Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az emelt angol érettségi vagy a felsőfokú nyelvvizsga a könnyebb? fórum

Az emelt angol érettségi vagy a felsőfokú nyelvvizsga a könnyebb? (beszélgetős fórum)


aug. 31. 07:24
A felsofoku a nehezebb.
aug. 30. 19:50
Amúgy nálunk úgy volt, hogy aki érettségi előtt megcsinálta a középfokú nyelvvizsgát, nem kellett érettségiznie is belőle.
5. Myra (válaszként erre: 3. - Ági0830)
aug. 30. 18:31
Pontosan, az unokám az elmúlt évben írt a gimiben emelt angol érettségi feladatokat, azt mondta nagyon nehéz volt, de ők még csak első évfolyamosak voltak . Mondták nekik , hogy ez középfokú állami nyelv vizsgának felelt meg.
4. Ági0830 (válaszként erre: 2. - Pulcsis)
aug. 30. 18:02
Ezt egyszerre sikerült!
3. Ági0830 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 18:02
Szerintem az emelt angol érettségi a könnyebb. Úgy tudom, az B2 nyelvvizsgának felel meg, szóval ez alapján is, az inkább a középfokú nyelvvizsgával egyenértékű.
2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 18:01
Az emelt angol érettségi egy középfokú nyelvvizsgával egyenértékű. Legalább is az én időmben így volt.
aug. 30. 16:03
Melyik a nehezebb? Jövőre szeretnék továbbtanulni, és ehhez kritérium egy emelt. Talán az angolnál vagyok a legnyugodtabb,ezért ragaszkodom ehhez a tantárgyhoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook