Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A bunkó ügyfelekkel direkt lassabb vagyok. fórum

A bunkó ügyfelekkel direkt lassabb vagyok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
ma 11:38
Ami a fi ír, csak az érti meg aki üszin dolgozik. Egy kavezóban, boltban más dolgozni emberekkel. Igenis sajnos sokszor van h már eleve befeszülve, bunkó stílusban jönnek, amivel semmit sem ér el. Es hiába a mosoly a kedvesség, akarva akaratlanul átveszem a bunkósságát és nem is akarok segíteni. sőt. Rá is szólok h ácsi stop. Ha kell monitort is kikapcsolom. Majd ha lenyugodott segítek vagy mehet máshova. Ez ilyen.
32. srcrss (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:49
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten... Egyetértek. Én is udvarias vagyok mindenkivel, de csak addig, amíg ők is velem.
31. srcrss (válaszként erre: 30. - Fincsi5)
ma 10:18
Nem kell meghunyászkodni, de megtanulhatnának szépen beszélni. A bunkó ügyintézők, és a bunkó ügyfelek is.
30. fincsi5 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:07

Tájékozatlan bammeg, te is írod, hogy segítségre szorul.


Kérjen engedélyt meghunyászkodni, mert hozzád került?

29. Regin_a (válaszként erre: 23. - Violet18)
tegnap 19:52

ÁLLAMI HIVATAL. JKV-T KÉRTEM HOGY VEGYÜNK FEL

üGYINTÉZŐ UNOTTAN TOLOGATTA AZ EGERET

kB. FÉL HÁROMNEGYED ÓRA MULVA RÁSZÓLTAM HOGY JOBB LENNE EGÉR TOLOGATÁS HELYETT BEFEJEZNÉ A RÖVID JKV-T

nEM TETSZTETT NEKI, LÁTTAM RAJTA, DE RÖVIDESEN BEFEJEZTE

28. Enissa (válaszként erre: 27. - 55Judit)
tegnap 19:40

Hidd el van ilyen. Nem mindegy az élete területén mit intézel.

Ha az életében az egészségéről van szó, vagy a pénzéről, akkor nagyon elkeseredettek tudnak lenni az emberek. Elküldhetnek simán a csába is.

3-4 éve történt felhívott egy zaklatott férfi, nem a legszebb hangnemben.

Nyugodt maradtam, kértem mondja el lassan mi a gondja.

Nem részletezem, megnyugodott.

Másnap megint hívott az a szám. Gondoltam "szűzmáriaidesamyám" nem veszem fel, nem akarom, hogy megint 1/2 órát elraboljon az időmből.

Aztán csak felvettem, és azt közölte, hogy tegnap megmentettem az életét, az volt a szándéka, hogy még jól beolvas valakinek és megöli magát, annyira kilátástalannak érezte az életét.

Csak annyi kellett, hogy meghallgassam és elmondjam mik a lehetőségei. Ez nagyon bennem maradt, fantasztikus jó érzéssel tölt el. És többen mondták, végre egy ember, aki elmondja merre-meddig? (nem az volt a munkaköröm, csak ráláttam).

És az a szomorú, nagyon sok ügyintézőnek fogalma sincs mit kell tenni bizonyos esetekben.

27. 55Judit (válaszként erre: 23. - Violet18)
tegnap 19:08

Elgondolkoztam ezen, és nem tudom elképzelni hogy megyek ügyet intézni, és aki az ügyemmel foglalkozik, nekem segít valamit megoldani, én meg utálatos vagyok vele. Nincs ilyen. Elképzelhetetlen hogy valaki ezt tegye. Ha mégis, akkor az illetőnek mentális problémája lehet, és együtt kell érezni vele, meg kell nyugtatni ha nem ért valamit.


Velem előfordult már hogy olyan gyorsan és bonyolultan magyaráztak el valamit, hogy nem tudtam felfogni csak néztem ki a fejemből. Nem restelltem megkérni hogy mondja el még egyszer, lassabban, és lehetőleg az én szintemen hogy megértsem. Ekkor már mindketten nevettünk, és elmondta rendesen. Még azt is elmondta hogy a saját problémája miatt kicsit ingerült, és elnézést is kért. :)

26. 55Judit (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:59
Pont erről beszélek. ha úgy viselkedsz mint ő, azt jelenti semmivel nem vagy jobb.
25. 55Judit (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:58
Nem a képzettség a gond. Én is képzett vagyok. Arra szokták mondani hogy "mit tesz az iskola" aki annak ellenére bunkó másokkal, hogy tanult ember. Egy ügyintézőtől elvárható hogy tolerálja a különböző emberek viselkedési formáit, ha nem tetszik neki, emelkedjen felül rajta. Ha valaki bunkó velünk és cserébe mi is azok vagyunk, ez azt jelenti hogy olyanok vagyunk mint ő.
24. birebora (válaszként erre: 23. - Violet18)
tegnap 18:35
Ezt írtam? Ezt szűrted le?
23. Violet18 (válaszként erre: 18. - Birebora)
tegnap 18:30
Sztem meg ne legyen senki bunkó ha ügyet akar intézni. Azért vagyunk ott h segítsünk es nem Azért h belénk rúgjanak, de senki csicskása se vagyok. Lehet normálisan is nekiállni dolgoknak. Ahogy a mese is mondja jótett helyébe jót várj 🤷‍♀️
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 55Judit)
tegnap 17:48
Milyen iskola? Miért fáj neked, ha valaki képzett?
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
tegnap 17:47

Szerintem meg az az aljas, aki olyan embereken tölti ki a saját kudarcait, akik a munkájukat végzik és akiknek a segítségére épp rászorul! Alapvetően mindenkivel udvarias vagyok, mosollyal indítok, mindenkinek tiszta a lapja. Hogy mit kezd vele, az rajta múlik.


Amúgy meg:

amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten...

20. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 17:04
Egyesekkel mit tesz az iskola!😦
19. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 17:01
Akkor te aljas is vagy, ha igaz a második mondat.:(((
18. birebora (válaszként erre: 17. - Violet18)
tegnap 16:58

Nem biztos. Van olyan hivatalos intézni való ami személyesen gyorsabb, jobb, alá kell írni, stb.


Én alapból nem vagyok bunkó, de ha kihozzák belőlem, tudok az lenni.


Ha direkt nem tudna "sajnos" segíteni az ügyintéző én biztos azt kérdezném, mondanám, hogy akkor ki tud? Küldjön ide olyat aki tud, képes rá, meg van hozzá a tudása, kompetenciája és akarata. Mondjuk a kollégáját, felettesét.


Lehet izmozni és erőt fitogtatni de nem érdemes. Mindenkinek az a célja, hogy mihamarabb elintézze a problémáját. Az ügyintéző pedig a munkáját végzi. Csak remélni tudom, hogy maximális jó indulattal, segíteni akarással és szakmai tudással. Ugyanis aki emberekkel foglalkozik attól ez a 3 komponens elvárható.

tegnap 16:37
Tök igazad van. Aki valamit nem tud, márpedig nem tud ezért jön be az üszire, az vegyen vissza az arcából, pláne ha segítséget szeretne kérni. Ha bunkó lehet én sem tudok neki "sajnos" segíteni....
tegnap 14:50
Ha lassabb vagy, tovább tart. Ő meg már ott van előtted, intézed az ügyét, ő megnyugodott, te meg csinálod magadnak a sz.rt.
15. Enissa (válaszként erre: 14. - Papája)
tegnap 14:49
Tök jó, az ember visszakapja azért általában a jót is. :)
14. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 14:21

Nem rég járt nálunk egy mester ember. Szépen dolgozott, nagyon elégedett voltam vele.

Egyszer mondja, nem emlékszem rá, mert ő volt az én ügyfelem és nagyon rendes voltam vele. Sajnos nem emlékeztem, mert sok ügyfelünk volt, de nagyon jól esett, hogy ő igen, és jó szívvel gondolt rám.


Tehát visszanyalhat a fagyi így is, úgyis !

tegnap 12:56

Én mindig kedves, mosolygós voltam velük is. Egyik másik vette a lapot, volt aki nem.


Na de jobban bosszantotta őket az én jó kedvem, mint amennyire engem zavart az ő "rossz" kedvük 😄

12. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 12:52
Egyrészt egyáltalán nem biztos hogy tudatában van az ügyfél annak hogy szerinted ő bunkó módon viselkedik. Lehet, szerinte nem. Másrészt nem tartod bunkóságnak amit csinálsz? Lehet hogy az ügyfél igen. Következmény: egyre többen és egyre jobban fognak utálni. Vagy pont ez a cél?😀
11. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 12:33
Ezzel azt éred el, hogy még jobban utálnak, és még bunkóbbak lesznek. De ha neked jó, tedd.
10. Enissa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 10:56
Emberekkel foglalkozom, de aki nem szimpatikus, igyekszem minél előbb letudni, természetesen nem a kárára, de magamat tisztelve azzal, ne is lássam 1 pillanattal sem tovább, mint kell!
9. globus (válaszként erre: 8. - Icuska538)
tegnap 10:31
Nagypostára járok pénzügyekben. Van kedvenc ûgyintézőm, gyakran viszek neki kávét, tábla csokit. Mosolygós, kedves, tényleg segítőkész. Mondhatni jóban vagyunk, már kérhetek tőle időpontot is. Pedig csak a keresztnevét tudom, azt is azért, mert hallottam.
8. Icuska538 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 10:04
Postás vagy? Valahol megértelek.....
7. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 09:59
Nem vonom kétségbe, hogy egyfajta kihívást jelent emberekkel foglalkozni, de van jó oldala. Például papírokat tologatni emberi interakció nélkül, számomra borzalmas munka. Vagy teljesíteni gyári normát, ilyenek...
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Enissa)
tegnap 09:49
Mindenki mazochista kicsit, aki más emberekkel kénytelen foglalkozni napi szinten.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
tegnap 09:49
Hát legalább legyen oka a bunkóságának! :D Ha látom, hogy szenved, akkor nekem attól jobb lesz a kedvem és könnyebben elviselem az ok nélküli parasztságot is.
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Globus)
tegnap 09:47
Pont ez jutott eszembe, mazochista. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook