Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni, Keto Slim segítségével..... fórum

Fogyni, Keto Slim segítségével..... (beszélgetős fórum)


12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Katt2)
tegnap 08:55
Kösz...
11. michelle.r (válaszként erre: 8. - Katt2)
szept. 16. 09:06

Nem kell, önkéntes.


"Tehát, honnan lehet megtudni azt, hogy az illető orvos mennyire ért ehhez a diétához? Vagy csak pénzt akar keresni?"


Úgy általában egyéb orvosok esetében honnan lehet tudni?


Olvasgass a pubmed-en, én is ott szoktam tájékozódni. Ott autentikus infót találsz.

10. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 23:52
A leírás első sora, hogy segíti a ketózist. De mivel a keto diétához azér a legtöbb esetben önfegyelemre van szükség, (hacsak nem eleve többé-kevésbé így étkezel, már pedig kevesen vannak így) ezért teljesen felesleges, mert az eljön a diétától is, teljesen felesleges gyorsítani...
9. katt2 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 22:03
Erre a divatos kifejezés az életmódváltás. Ha jól gondolom, akkor neked már vannak komolyabb eredményeid ezen a téren. Folytasd tovább!
8. katt2 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
szept. 15. 22:01

Ezzel csak az a problémám, hogy még nem láttam semmi hitelt érdemlő tanulmányt, hogy ez igaz lenne:


" az elérhető élelmiszerekből már rég nem tudod bevinni a szükséges vitaminokat, nyomelemeket, kellenek a kiegészítők "


Szerintem, ez csak városi legenda,az étrendkiegészítők gyártói találták ki. Csak azt szabadna bevenni, aminek OGYI száma van...


Hozzáértők? A páromnak a háziorvos javasolta ( persze magánrendelésen ), hogy mit, hogyan egyen. A ketogén szinten a három keresztig jutott el. ( Vérvétel)


Tehát, honnan lehet megtudni azt, hogy az illető orvos mennyire ért ehhez a diétához? Vagy csak pénzt akar keresni?


Egyébként, miért kell neked évek óta ketogén diétán élned?

szept. 15. 19:20

Köszi értem már. Ezzel nem próbálkozom

Fogyi alapokat tudom fogytam is de jó lenne még. Nehéz betartanom.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Katt2)
szept. 15. 19:16
Kösz ezen s téren tájékozatlan voltam, ez a ketózist támogatja? Aha értem már....
szept. 15. 19:12
Több éve ketogén étrenden élek, nem keményen kell csinálni, hanem ésszel. Lakatos Pétertől tanulok, messze nem annyi, hogy kevés ch-t viszel be. Ha betartod a szabályokat, semmilyen rásegítésre nincs szükséged, de arra figyelj, hogy az elérhető élelmiszerekből már rég nem tudod bevinni a szükséges vitaminokat, nyomelemeket, kellenek a kiegészítők. De azt sem egy fórumon fogod megtudni, hogy mit, milyen arányban. A tested működése nem játék, tanácsot kizárólag hozzáértőtől fogadj el.
szept. 15. 17:07
Kevés cukor, szénhidrát, hús, vacsorát a minimálisra csökkenteni, és több mozgás. Nem kell nagy dolgokra gondolni, esténként fél óra séta.
3. asztanaviszta (válaszként erre: 2. - Katt2)
szept. 15. 14:54

Tökéletesen leírtad: nincsenek csoda diéták és tabletták.

Kevesebb kaja, több mozgás. Ennyi a titok.

2. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 14:35

Én a helyedben gyorsan elfelejteném. A ketogén diéta azt jelenti, hogy nem viszel be, csak minimális szénhidrátot, így a szervezeted a ketózis állapotába kerül. A máj ketonokat termel és azok szolgáltatják az energiát. Egy darabig megy, én 3 kilót fogytam 2 hét alatt, a párom 10 kilót 2 hónap alatt. Az anyagcserénket teljesen tönkretette, nekem egy, a páromnak 3 hónap kellett, hogy visszaálljon a normál helyzetbe. Biztos lehet másképp is csinálni, el kell olvasni az ide vonatkozó irodalmat. Azt azért tudni kell ( egy onkológus véleménye szerint ) a szervezetnek minimum 150 g szénhidrátra van szüksége naponta, különben tönkreteszi magát.

Hogy ezt a ketózist hogyan lehet elérni tablettákkal, hát ez szerintem az átverés netovábbja.

Nincsenek tabletták a bűntetlen fogyáshoz... csak kemény edzés, de mindenből kell enni. Szénhidrát, fehérje, zsír, nyomelemek.

szept. 15. 13:05
Fogyott már valaki ezzel s segitséggel? Keto Slimmel? És hol rendelhető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook