Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 26 fok melegben megfáztam és fáj a torkom is. fórum

26 fok melegben megfáztam és fáj a torkom is. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 6. 13:38
Nem megfázás, hanem vírus. Amúgy együttérzek, nyáron a legkellemetlenebb.
12. Sz123
jún. 6. 08:47
Nálunk is ez van, én már egy hónapja kínlódok vele, a gyerek és a férjem "csak" pár napja.
jún. 6. 08:44
Szintén. Az egész család beteg. Szerintem covid lehet, mert anyámnak csupa kiütés a teste, mint mikor covidos volt, a férjem meg alig tudott aludni, úgy fájtak az izületei. Nagyon elegem van már, folyton van valami.
jún. 6. 08:08
Nálunk ugyan ez van 2 tete +köhögés.Engem még mellkas röntgenre is elküldtek.Bár a leletet nem értem mert(latinul van) :)
jún. 6. 04:26
Gyógyulj mihamarabb.
jún. 6. 02:03
Elkaptál egy vírust. Egyébként télen is vírus (vagy baktérium) betegít meg, és nem a hideg. Annyi, hogyha tartósan fázunk, akkor nehezebben védekezik a szervezetünk.
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 21:21
Gyógyulj gyorsan🥗🌞🍵🍵
jún. 5. 21:02
Virus melegben is van. Ha melegben nem lenne betegség akkor a trópusi vidékeken soha senki nem lenne beteg, de mint tudjuk ott is van ugyanúgy influenza stb.
jún. 5. 19:03

Az megvan, hogy ez általában virusfertőzés okozza ezeket?

Jobbulást!

Most én is náthás vagyok, de nekem most kiírtották a limfocitáimat.

jún. 5. 18:50
Nálam ilyen akkor volt amikor D vitamin hiányos voltam. Napot eleve kerülöm + kiderült hogy laktózérzékeny vagyok így leálltam már egy ideje minden tejtermékkel. Ennek ez lett az eredménye. Persze erre is magamnak kellett rájönnöm, mert 1 orvos nem kérdezett rá...
jún. 5. 18:08
én mindig meg tudok fázni.télen-nyáron.
jún. 5. 18:07
A családomban többnek 2 hete ilyen betegsége van. Jobbulást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook