát nagyon nagyot tévedtem.

89. bowie (válaszként erre: 88. - B399a09e0e)
2012. szept. 27. 11:19

Igen, nagyon édesek..azt mondta, ha én fáradt leszek, ő majd akkor is "jól gondját fogja viselni".

:))

88. b399a09e0e (válaszként erre: 85. - Bowie)
2012. szept. 27. 11:03
és ha ez valóban ígylenne, hogy semmi dolgod nem lenne... és a gyerek nem is gondolja hogy anya nem hiszi el amit ő gondol erről... de nem is baj az, hisz erősebb a ragaszkodás a tesó iránt mert "segíthetek" anyának.
87. b399a09e0e (válaszként erre: 86. - Dius1212)
2012. szept. 27. 11:02

És ez egy nagyon jó dolog hogy ennyire ragaszkodik már az öcsikéhez, legalább mégjobban ragaszkodni fog mind sulit nézve mint az apját nézve az otthoni dolgokhoz.


Én a fiamnál végig azt hittem hogy lány lesz, erre fiú lett 20 hetesen kiderült. Talán legközelebb ha végig fiúra gondolok lány lenne belőle? Ki tudja...

86. Dius1212 (válaszként erre: 85. - Bowie)
2012. szept. 27. 08:58

Nalunk is ez van...puszilgatja a hasamat erdeklodik folyamatosan...es mondta mar azt is h anya a kistesot tegyuk az en szobamba majd en ejszaka adok neki enni hogy te tudjal aludni... :)

van mar egy feltesoja a fiamnak az apjaeknal szuletett egy kislany...ot imadja felti nem hiszem h gond lenne vele ezen a teren...

85. bowie (válaszként erre: 84. - Dius1212)
2012. szept. 27. 08:40
Én is a második kisfiamat várom.:)) Mi is nagyon lányt akartunk, még a fiam is, de azért ő könnyebben elintézte, hogy öcsit kap. Azt mondta, majd megtanítja mindenre, nekem nem is lesz dolgom vele.:)))) És abszolute nem érdekli, hogy ők fél tesók lesznek.:)
84. Dius1212 (válaszként erre: 83. - B399a09e0e)
2012. szept. 27. 08:21
Igen tudjuk o is kusfiu :) pedig nagyon kuslanyt szerettunk volna de ha mar igy alakult nem lehet mit tenni..majd a kovi lany lesz :D
83. b399a09e0e (válaszként erre: 82. - Dius1212)
2012. szept. 27. 07:21
biztos hogy így lesz. Kisfiú vagy kislány lesz, azt megtudtátok már?
2012. szept. 27. 07:05
Hat november vegetol igazabol mar kesszenletben allhatunk es most lesz egy okt kozepen a kovi ha jol megy akkor egy masfel honap mulva az meg mar epp hogy arrafele esik mint a szules..de remeljuk jol erzi magat odabent a kis mano es nem jon elobb :)
2012. szept. 26. 21:20
5-6 héttel csak nem lesz meg hamaabb.
2012. szept. 26. 20:03
2012.12.12-re vagyok kiirva most epp lakasfelujitas van vettunk egy lakast azt most teljesen atalakitjak meg a falak is mashol lesznek..szoval hamarosan majd koltozes kb november elejen epp kicsit befeszkelunk es mar jon is a babo persze csak ha kivarja az idejet.. :)
2012. szept. 26. 19:56

Lehet már a tanúit be se hívják.

Nálunk anno 6 tanú bement, megkérdezték hogy ott van e név szerint mindenki, aztán kiment mindenki. 2 tanú bement és ennyi. A többi csak "pofavizit"-et tett.

Mikorra vagy kiírva? Addig tán csak rég vége lesz.

2012. szept. 26. 19:41
hat szerintem nem az utolso lesz mert ugye meg csak a tanuknal tartunk az o reszerol van meg ketto akit nem hallgatott meg a biro nem volt ra ido...es mondta a biro h en is ideztethetek be tanukat elsosorban a paromra celzott de hozzatette h o egyebkent is fogja kerni az o meghallgatasat.meg nem volt picologusi vizsgalat meg ilyenek szoval meg egyenlore nem latom a veget valoszinuleg elhuzodik elegge a dolog..
2012. szept. 26. 19:33

Még szép hogy nem tetszik ez neked!! Nem is baj hogy a bíróságon folytatódik.

Majd ott a bíró meghozza a lehető legjobb döntést, de az tuti nem 1 hét itt és 1 hét ott felállás lesz.

Majd talán megkapja a hétvégét és nyáron valamennyi időt. Elvégre a gyereket nem lehet csak úgy kiemelni a megszokott hétköznapjaiból hogy "ingázva" éljen az eddigi kiegyensúlyzott élete helyett, ahogy azt egy gyereknek kell.


Ahogy írtad korábban hogy mi volt a bíróságon, hogy nem úgy jött be neki a számítása mint ahogy ő azt képzelte a tanúkkal, ez eléggé rossz rá nézve a bíró előtt.

Ez lesz az utolsó tárgyalás okt 19.-én?

2012. szept. 25. 14:19
Nem tudom...gondolom azert mert nekem nem tetszik az egy het itt egy het ott otlet... :/
75. bowie (válaszként erre: 74. - Dius1212)
2012. szept. 25. 12:28
Ppppfffff.....miért?
2012. szept. 25. 12:20
Apuka meggondolta magat mar nem akar eggyezkedni megy tovabb minden talalkozunk a birosagon oktober 19en
2012. szept. 15. 13:38
Hat igazabol nem szivesen megyek bele sokkal tobbe a mostani megallapodasnal..kethetente ket nap unnepek masnapja es nyaron 3 het plusz a szunetek fele...ezen felul..ha szol elore h lenne valami program amire el szeretne vinni akkor az meg belefer...de nem az h heti harom napot nala utanna meg nalam...az nem jo..
72. b399a09e0e (válaszként erre: 71. - Dius1212)
2012. szept. 15. 12:32
Kíváncsi leszek rá miben sikerül megegyeznetek.
71. Dius1212 (válaszként erre: 70. - B399a09e0e)
2012. szept. 13. 20:53
Oktober 19 a kovi targyalas idopontja...ha addig nem vonja vissza jovo heten szerdan talakozunk h megbeszeljuk h meg tudunk e eggyezni...
70. b399a09e0e (válaszként erre: 69. - Dius1212)
2012. szept. 13. 19:17
mikor lesz a folytatása?
69. Dius1212 (válaszként erre: 68. - B399a09e0e)
2012. szept. 12. 15:17

hat nem mondott igazabol a biro semmit csak amikor ket ellentmondasos valazst adott akkor rakerdezett harmadszorra is...szerintem o levonta a kovetkezteteseket...

meg van ket tanu akire nem volt ido igy is 3,5 oras targyalas volt fel otkor lett vege...

68. b399a09e0e (válaszként erre: 58. - Dius1212)
2012. szept. 12. 12:47

Kezd süllyedni a hajója apukának ezek szerint?

Ez jóó hír.


A bíró mondott valamit apuka akaratára nézve ami rosszat jelentene neki?


Most olvasgattam vissza némiképp, ne menj bele soha semmi pénzért az 1-1 hét itt ott felállásba, abból semmi jó nem fog származni. Aztán még a végén elfelejtené a gyereket vissza engedni hozzád. Volt már rá példa.

Igazi pióca az exed ahogy látom.

67. bowie (válaszként erre: 66. - Dius1212)
2012. szept. 12. 11:30

Próbáld meg, de tedd hozzá, hogy ha a legcsekélyebb jelét is látod a fúrásnak, meg hangolásnak, akkor ennek is annyi.:) Biztosítsd be magad. Nekem is volt, hogy szülinapra elengedtem plusszban, nem volt belőle gond.


Sőt, én régen még szenteste is igazodtam hozzá. Én szent"ebédet" tartottam, hogy ő lehessen este a fiával...ppfff..de hülye voltam.:)

2012. szept. 12. 10:09
koszonom mindenkinek a valaszait....en arra gondoltam h azt tudom neki felajanlani h minden maradjon a regiben tehat ket hetente hetvege az ove unnepnapok masnapja nyaron 3 het stb...de ezen felul ha meg tudjuk beszelni akkor rugalmasan kezelhetjuk a lathatast es ha mondjuk egy moziba szeretnenek elmenni hetkoznap akkor ha a gyereknek is jo es nincs mas programjaa akkor elviheti...ez meg talan belefer nem?
2012. szept. 12. 08:52
A gyereknek a lehető legrosszabb hogy egy hét itt egy hét ott-teljesen meg fogja kavarni,nem fogja tudni hol az otthona.Ráadásul érzékeny korban van-semmiképp se menj bele szerintem.
64. bowie (válaszként erre: 63. - Dius1212)
2012. szept. 12. 08:24
Semmi nem fog változni..sőt..még nagyobb mocsoknak lennél kikiáltva, ha belemennél is, mint amilyennek eddig.
2012. szept. 12. 08:23
Most megyunk beszelni parom apukajaval o sokmindent megelt mar talan tud valami jotanacsot adni...aztan megragjuk rendesen...de tenyleg nagyon tanulsagos amit leirtal...nekemi sbuzlik a dolog..ha eddig nem tudtunk ugy egymashoz allni most ez mitol valtozna...
62. bowie
2012. szept. 12. 07:24

Nah, még valami. Én is ilyen hezitálós voltam mint te.

Annó, mikor váltunk, kifizettem az összes hitelét a volt férjemnek, olyat is, amit a házasságunk előtt vett fel! Csak azért, hogy mi legyünk az egyik olyan kivételes elvált pár, akik normálisan állnak egymáshoz! És, hogy tudjon ő is normálisan új életet kezdeni. Mi nem veszekedtünk soha, egyszerűen csak megbeszéltük és elváltunk...

Aztán azt hitte, hogy ő bármit megtehet..ha neki nem volt jó, akkor "visszadobta" vagy el sem vitte a gyereket, ha nekem túlóráznom kellett, akkor azt én oldjam meg ahogy tanultam..volt, hogy még azt is a fejemhez vágta, hogy nekem kötelességem is volt őt segíeni abban, hogy új életet tudjon kezdeni! (megjegyzem minden hónapban új márkás cipő van a lábán, nem 20, hanem 40 ezres!!! a gyerektartásnak meg én csak a felét kértem el..)

Aztán jöttek itthon szépen a kisfiam elejtett mondatai..hogy mama ezt mondta, hogy apa ezt mondta..stb..még most is a plafonon vagyok tőle, komolyan..

így akkor megtanultam, hogy én többé semmit nem adok ingyen! Mert úgyse kapod vissza, csak rúgdosásban maximum! Úgyhogy ne legyél jótevő!

És hát a volt anyóst még anyák napjára is oda ette a fene az előadásra..úgy, hogy senki nem hívta! (a saját anyám se volt ott). Utána meg fel volt háborodva, hogy ő semmit nem kapott! Hát miért nem vett neki a fia? Mit akar kapni egy előadáson, ami az ovisok anyukájának van? Mert nálunk nem szokás az, hogy kinek hány vendég jön az előadásra és annyi ajándékot csináljunk...persze én voltam a dög, nem az volt figyelembe véve, hogy az oviban ez nem szokás.

Karácsonykor mindenki, még a volt férj élettársa is kapott ajándékot..annyit nem mondtak, hogy kösz, majd kidobom...:DD Primitív barmok. Ne egyezkedj..ilyen egy hét itt, egy hét ottba meg pláne ne! Tapasztalat!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook