Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az utóbbi időben sok minden összejött. Úgy érzem egyedül... fórum

Az utóbbi időben sok minden összejött. Úgy érzem egyedül... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. jooeva (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 18. 20:51

Köszönöm, kedves vagy!

Te pedig beszélgess el a pároddal és csomagolás nélkül mond el neki, hogy mire vágysz.


Ezek ellenére igyekszem teljes életet élni, a határaimat feszegetni és élvezni, örülni annak, ami van.

Van családom, van párom, van 2 szép, okos és nagyon kamasz gyerekem, munkám, hobbim, barátaim.

Mi döntjük el, hogyan élünk. Én a napos oldalt választottam.

Tegnap este is egy qurva jó Kozmix-koncerten tomboltam, így közel az ötvenhez.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Jooeva)
aug. 18. 20:35

Ó szegény, ez így egyben nem hangzik jól :((( sajnálom!!

Kitartás!!

17. jooeva (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 18. 16:18

11 évesen övsömör (akkor is már immunrendszer problémám lehetett

14 évesen vérzékenység (alacsony vérlemezke szám)

Erre kaptam steroidos kezelést

Amit okozott: depresszió, hormonháztartás felborulása, hízás (fokozott vízvisszatartás), immunrendszer gyengülése stb.

Ebből jött, hogy 1 évből kb. fél évet beteg vagyok, alsó-felső légút, hörgő és tüdőgyulladás, hetekig tartó kínlódással.

Van vasculitisem (kisér-gyulladás, szintén autoimmun), ez a melegből jön elő a bokámtól a térdemig.

A sok légúti nyavalyától zsibbad a fél arcom és fáj, mert egy artéria nyomja az ideget, ami az arcomba fut.

Majd megyek idegsebészhez, hogy mit lehet neki ártani.

A fejem a hideget nem bírja, a legkisebb huzat, klíma, autóablak letekeréstől arc-fül-homloküreggyulladást kapok és akkor jön az összes újra.

Dióhéjban ennyi.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Jooeva)
aug. 18. 14:07
Milyen betegséged van, ha nem titok?
15. Józsibirka (válaszként erre: 14. - Jooeva)
aug. 18. 07:00
🍀❤
14. jooeva (válaszként erre: 13. - Józsibirka)
aug. 18. 06:55

Alapból az vagyok, de nekem is vannak rossz/nehéz/problémás időszakaim (mint az elmúlt év és még nem látom sajnos a végét) és igen, ilyenkor egy negatív sündisznó leszek. A betegség a gyenge pontom, már 33 éve küzdök vele/ellene. De aztán a hajamnál fogva kihúzom magam a gödörből és folyt.köv.

Szép napot!

13. Józsibirka (válaszként erre: 7. - Jooeva)
aug. 17. 20:08
Pedig olyan boldognak, vidámnak gondoltalak mindig...
12. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 19:52

Sajnos tudom az ez érzést!


Legjobbakat kívánok, hátha rendeződnek, alakulnak jó irányba a dolgok, helyzetek....

11. gigi> (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 19:47
Váljék egészségedre!☺️
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Jooeva)
aug. 17. 15:22
Igen, vmi hasonló a probléma, mint amit leírtál. Ő is mindig megkérdi, h hagyjalak? Nem, bakker nem... velem ilyenkor picit foglalkozni kell, szeretem, ha mellettem van, mégha nem is beszél. Igen, ebben nagyon különbözünk a párommal.
9. Regin_a (válaszként erre: 7. - Jooeva)
aug. 17. 15:21

Tipikus női gondolkodás, mintha egy férjnek/barátnak mindegtyx lenne beteg-e és mit érez a felesége

B.nőm beteg lett, nem influenza

Kórházban voltam, mondtam as kezelőorvosnak, akkor én a hétvégén hazaugrom és megnézem mi van vele. Megtiltotta

Aha!

Azért maradt el mert jobb volt a hangja éreztem hogy egyelőre nincs nagy ban

Aztán amikor kikerültem a kórházból, mutogatja nekem az SBO beutalóját a tüdésztöl, de ő nem megy kórházba


Átőleltem, nyugi és kihivtam a mentőket

Szerencse, megjavitották

A napokban megkaptam hogyx fogalmam sincs milyen beteg ő. Nekem arról van fogalmam hogy bár nem 100as de mennyire jobban van a kórház óta

Naja.én vagyok akit nem érdekel hogy van

Komolyan ilyeneket gondoltok férjröl/barátról?

Szégyelhetnétek magatokat

aug. 17. 15:19
Ha bármiben tudok segíteni csak "szólj".Kitartást!
7. jooeva (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 13:33

Mindenkinek más a szeretetnyelve, a férfiak pedig sokszor nem tudják/ nem akarják szavakba önteni, amit éreznek vagy amit mi hallani szeretnénk.

Attól fontos vagy neki, hogy nem kezd el lelkizni veled, ahogy Te szeretnéd.


Mondok egy saját példát.

A párom lehozza a csillagot is az égről, nincs olyan dolog, amit ne javítana meg vagy bármilyen kézzel fogható dolog, amit mások kidobnának, ő rendbeteszi. Beszerez bármit, elintéz bármit.

De lelkizésben csapnivaló....

Másik példa, ami közelebbi a Tiédhez.

Betegen fekszem otthon, utálom a világot, magamat, a helyzetet, dühös vagyok....vágynék egy kis vígasztalásra, bármire, ami a lelkemet ápolja.

Megkapok mindent, ágyba teát, gyógyszert, ennivalót...aztán rámcsukja az ajtót. Én ezt végtelenül rossz néven veszem, pedig ő csak hagy pihenni...

Azt érzem, hogy hátat fordít nekem, de nem így van. Sajnos meggyógyítani nem képes, így ő is tehetetlen...

Ilyenkor és betegség előtt meg utána pontosan tudom, hogy ez így van, de betegen, depisen halálosan megbántódom és még elkeseredettebb leszek.

Aztán javulok, javul a hangulat, elmúlnak a rossz érzések és minden megy tovább.

Szeretek lelkizni, meghallgatok másokat, magamról is képes vagyok beszélni (ahogy itt is teszem), de az én igazi szeretetnyelvem a sütés és főzés. Sütivel, finom ételekkel, kedvencekkel halmozom el azokat, akiket szeretek.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Jooeva)
aug. 17. 13:02
Úgy érzem a párom most eltávolodott, ő nem egy empatikus alkat, nem igazán érzi át más problémáját. Mellettem van, ha kell, de nem tud mit kezdeni velem jelenleg.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gigi>)
aug. 17. 13:00
Az a kávé segít, köszönöm ❤️
4. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 07:18

Megértelek.

Én ilyenkor azt csinálom, hogy elképzelem, hogy majd elmúlnak a bajok.

Ez az első lépés.

Azután pedig azon kezdek töprengeni, hogy hogy is fogjak hozzá, hogy segítsek nekik, hogy hamarabb elmúljanak...

Van, amelyik szót fogad egy szóra, van, amelyik kitartóbb...

Az élet nem egy unalmas intézmény!

aug. 17. 06:08

Kitartást és sok erőt kívánok!

Hasonló cipőben járok, párom támogat és küzdök. Muszáj!

aug. 17. 04:06

Tudok valamiben segíteni?


További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook