Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az ápolási díjat mikor kell lemondanom, ha 8 órás munkát vállalok? fórum

Az ápolási díjat mikor kell lemondanom, ha 8 órás munkát vállalok? (tudásbázis kérdés)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Tai)
máj. 17. 07:59
Szerintem te is tudod, hogyha nincs pénz, akkor én sem tudok róla gondoskodni... Nem is ismersz minket azt sem tudod mi történt...
12. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 16. 13:44

Az ápolási díjat nem a te megélhetésedre adják,és nagyon szigorúak a feltételek! Mégis hogyan gondoltad? Az ápolt folyamatos felügyeletet igényel ( bármikor érheti baleset vagy hirtelen roham,bármi)! Vagy addig míg te pénzhajhászás miatt távol vagy rábízod a szomszéd Nénire?

Azért ez nonszensz.......

máj. 16. 13:36
Adok egy hülye tanácsot... Kezd el a munkát.... Ha látod megy... Lemondod. Ha visszakérik.. Visszaadod....
10. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 16. 13:23
A NAV-val nem jó trükközni, mindent tudnak.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
máj. 16. 13:11
Szerinted ez az összeg kb mennyibe kerülhet? Kb 2 hétről van szó.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
máj. 16. 13:07
Szia. Visszamenőleg kb mennyit kérhetnek?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Panna.33)
máj. 16. 13:07
Értem. Vajon ez az összeg többe fog kerülni mint maga az ápolási?
6. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 16. 06:38
Szerintem a bejelentéstől eltelt időt. Lehet, hogy nem azonnal ugrik ki, de idővel találkoznak az adatok, amennyiben nem feketén alkalmaznak... szóval ha felvesznek dolgozni, nyoma lesz.
5. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 16. 06:12
Időarányosan kell visszafizetned.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 15. 21:31
Azt írtad, hogy "első fizetésemig megtarthatom az ápolásit"
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
máj. 15. 21:11
Mit kell kifizetnem? Tegyük fel várok egy-két hetet amíg kitapasztalom milyen a meló. Ezalatt az idő alatt még nem jön ápolási, nincs hónap eleje. Akkor itt mit kell kifizetni?
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 15. 20:13
Törvényileg azonnal, attól a naptól, amikortól munkába állsz, ha nem jelented be, akkor viszont visszamenőleg kell kifizetned.
máj. 15. 19:58

Sziasztok!


Egy 8 órás munkám lesz, tudom ilyenkor ápolásit le kell mondanom. Na most ezt azonnal le kell mondanom amint elkezdek dolgozni, vagy legalább az első fizetésemig megtarthatom az ápolásit? Ugyanis nagyon jól jönne az a kis pénz még fizu előtt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook