Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes raktározni, most hogy megszünnek a kötelező akciók? fórum

Érdemes raktározni, most hogy megszünnek a kötelező akciók? (tudásbázis kérdés)

11. Lady Lavender (válaszként erre: 5. - Timycat)
jún. 27. 10:36
Aha.
jún. 27. 10:27
Természetesen nem. Ne vicceljünk már.
9. Charlize (válaszként erre: 3. - Timycat)
jún. 27. 03:06
Amire én péntekenként odaérek a Lidlbe, üres minden akciós címke felett a polc. Számomra olyan, mintha nem lett volna.
jún. 26. 23:40

Szerintem mindig érdemes tartós, fagyasztható élelmiszert raktározni - már akinek van helye hozzá.

Függetlenül mindenféle akciózástól. Nem a megtakarítás a szempont, hanem a hozzáférhetőség. Ha kigondolok valamit főzni, az legyen kéznél.

Az árak, ha nem is vesszük észre naponta csúszkálnak le/fel, a beszállítóktól függően.

jún. 26. 21:31
Annyit úgysem tudsz bespájzolni, hogy jelentős nyereségre tehess szert. Pláne hogy azt sem tudni, ez a bejelentés mire nézve mivel jár. Jobban jársz a valódi szükséglettel, de arra tényleg odafigyelve.
6. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 26. 21:11

Nem tudod; mi van mogotte. Pl ha raneznel az en kosaramra, azt latnad, h na ez is jol bespajzol es uristen az égben stb.


A hatalmas, szinte egyforma cuccokkal tele bevasarlokosaram mogott pedig az áll, hogy kis helyen lakunk, es egyreszt hetente-masfel hetente megyek boltba.


Ilyenkor az akcios ujsag es az igenyek alapjan irok egy listat magunknak, ir egy listat a szomszed idosebb neni, ir egyet anyosom, egyet a sogornom es egyet a keresztlanyom, aki nem szeret vasarolni.


Igy elofordul hogy valami akcios, tovabb elallo dologbol rogton 10et veszek, mert mindenki kért kettot.


Aki meg lat, azt mondja; hogy ez is mi a ...nak vett 10 dobozzal.

5. timycat (válaszként erre: 4. - Lady Lavender)
jún. 26. 19:50

[link]


Hát én nem vettem észre hogy ilyen van/volt


Volt valami árfigyelő izé, egyszer ránéztem, de ennyi. Megvannak a helyeim, ételeim ahol és amiket veszek/eszek akciótól függetlenül.

jún. 26. 19:30
Mi az a kötelező akció?
jún. 26. 19:29
Voltak kötelező akciók? 🤔
jún. 26. 19:27
Hol látod? Éppen most mondtam a fiamnak, hogy ne vásároljon sok mindent, mert nem férek a spejzben, hiába olcsóbb 1-2 dolog. A fontos dolgokból legyen mindig, és ahogy fogy, pótolni. Én már megjártam, hogy a moly belement a tésztába, lisztbe, stb. dobhattam ki őket. Persze, mindenki maga tudja mi fér bele a háztartásába.
jún. 26. 18:26
Vélemények , látom hogy nagyban vásárol a nép, kicsit félek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook