Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csomagpontnak képzelnek a rokonaim, mert itthonról... fórum

Csomagpontnak képzelnek a rokonaim, mert itthonról... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

28. Ervina
júl. 8. 09:58
Határhúzás :)
júl. 7. 10:22
Meg kell húznod a határaidat. Ha te nem teszed, sajnos mások nem fogják észrevenni, hogy hol van az állj!
26. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 6. 13:26

Így még kevésbé értem, hogy miért nem mondod meg, hogy oldják meg másképpen. A csomagpont a legjobb megoldás.


Tényleg nem értem, miért nem vagy magadnak sokkal fontosabb mint mások? 🤷‍♀️ Inkább még a férjed se tudjon aludni, csak hogy másoknak ne kelljen megmozdulni a csomagért? Nagyon csúnyán hagyod magad kihasználni.

25. LBO (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 5. 14:36
Az első ilyen alkalommal megálljt kellett volna parancsolnod.
24. Oliva2023 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 23:59

Wow! Ennek a tizedét sem tűrném el. Heti 2-3 csomag? Felcsengetik az alvó férjedet? Kifizeted? Tőlem olyan e-mailt kapna mindenki, hogy azt nem tenné ki az ablakba. Azért e-mailt és nem telefont, hogy nehogy elfelejtsék. Ha jönne új csomag, nem venném át, és újraküldeném az e-mailt.

Kihasználnak. Ne hagyd magad. Ha nem húzod meg a határaidat, akkor átlépnek rajtad. Neked kell megmondani, hogy meddig mehetnek el. És eszedbe ne jusson elnézést kérni azért, hogy nem vagy ingyenes csomagpont és hitelező automata.

23. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 22:45
Akkor úgy jártak.... Sosem értettem ezt a sértődős dolgot... Nem gyerekek már. Ha nagyon nem akarsz beszélni, Párszor kamuzd azt hogy pont nem leszel otthon.
22. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 21:10

Akár a rokonaid akár nem, ha nem húzod meg a határaidat nem lesz mi visszatartsa őket.


Képzelj el egy kerítést. Szép lenne ha mindennap ki-be járkálnának a rokonaid/nem rokonaid a magánterületedre.

21. Kovács Áron (válaszként erre: 8. - Rockcica)
júl. 4. 06:57

Ez zseniális!

Hirtelen senkinek nem lesz ledve hozzád rendelni, mert az plusz 1 kör neki a boltba. De ha mégis, akkor is jól jársz, mert neked nem kell elmenned (ami szintén a szabadidődből megy ;))

Én ilyeneket is kérnék, mint, "jaj ha már itt vagy vidd le a szemetet", stb

20. birebora (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 05:22

Megmondod, hogy "na itt van vége a dalnak".

Csináltad, megtetted, szivességből, de a lóf@sznak is van vége.

Tegyél rendet a fejekbe (is) és élvezd a szabadnapjaidat.

19. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 20:04
Oldják meg! Rengeteg lehetőség van rajtad kívül is!
júl. 3. 19:02
Ha megbántódnak, az ő dolguk. Hallottál már a határhúzásról? Vagy tedd, vagy ne tedd. Szerintem szólj a keresztlányodnak.
17. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 18:43

Majd kiheverik.

Rövidre zárnám ezt a helyedben.

16. secret8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 18:26
Kihasználnak. Mert tudják, hogy "nem akarod őket megbántani". Minél hamarabb szólsz nekik, annál hamarabb kapod vissza a saját életedet. Bármilyen kedvesek is neked a rokonaid, ez már túlzás. Túl fogják élni, hogy csomagpontra kérik. Így mondd el, ahogy leírtad, és ha valaki emiatt megorrol rád, hát majd kiheveri. :)
júl. 3. 18:17
Ha csomó átvevőpont van, rendeljenek oda a rokonok. Ha úgy is el kell érte menni valahová, akkor gondolom mindegy hogy hozzád mennek vagy pár utcával arrébb a kisboltba... Én még a munkahelyemre sem szeretek rendelni, mert ha véletlen nem vagyok a helyemen, akkor másnak kell ugrálni érte, még a kollégáimat sem akarom ezzel terhelni. Inkább csomagpontra rendelek, aztán értemegyek amikor nekem alkalmas...
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Matutinem)
júl. 3. 17:32

Igen... nem napi szinten, de volt, hogy 3-4 csomag jött és valamiért mindig a legrosszabbkor... ilyenkor magamban mérgelődök, igyekszem magam lenyugtatni, hogy majd jobb lesz.

DE a mai megint kiborított...

13. asztanaviszta (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 17:30

Rövidre zárnám.

Megmondanám mindenkinek, hogy a csomagátvételi szolgáltatás bezárt.

Intézze mindenki úgy, ahogy akarja.

Nem vennék át semmit - főleg nem úgy, hogy még én is fizessek érte -.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
júl. 3. 17:29
Ahhoz rossz helyen lakunk és kis városban, csomó átvevő ponttal. De aranyos vagy, hogy a pozitív oldalát keresed:)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Kovács Áron)
júl. 3. 17:28
Ezen jót nevettem:) Én nem pénzt akarok csak nem akarok másokhoz alkalmazkodni a saját szabadidőmben.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Hottie)
júl. 3. 17:26
Mindenki megsértődne...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
júl. 3. 17:25

Nem akarom őket megbántani, nekik ez semmiség... Ma hívott a keresztlányom, aki a legtöbbet rendeli, hogy jön ma csomagja. Mondtam neki, hogy alszik a férjem, ne csöngessen a futár, ha hívja. Hívott, hogy az ajtó elé tette, vigyem már be...kimentem és semmi... kisétáltam a sorra,(sorházban lakunk), hogy hátha még ezután jön. Hívtam, hogy se csomag se futár. Ő vissza, hogy pedig v. hová letette... mire az első lakó kijön, hogy a csomagomat keresem, mert az én címem van rajta, de nem az én nevem... azt hitte nem vagyok otthon és bevitte. Ez 30-40 perc volt ma az életemből. A szabadnapomon. És sajnos ez nem az első ilyen...

Amikor még fizetni is kell és heteket várok a saját pénzemre, attól meg végképp kiborulok. Mert nem akarok vitát.

Nem értik, hogy miért gond ez nekem... Ha például szabad napos vagyok, vagy délutános, akkor is nekik természetes lenne, hogy itthon vagyok. Tervezek v.mit, fölmennék hajat mosni, tuti hívnak, hogy mindjárt itt van. Boltban vagyok tuti hívnak. Már többször mondtam, hogy én a saját csomagomat is pontra szoktam rendelni. A férjem 3 hetente éjszakás, tuti fölcsengetik... Van olyan, aki ritkán rendel hozzám, de van akinek heti 2-3 csomagja jön. Nem az egy-egy csomag zavar, hanem a mait és én vadásztam, mert rossz ház előtt tették le. (erre nekem nincs időm).

Ők meg úgy vannak vele, hogy úgyis otthon van nem tart semeddig...és sokszor tényleg így is van, de a futárok nem találnak ide, mert eldugott bejáróban lakunk. És nem az én számom van megadva így körtelefon hegyek...unom már.

8. rockcica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 16:57
De ha tényleg otthon vagy miért zavar? Kérj tőlük te meg más jellegű szivességet,ok.ha jön a csomagjáért hozzon egy karton vizet, gyümit,bármit,vagy ha van gyereked néha vigyázzon rá stb.
júl. 3. 16:40
Nálunk is ez ment, volt, hogy napi három csomag is jött. Na aztán besokalltam, amikor a szomszéd csomagjait is itt rakta le a futár. De ez már csak a múlt, szerencsére.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 12:41
Arra nem gondoltál, hogy valóban működhetnél csomagpontként?
júl. 3. 12:23
Én jelezném nekik, hogy 2000ft-os adminisztrációs és 1000ft/nap tárolási költséget számolok fel a csomagokra.
4. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 11:47
Szólj nekik, hogy zavar, és nem tudod ezentúl átvenni a csomagjaikat.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 10:48
2 lehetőséged van, az egyik hogy korrekt vagy, és szólsz nekik, hogy elég, a másik, hogy nem "mersz" szólni, de nem veszed át, mikor sokadszor megy vissza a csomag, akkor maguktól is rájönnek...
júl. 3. 10:21
Elmondtad nekik is, hogy most már zavar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook