Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ferde a mosolyom nagyon zavar fórum

Ferde a mosolyom nagyon zavar (beszélgetős fórum)


júl. 18. 10:58
Ehhez sajnos állkapocs műtét kell. Én maradtam ferde mosolyú. :)
10. barai
júl. 13. 07:20
:D
júl. 13. 00:04

Hány éves vagy?


Én beugrò modellnek szép voltam 25-ig, mert szimmetrikus.


Utána nem.

8. Hansika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 16:44
A maszk ápol és eltakar...
7. Hansika (válaszként erre: 2. - Eunuch)
júl. 12. 16:43
:-DDD
6. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 16:15

Szerintem ebben egy szakember tudna segíteni. Ajánlok egyet: Dr. Vaszilkó Mihály Tamás. Ő arc-, állcsont-, és szájsebész, fogorvos és plasztikai sebész.

Véletlenül sem azt sugallom, hogy ugorj a műtőasztalra, de ő annyi mindent látott már arc és állkapocs témában, hogy biztos tudni fogja a választ. Ha a botox segít, akkor azt adja be. Ha más, akkor azt fogja javasolni.

5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 14:55
Ezért vagy egyéni.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 14:48

Ne zavarjon! Nincs olyan ember, akinek tökéletesen szimmetrikus az arca, teste.

Örülj, és nevess sokat!😊

júl. 12. 13:48
Enyém is ferde, sőt a szemeim sem állnak egy vonalban ha mosolygok. Egy fotómat látva lányom rögtön rám is írt, hogy "Anya, minden rendben van veled?" Gondolom a póz, a fények, még jobban kihangsúlyozták. Abszolut nem zavar, ilyen vagyok és kész. :)
júl. 12. 13:26
Enyém is ferde, ez a szexepilem. ;)
júl. 12. 13:09

Sziasztok!

Nagyon zavar h ferde a szám ha mosolygok ( az mellékes h igazából nagyon vékonyka is, de pumpáltatni nem szeretném), és igazából a fogaim sem egy magasságban vannak az állkapcsom miatt.30 éves vagyok, kiskoromban volt fogszabályzóm azon már túl vagyok.

Mit lehetne ezzel kezdeni? Alig merek mosolyogni anélkül h ne lenne bennem flusztráció h ennyire asszimetrikus vagyok :( NAgyon zavar esetleg botox vagy valami kicsit javíthatna ezen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook