Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A férjem 3 műszakban dolgozik, ezért mindig fáradt, de nem... fórum

A férjem 3 műszakban dolgozik, ezért mindig fáradt, de nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Semleges)
jún. 16. 10:27
Nagyon sokat...jól látod.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Loch ness)
jún. 16. 10:27

Nem végzettsége. Logisztikai diplomája van.

De kiemelkedő memóriája és én mellette állok, ha úgydönt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 55Judit)
jún. 16. 10:25
Nagyon jó ez a megfogalmazás!!! Így van! Én csak javaslok, amit jónak látok neki és egyébként ezen most elgondolkozott, hogy elmenne tanárnak. De persze, hgy ő dönt:)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 1a7810dfaf)
jún. 16. 10:23

Ő műszakvezetőként dolgozik egy hűtőraktárban, így műszakonként, mindig csak az egyikőjük dolgozik, de ezért, ha csere kell, szabadság, betegség van, mindig segítik egymást. Ha sok a munka segítik egymást, bemennek, hamarabb, maradnak tovább, attól függ, hogy ki melyik műszakban van.


Sajnos volt olyan helye, ahol az egyik vezető alig csinált v.mit ezért a másik kidolgozta a "belét is".

Volt olyan helyen, ahol nem tanította be, akinek kellett volna, mert féltette a munkáját a férjemtől. (neki nem volt logisztikai végzettsége), míg a férjemnek az a szakmája.

Én érzem, hogy nem jó ez már neki hosszú távon és belül ő is, de még ragaszkodik hozzá a csalódások miatt. És már nem olyan könnyen vált.

És maga hűtő raktár sem a legegészségesebb... tudjuk.

De nem akarok erőszakoskodni, mert, ha vált és nem jön be, vagy kirúgják, akkor az akkora törés lenne neki.

(márt jártunk így 18 éve).

Logisztikai diplomája van így szerintem találna mást, ha elhatározná magát, de én már a műszakolást sem szeretném neki. Nagyon okos férfi, imádják a gyerekek a családban és ő is őket. Így jutott az eszembe, hogy jó tanár lenne belőle. És ezen a településen már alig van szaktanár. Sokan nyugdíjból lettek visszahívva...

De ezt neki kell eldönteni....

jún. 13. 04:18
A 3 műszak sokat kivesz az emberből.
jún. 13. 02:25
Ha van végzettsége és kedve is hozzá, akkor javaslom, próbálja meg! Most már egész jó a fizetés, és még fog emelkedni a következő években. De amúgy is érdemes lenne váltáson gondolkodnia, ha fáradt, jó kollégák máshol is vannak, csak meg kell keresni.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - 1a7810dfaf)
jún. 12. 10:05
Mindenkinek van egy fontossági sorrendje, ami nem biztos hogy mások szemében az jó. Van egy fejlettségi szintünk ami szerint döntünk az ügyeinkben. Aztán jönnek mások akik kívülről ítélkeznek, megértenek, mindenki a saját elgondolása szerint.
4. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 12. 09:19

Nekem elég furcsa, hogy valaki azért nem akar normális életvitelre váltani, mert "jól kijön a kollégákkal".


A család szempontjából, az egészsége szempontjából mennyire releváns, hogy a kollégákkal jól kijön műszakolva?

3. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 21:13
Sajnos nem "éri meg" anyagilag.
jún. 11. 21:11

Tanár a végzettsége? ..mert akkor hajrá!

Ha nem, akkor meg ilyen fáradtan nehéz lenne neki megszerezni a képesítést. :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook