Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felvételi pontszám- valakinek van már a felvi.hu-n? fórum

Felvételi pontszám- valakinek van már a felvi.hu-n? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 14. 15:48
Nekem most tették fel a pontszámomat!
2010. júl. 8. 09:30
Nem tudom kiszámítani. 2001ben érettségiztem, már van 2 diplomám, csak a felvételi elbeszélgetésre kapok most pontot. Nem mondták meg a helyszínen az elért pontot, mondván, hogy pár nap és megnézhetem a honlapon.
2010. júl. 8. 09:26
De a pontjaidat te is ki tudod számolni! Felesleges azon izgulni, hogy mikor teszik fel!
2010. júl. 8. 09:26
Akkor tavaly óta változott :)
2010. júl. 8. 09:23

A jelentkezések és pontszámok menüben ezt írja: "Előreláthatólag 2010. július elejétől szintén itt ellenőrizheti majd felvételi összpontszámát, azok részleteit jelentkezési helyenként."


Nekem a felvételi elbeszélgetésen is ezt mondták.

2010. júl. 8. 09:16

Az nem lesz kint csak akkor amikor a szakok pontszámai! Július 22én. A sajátodat is csak akkor írják ki, ami szakonként más attól függően, hogy melyik tantárgyat számítják be!

Úgy fog kinézni, hogy


Általad megjelölt szak | Pontod a szakra | Felvételi ponthatár

2010. júl. 8. 09:13

Az a vonalhúzás, amit te írsz.


Arra lennék kíváncsi, mennyi pontot értem el a felvételin. Azt írja a felvi.hu, h.júli elejétől fentlesznek ezek a pontszámok, az egyetemen a felvételikor júli 7.et mondtak, de még semmi.

2010. júl. 8. 09:08
mintha olyasmit olvastam volna, hogy júli. 22-én lesznek kint
2010. júl. 8. 09:07
Felvételi pontszám- valakinek van már a felvi.hu-n?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook