Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csótánycsapdával kapcsolatban tapasztalatokat szeretnék kérni.Milyet érdemes venni, vagy milyet ne vegyek? fórum

Csótánycsapdával kapcsolatban tapasztalatokat szeretnék kérni.Milyet érdemes venni, vagy milyet ne vegyek? (tudásbázis kérdés)


13. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 12. - MelisUK)
2012. jan. 28. 15:49
akkor úgy látszik mindenki a spray-re szavaz.akkor megpróbálom.remélem sikerrel járok.nagyon idegesítőek:S
2012. jan. 28. 15:44
Éltem fél évig Cipruson, ott rengeteg csótány van. Az egyetlen valóban hatásos dolog ellenük a spray. Beköltöztem ott egy albiba, ami nappal totál csótánymentes volt, de éjjel meneteltek mindenfelé... Befújtuk a lakást spray-vel, követtük a használati utasítást, fél óráig bezártuk a lakást, hogy bent maradjon a spray, addig mi kimentünk. Elkezdtek előjönni, de rengeteg, döglődtek. Még pár napig minden reggel pár száz dölgött csótányt felsepertem a földről. Ennyi volt, ki lettek írtva. Gusztustalan volt, soha többé nem vágyom meleg országba. 3 féle csótányunk volt ott. Azóta se és azelőtt se sosem.
2012. jan. 28. 15:32
ezt a raid-et majd kipróbálom.nálunk a konyha környékén szoktam látni néha iszkolni.mikor meglátom, és sikerül lecsapom.de van mikor iszonyat gyorsak:SS
10. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 9. - Ében11)
2012. jan. 28. 15:31
na azok sem lehetnek gusztusosak:)
2012. jan. 28. 15:30
Raid-et vettünk-van többféle azt hiszem el kell olvasni,hogy írtószer legyen-és több hétig vagy több hónapig tartó hatása legyen-most nincs itthon, mert ebben lakásunkban nincs csótány.Itt más állatkák élnek százlábú valami szokott felbukkanni és halálra rémít :)
8. tökvirág (válaszként erre: 7. - C69ff6d3e9)
2012. jan. 28. 15:29
Na az gaz. Akkor szerintem menj le a kozeli vegyesboltba, na ott szerintem elolvasod a cimkejet a fujos cuccoknak, es amielyiknek a szovege meg az ara tetszik, azt megveszed, befujsz vele mindent es orulsz. Nekem ez volt a taktikam ellenuk leginkabb.
7. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 6. - Tökvirág)
2012. jan. 28. 15:26
az a baj hogy már végeztek a felújítással egy hete. azóta is láttam vándorlényeket.beszéltem csótányirtó céggel, de azt mondta, hogy amíg nincs vész, nincs túl sok addig nem érdemes.inkább alernatív módszer kell.bármi is legyen csak hatásos legyen
2012. jan. 28. 15:24
Amint befejezodik a felujitas, eltunnkek. Nalam is volt igy par, szerencsere 1 het alatt befejeztek a felujitast, en meg kb 1 napig lattam csak oket, de amint befujtem mindent, elhuztak. Azota mindegyik visszamnet az 1. 2. emeletre. A 4-re szerencsere nem koltoztek meg a dogok.
5. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 4. - Ében11)
2012. jan. 28. 15:23
milyen spray-k vannak amik jók?én is attól félek, hogy lepetéznek.10 éve lakunk a panelban, eddig sosem volt.amíg a szomszéd fel nem túrta a lakását:S szerencsére nappal nem láttam még,este viszont heti két alkalommal mindig.
2012. jan. 28. 15:21

Nekünk is volt csapda-nem tudom melyik-kis tablettát

kellett beletenni-és elméletileg beleragadnak a csótányok-nos volt olyan lakás, ahol ez működött-belementek a kis dögök.De egyszer olyan panelba laktunk, hogy annyi csótány volt-éjszaka a falon mászkáltak meg a tűzhelyen, sőt a kenyértartó aljára lepetéztek-és ott keltek ki szaladtak ki a pultra-ott mégsem ment bele egyik sem a csapdába.Onnan el is költöztünk.Ami bevált az a spray-k. Azt kell venni aminek több hónapig tart a hatása-és körbefújni mindent jól kiszellőztetni-tuti eltünnek.

2012. jan. 28. 15:10
a szomszédom két hónapja feltúrta a házát alattun.(csempe, járólap stb..) azóta szépen feljöttek hozzám a kis élősködők.még nincs sok hébe-hóba vannak,még nem akarok irtatni.ezért gondoltam a csapdára.más helyeken elég sokfélét olvastam már.de igazából csak semmit a lényegről véleményeztek.
2012. jan. 28. 15:06
A csabda csak arra jo, hogy felmerje, mennyre rossz a helyzet, irtasra semmikeppen.
2012. jan. 28. 14:48
Csótánycsapdával kapcsolatban tapasztalatokat szeretnék kérni.Milyet érdemes venni, vagy milyet ne vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook