Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A mai világban műköröm, szolárium alap egy 40-50 éves nőnek? fórum

A mai világban műköröm, szolárium alap egy 40-50 éves nőnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. lolita2112 (válaszként erre: 69. - Ruslan)
jún. 14. 11:48
nem is kell mindig minden "divatot" kovetni.itt van pl . a tetovalas/nem tudom neked tetszik e./de itt egyre tobbet foglalkoznak vele,hogy egeszsegtelen,mert beivodik a tinta a borbe.vagy a piercing a szajban es igy tovabb....
69. Ruslan (válaszként erre: 62. - Lolita2112)
jún. 13. 21:15
Az nagyon jó. Nem mindig az a helyes, ami elfogadott a társadalomban. Mert a solarium az volt, eleinte mindenki jónak hitte. Az oltások is ilyenek szerintem, szerencsére egyet sem adattam be magamnak, mert most meglehet szívbetegséggel vagy hasonlóval küzdenék.
68. LBO (válaszként erre: 67. - Hansika)
jún. 12. 22:04
🤣🤣 Gyantázásról beszélünk. Nem a karomat vágjàk le.
67. Hansika (válaszként erre: 65. - LBO)
jún. 12. 20:37
Igaz, amíg neked csinálják az nekem nem fáj...
66. LBO (válaszként erre: 47. - Ágio8405)
jún. 12. 19:41
Nagyon gáz ha valakinek nem maga miatt fontos.
65. LBO (válaszként erre: 38. - Hansika)
jún. 12. 19:36
Dehogy fáj a gyantázás. Ez hülyeség.
64. LBO (válaszként erre: 41. - Hansika)
jún. 12. 19:34
Pasik miatt?
jún. 11. 09:39

Nem. A szolárium káros és értelmetlenül teszi tönkre a bőrt. Ha látszik, hogy mesterségesen fenntartott barnaság, még csúnya is.


A műköröm pedig olyan ... mint a műszempilla. Egy bizonyos szint felett nem megyünk egy bizonyos szint alá.

62. lolita2112 (válaszként erre: 61. - Ruslan)
jún. 11. 01:04
nalunk be van tiltva!
61. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 10. 23:44
Egyesek szerint a solarium rákkeltő. Igaz vagy sem, nem érdekel. Ott van a Nap, ami ingyenes solarium. Műköröm helyett körömlakk is jó.
60. Ágio8405 (válaszként erre: 50. - Channa*)
jún. 10. 23:31
Én az epilátort nem bírom, mert az szálanként húzza ki, az szálanként fáj. A gyanta legalább egyszerre kitép sokat.
59. fincsi5 (válaszként erre: 58. - Kacsahercegno)
jún. 10. 20:13
Szinte én is ugyanígy. 😍
58. Kacsahercegno (válaszként erre: 55. - Fincsi5)
jún. 10. 14:25
Na velem ez biztos nem fordulna elő, az utcán a villanypózna árnyékába is beállok, amíg a zebránál várom hogy zöldre váltson a lámpa :D
jún. 10. 13:16
Nekem ugyan nem. Erre pénzt nem adnék soha, de ingyért se kellene.
56. Ekka
jún. 10. 12:13

Nekem nincs műkörmöm, szeretem a sajátomat, igaz, azt is csutkàra vágom. :)))

Szoli.. rém fehér a bőröm, meg anyajegyes. A bőrgyógyászom mindig azt mondja 5-5-5 percekkel szerezzek egy alapszínt, jobban járok, mintha a nap égetne szèt. Szóval, nyár elején csak azért járok.

55. fincsi5 (válaszként erre: 53. - Kacsahercegno)
jún. 10. 12:00
Régen munkatársammal és a gyerekekkel jártunk egy közeli strandra, ő órákig tudott napozni, úgy vittem neki néha fagyit, vagy sört, mert még 2 óra múlva sem jutott eszébe inni.
54. fincsi5 (válaszként erre: 52. - Globus)
jún. 10. 11:57

Én még le sem égek. Sokszor voltunk a tengernél, gumimatracon sokáig voltam a vízen, akkor sem.


Ma meg bújok a nap elől, mindig az árnyékos oldalon megyek, még a buszon sem mindegy, hol ülök.

53. Kacsahercegno (válaszként erre: 51. - Fincsi5)
jún. 10. 10:55
Én sem barnulok, nem is szeretem a napsütést, kifejezetten utálok napozni, ha csak lehet, kerülöm. Ilyen fehér anyajegyes bőrrel hülyeség is lenne direkt napozni. :D Életemben talán egyszer voltam lebarnulva, de még a tengerparti nyaralásokról is ugyanolyan fehéren jövök vissza. Ha véletlen leégek, akkor sem barnulok be. Mondjuk nem is bánom egyáltalán. :D
52. globus (válaszként erre: 51. - Fincsi5)
jún. 10. 10:33
Én sem vagyok barna soha. Pecsenyére égni tudok fényvédővel, a májfoltok kijönnek, de barna bőr nuku. Régebben volt szolibérletem, 7 után a maradékot fel sem használtam, eldobtam. Nem baj, nem olyan fontos, pláne ebben a korban már, hogy pirítsam magam.
51. fincsi5 (válaszként erre: 35. - Birebora)
jún. 10. 10:15
Mit? Hogy csak 2x tudtam lebarnulni? Végül én sem értem, de jártam régen szoliba is, ott sem barnultam.
50. Channa* (válaszként erre: 36. - Hansika)
jún. 10. 08:51

Ááááá, megnézni? Úgy sem tudnád, hogy milyen az.

Életemben egyszer voltam hónalj gyantázáson, csak az egyiket engedtem meg, mert mondtam, hogy maradok az epilátornál;)

Nem pisiltem be, de nem volt mindegy;)

49. Alnisa (válaszként erre: 48. - Timycat)
jún. 10. 08:15
Sztem az idősebb korosztály szereti a szőröset. 45 felett inkább, alatta nem.
48. timycat (válaszként erre: 47. - Ágio8405)
jún. 10. 08:13

Én is jártam gyantáztatni, de én magamért, elég sok időt töltök fürdőruhában. Viszont a bőröm nem bírta, a férj erőlködött hogy hagyjam abba. Àttértem IPL-re ami meglepően hatékony volt, de más okból, orvos tanácsra azt is elhagytam. Na az volt a mélypont, úgy nézett ki a terület mint a rühes macska, valahol semmi szőr, valahol néhány szál valahol sűrű. 1,5-2 év volt mire helyrejött, most fazonírozom. A gyanta sokkal kényelmesebb volt, de a férjnek így sokkal jobban tetszik, mint a tök csumpi.

Ismerős körben néha felmerül a téma a nők szavaznak a csupaszra nem a férfiak.

47. Ágio8405 (válaszként erre: 45. - Hansika)
jún. 10. 07:04
Kozmetikus vagyok, sok sok cuna szőrt gyantáztam már. Gondolhatod hogy a legtöbb nő nem maga miatt csináltatja….
46. Lady Lavender (válaszként erre: 43. - Ágio8405)
jún. 10. 00:20
cuna szőr ide vagy oda, nem ezen múlik a szex minősége.
45. Hansika (válaszként erre: 43. - Ágio8405)
jún. 9. 22:44

Ez igen,ez már komoly felmérés...


Sikerült beszélned a legtöbb pasival a világon, és ők mind elmesélték neked, hogy miként szeretik a cuncit?

szőrösen vagy szőrtelenül?

Mert ugye ezt írod....ezt állítod.

44. Hansika (válaszként erre: 42. - Globus)
jún. 9. 21:52

Nem is Rád gondoltam személyesen, általában a nőkre gondoltam.

Én biztosan nem kínoznám magam senki kedvéért sem.

43. Ágio8405 (válaszként erre: 40. - Vigyefene)
jún. 9. 21:49

Persze hogy kinő újra. különben nem kéne 3-4 hetente újra csinálni. Viszont nem szúr ahogy nő vissza.

Szerintem meg pont a legtöbb pasi nem szőrösen szereti. A teljesen csupasz sokaknak nem tetszik, de a vékony csík vagy háromszög ami még bele fér. A teljesen szőröset vagy csak fazonnál szedett már keveseknek tetszik.

42. globus (válaszként erre: 41. - Hansika)
jún. 9. 21:46
Többi felsorolt beavatkozást nem ismerem. Kizárólag magam kedvtelésére csináltatnám-egyszer majd, ha egyáltalán.
41. Hansika (válaszként erre: 39. - Globus)
jún. 9. 21:30

Plasztika, kacsaszáj, gyantázás, műköröm, zsírleszívás, mindez a pasik miatt???

mulatságos dolgok ezek...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook