Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 1,5-2 éves kisgyermeketek alszik napközben? fórum

A 1,5-2 éves kisgyermeketek alszik napközben? (beszélgetős fórum)


6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:38
Egy dolog állandó, a változás. Ezek a dolgok mindig változnak. A lényeg hogy terelgesd. Ha látod, hogy fáradt tedd le de erőltetni nem érdemes az altatást ha annyira nem akarja.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
tegnap 19:50

Most aludt el (ahogy szokott). Éjszakánként 1-2x kel, iszik egy kis vizet és vissza is alszik. Napközben ha fáradságot mutat akkor, bekéreckaedik az ágyába, 5 per és alszik is (ez is új, eddig altatni kellett).


Szóval jók az éjszakáink összességében

tegnap 19:29
Sok gyerek hamar leszokik róla. Én sem aludtam 1-1,5 éves koromtól, egyik barátnőm lánya sem 1 éves kora után. Minden gyerek más. Ami fontos esték így milyenek? Nem fárad túl addigra? Éjjel hogy alszik?
3. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 16:48
Aggódni semmiképp. Mindenki a maga ritmusa szerint él. Ha nem álmos, nem tud aludni. Ahogy irod, elég sokat alszik éjszaka, így szerintem kipiheni magát.
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 16:36
Enyém is ilyen volt. Ő is Ekkor kezdte, nem volt még 2 éves. Nem aludt nappal, pedig minden trükköt bevetettem. A végén már nem is erőltettem. Egészséges, okos felnőtt ember lett belőle.
tegnap 15:57

A 19 hónapos kisfiam 2 héttel ezelőtt kezdte, hogy nem akar aludni napközben. Valamikor szokott 1-2 órát, de leginkább (pl ma is) inkább nem, ha be is rakom az ágyba csak hisztizik. Este 8, fél 9 körül alszik el, reggel 7, fél 8 körül kel. Napközben pörög


futkározik, édességet nem igazán eszik. Eddig nem volt gond vele. Valakinél előfordult ilyen, kell aggódnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook