Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pozitív megerősítések fórum

A pozitív megerősítések (beszélgetős fórum)


8. 55Judit (válaszként erre: 7. - Anyagi)
aug. 5. 18:32
Nagyon igazad van! A felnőtt is a szép szónak örül, a gyerek is, de még az állatok is.
aug. 5. 18:14

Gyereket is így kell jól nevelni!


És nem akarok feltétlenül párhuzamot vonni, de állatot is!

6. 6b12a4f57f (válaszként erre: 5. - 55Judit)
aug. 5. 14:16
Emlékszem a versikédre. Valamelyik fórumban olvastam. Meg is jegyeztem magamban, hogy milyen kreatív. Boszorkányság. :D Igen, én tudom, hogy működik. Tapasztalom.
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - 6b12a4f57f)
aug. 5. 13:08

A saját versikémet szoktam mondogatni mikor lendületesen gyalogolok. Ami így szól: "Alakom karcsú, járásom szép, tükörbe nézek, tetszik a kép." És valóban.😀👏

Szintén gyalogolás közben mantrázom: "Egészséges vagyok és erős."


Ha elkezdek valamit mantrázni, rövid időn belül felismerek olyan lehetőségeket amiket ha magamévá teszek, teljesül a kívánság. Pl. olyan ételeket kívánok amik valóban az egészségemet szolgálják. Olyan receptekre bukkanok a youtube-on amik számomra hasznosak, és így van a mozgással is. Érzem a késztetést arra hogy tornázzak, erősítsem magam, gyalogoljak, és így találtam rá a csikungra is, és éreztem az erős késztetést hogy nekem ezt gyakorolni kell.

Így segítenek a pozitív megerősítések. Ezt inkább fórumnyitónak mondom, mert te tudod hogy így van.😉

aug. 5. 11:22
Szoktam és hasznos.
3. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 08:29
Segítenek. Átprogramozzák a tudatalattid. Ugyanúgy, mint a negatívak, amikor azt mondogatod magadnak, hogy csúnya vagy, hülye vagy, kövér vagy, senki nem szeret, neked semmi nem jön össze stb.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 07:39
Természetesen. Használd bátran!
aug. 5. 07:38

Ti hallottatok a pozitív megerősítésekről?

Szoktátok alkalmazni? Segített valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook