Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azi antibiotikumot használtátok? Jó volt? fórum

Azi antibiotikumot használtátok? Jó volt? (tudásbázis kérdés)


4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
tegnap 15:00
Azi sandozt írt ki. Azt mondta hogy mivel be van dugulva az orrom, így szájon keresztül lélegeztem és levegőtlen lett a dobüregem. Be van duzzadva a fülem is. Nagyon száraz az orrom. Mometason szteroidos orrsprayt is írt ki, de azt nem bírom.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 07:23
Gondolom voltál már fül-orr gégesznél is ugye? Ő mit mondott?
tegnapelőtt 18:48

Elég zavaros a kérdésfeltevés! Nagyobb a hasznos és értelmes válaszok esélye, ha a kérdés is értelmesen van megfogalmazva!

Amennyiben Azi-n az Azithromycint érted (gyógyszereknél érdemes pontosan megnevezni a dolgokat!), akkor a betegtájékoztató az alábbiakat írja javallatként. További információ, mint minden gyógyszernél, a hazipatika.com oldalon megtalálható.


Az Azithromycin 1 A Pharma filmtablettát általában az alábbi kórképek kezelésére írják fel:

- mellkasi fertőzések, mint például krónikus hörghurut, tüdőgyulladás,

- mandulagyulladás, torok- és orrmelléküreg-fertőzések,

- fülgyulladások (heveny középfülgyulladás),

- bőr- és lágyrészfertőzések, az égett sebek fertőzéseinek kivételével,

- a Chlamydia trachomatis és Neisseria gonorrhoeae nevű kórokozók nem multirezisztens törzsei által okozott húgycső- és méhnyakfertőzések.

tegnapelőtt 18:01

Nektek mire írtak Azit? Segített? Mennyit kellett szedni?

Nekem leguti fertőzésre fülkürthurutra. Szedtem nyaron sumamedet a torkomra, az meggyógyult, de utána a fülemnek lett baja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook