Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fórumok fórum

Fórumok (beszélgetős fórum)


1 2 3
júl. 19. 07:00
Húzz innen!
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - 55Judit)
júl. 18. 13:08
1. Nem szeretem a szót sem, hogy szingli. Nem akarok ilyeneken ismerkedni, nem akarok pasit se, barinőkből meg elegem van.
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 55Judit)
júl. 18. 13:06
Nem szeretem az embereket. Látni se. Csak a vélemények érdekelnének. Az értelmesek. Nem a fórumot szólom le, csak az értetlen, ostoba, csúfolódó butákat.
júl. 18. 11:34
Most amíg megkavartam a levest 😀 az jutott eszembe, hogy ha nekem a társaság hiányozna annyira mint amennyire nem, és nagyon vágynék beszélgető partnerre, nem egy általam leszólt fórumon múlatnám az időt. Mi a véleményed erről?
66. 55Judit (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 11:27
Valójában nem tudom divat-e vagy sem szinglitúrán ismerkedni, csak azt gondolom eredményesebb lehet mint neten, sok esetben hazugság és 20 éves fotók alapján ismerkedni valakivel. Talán a személyes ismerkedéskor ritkábbak a nagy pofára esések. Nem tudom. Csak egy tipp volt. :)
65. 55Judit (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 11:23
Hát akkor passz!
64. Görögtánc (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 11:09
Ez manapság divatosnak számít?🤔
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - 55Judit)
júl. 18. 11:08
Nem vagyok szingli, de ha az lennék, sem akarnék ilyen módon ismerkedni. Megvan a véleményem a manapság divatos ismerkedesekről.
júl. 18. 10:55
Talán ha részt vennél szingli túrán. Ott lehet ismerkedni és alakulnak ki barátságok is. ha egyik beszélgetőpartner nem felel meg, nyugodtan mellé lehet szegődni másiknak. Ezek a természetjárások ezért vannak. Egy próbát megérne.
61. 55Judit (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 10:53
Kevés a fórum, és ami van, ott is sokszor bekerül olyan valaki aki igyekszik azt szétverni, vagy téves információkkal bombáz másokat. Ha sokirányú az érdeklődésed, a való életben kellene beszélgetőpartnert keresned, a sok általad szeretett téma közül csak van valaki akit némelyik érdekel.
60. 55Judit (válaszként erre: 58. - 55Judit)
júl. 18. 10:50
Ja, és ne bántsunk senkit!
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 55Judit)
júl. 18. 10:50

Az a baj, hogy engem ezer dolog foglalkoztat, olvasok mint állat, de nem tudom kibeszélni.

Reménytelen.

58. 55Judit (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 10:48

Eddig volt időm visszaolvasni. Hasonló gondokkal küzdök én is.

Nem azért nem találunk társaságot mert valakit butábbnak, okosabbnak, vagy unintelligensnek tartunk. Inkább azért nem, mert az érdeklődési körünk nagyban eltér másokétól. Én a való életben szívesebben beszélgetnék mint egy fórumon. De mi van? 70 éves vagyok. A környezetemben senkit nem érdekel ami engem. Mondják, menjek nyugdíjas klubba. Ott is mi van? Süteményekkel kedveskednek egymásnak, amilyeneket én nem eszek. Egymást beszélik ki, én meg nem vagyok a hírlánc tagja így nem pletyizek senkiről. Ezen kívül az a téma kinek hogy szúrta el az életét az orvos, kit hogyan gyógyítanak vagy kezelnek félre, milyen gyógyszereket szednek, stb. nem ismerem a gyógyszereket, így erről se tudnék beszélgetni.


Az én témám a különféle egészségmegőrző praktikák lennének ami igen kevés idős embert foglalkoztat, mert az orvos az isten. Ezen kívül a kertészkedés leginkább. Tehát kívül kerültem a társasági élettől én is. De legalább sosem unatkozom, és nem rinyálok. Nyitva a szemem, mindig fedeztek fel olyasmit ami szebbé teheti az életemet.

Ezt kívánom neked is!

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Enissa)
júl. 18. 10:36
Az a baj, hogy nem tudom, az ezerféléből mi érdekel leginkább...
júl. 18. 10:35
Fordítva. Nem egy-két. A többség löttyedt. Hihihi menj csak...te még uncsibb vagy sajna...
55. Enissa (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 10:30

Nem tudom hol élsz, de szoktak indulni szabadegyetemek 1001 témában.

Érdemes szétnézned.

júl. 18. 10:27

Valóban. Minden ember sekélyes. Csak te vagy helikopter. És ez így jó, mert ezzel csak magadnak okozol szenvedést.

1.) Ezt úgy hívják, hogy elgépelés.

2.) Ez teljesen rendben van. Csak kicsit nehezíti az értelmes emberek felkutatását.

3.) "Nem nézek le senkit, csak mégis." Mint amikor valaki azt mondja, hogy "nem akarok beleszólni, csak..." És jön a beleszólás :D

Igen, az egyetemet végzettek közt is vannak olyanok. De ezzel kábé azt mondod, hogy bár az eper a kedvenc gyümölcsöm, nem vagyok hajlandó finom, érett epret enni, mert mindig van közte egy-két löttyedt.

Na jó, kiszálltam, mert már uncsi vagy.

júl. 18. 10:26

"Nem én vagyok zseni, hanem emberiség 98 százaléka idióta, és ezért azt a 2 százalékot, aki normális, kikiáltják zseninek”.


Teller Ede

52. Enissa (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 10:23
A diploma megszerzése, még nem jelent kiváncsiságot,intelligenciát.
júl. 18. 09:10

Egyébként akartam még érdekes témákat hozni, de itt sem érdemes azért a két-három értelmes hsz-ért erőlködnöm.

Tényleg nem tudom, hol keressek beszélgetőtarsat.

Téma off.

júl. 18. 09:03
Alaposan félreértettél, te se vagy a legélesebb kés a fiókban. Nem óhajtok én senki fölé helyezkedni, csak rohadtul unom a sok butát, aki buta létére az értelmesebbet gúnyolja.
júl. 18. 09:01

1.) Mi az a rengetek?

2.) Nem járok emberek közé, mert 1.: Megutáltam őket, 2.: Introvertált vagyok.

3.) Nem nézek le senkit, csak látom, mennyire sekélyes kb. minden ember. Ezt gyerekkoromban megállapítottam. Azóta szenvedek attól, hogy senki nincs körülöttem, akivel beszélgethetek a rengeteg érdekes dologról. Ha volt is egy-egy értelmesebb ismerősöm, velük meg más baj volt.

Egyetemet végzettek közt is akad elég sok buta, öntelt majom. Ennyi így dióhéjban.

48. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 07:48
Uborkaszezon van...
júl. 18. 07:03

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

Azt nem értem, hogy ha tényleg annyira intelligens vagy, mint hiszed magad, hogyan nem találod meg a többi intelligens embert. Én elég sokat ismerek. Az egyetemen rengetek okos és értelmes embert ismertem meg, és sok kifejezetten zseniális elmét is. És ők széles tudományos körben elismert koponyák, nem pedig te kis szubjektív megítélésed alapján. Velük lehet kifejezetten tartalmas, intellektuális beszélgetést folytatni. Mivel a legtöbb egyáltalán nem szakbarbár, így a saját kutatási területükön kívül is számtalan témában kompetensek. Rengetek színvonalas vitánk volt. És tudod, hogy mi bennük a közös a kimagaslóan magas intellektusuk mellett? Az, hogy egyikük sem arrogáns vagy lekezelő. Soha egyikük sem hülyézett vagy papucsállatkázott volna le engem vagy bárki mást még akkor sem, ha kifejezetten butaságot mond. Ugyanis ahhoz is kell egy bizonyos szintű intelligencia, hogy a magát oly okosnak definiáló ember ne legyen lenéző másokkal szemben. Sőt. A magam részéről azt tapasztalom, hogy valaki minél kevésbé okos, annál inkább hajlamos leminősíteni másokat. Ugyanis aki nem tud önerőből kimagasodni, az megpróbálja inkább a többieket lehúzni. Egy igazán prudens személynek semmi szüksége rá, hogy a maga nagyságát hangoztassa, hiszen az mindenki számára nyilvánvaló. Olyan ez, mint amikor a kiskutya nagynak és félelmetesnek akar látszani, ezért felborzolja a szőrét, és mindenkire morog, ugat. A nagy kutya meg csendben van, mert tisztában van vele, hogy ő tényleg nagy és erős, így nincs szüksége folyton ezt bizonygatni ugatással.

De hogy egy kis tanácsot is adjak a végére. Ha valóban olyan komoly témák mélységükben érdekelnek, mint a szinkronicitás, nézd meg a Dr Daubner tanít honlapot, és jelentkezz néhány kurzusra. Daubner tanár úr komolyan megválogatja a tanítványait. Aki ott van, abban biztos lehetsz, hogy kellően pallérozott elméjű, és tájékozott az általad is oly nagyra becsült témákban. Kívánom, hogy végre megtaláld az annyira keresett értelmes emberek társaságát!

júl. 17. 20:05
😆😅🤣 erre csak azt mondhatom, hogy baromi kevés az értelmes ember. Ezt a papucsállatkák is tudják.😉
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - 6b12a4f57f)
júl. 17. 20:03
Látni nem akarom őket, de a vélemenyeik érdekelnek. Hülye kerdés volt.
44. 6b12a4f57f (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 17. 19:25
Egy embergyűlölő miért keres beszélgetőtársat?
júl. 17. 19:16
Én nem tehetek róla, hogy senki sem ér fel hozzád, kedves Professzorasszony 😉
júl. 17. 19:04
Bocsánat, ha nők közt keresek értelmes beszélgetőtársakat.😅🤣😂
júl. 17. 06:40

Te vagy eltévedve, ha a női hülyeségek untatnak, mégis egy női portálon keresed az izgalmas témákat. Én sem állítok oda egy foci és autó központú fórumba, és kezdek el picsogni, hogy nincs itt egy értelmes ember, aki a természetes szülés előnyeit ecsetelné :D

Vannak ezo-spiri és konteós oldalak. Ott lehet, hogy több sikerrel jársz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook