Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 hét a max., amíg kibírom, ha valaki velünk lakik... fórum

1 hét a max., amíg kibírom, ha valaki velünk lakik... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

ma 04:12
1 hét? Jól birod. Az a véleményem mindenki aludjon otthon a saját ágyában.
9. Lady Lavender (válaszként erre: 6. - L.luiselotte)
ma 00:56

Szerintem csak a falvakat kell elhagyni sötétedés előtt :D

Nálunk a család is nagy, meg gyerekkorunktol nagy volt a joves-menes. Mi nem szoktunk az utcán bandazni, de az osztálytársaik bármikor jöhettek, mi is mentünk. Csak nem akartak minket felügyelet nélkül hagyni.

Kanál plusz egy tányér, ha valaki ott volt, egy plusz ágynemű, ha valaki sokáig maradt.


A nagymamám volt haklis, de O fura szerzet volt. A nyári 40+ fokos panelban rövid shortban meg cicifixben járkált. A shortot is csak azért vette fel, mert a mőbőrhokedlikez hozzá ragadt volna.


A volt faszim segített a felùjítasban, és képes volt annyit bagózni, mint ő, és csak hallgatta, hallgatta...

A volt férjem is valami felújítás segítése cimsyo alatt jött, de ő képes volt nala is többet beszélni. Annyira öribarik lettek, hogyha nem jött, kérdezett felőle.

De O is átment a cicifix teszten

"70 éves vagyok, rám nem kíváncsi. És én vagyok itthon".

Amikor hozzánk költözött is mindig várta, hogy menjen ki vele bagozni. Legalább egy-ket hülye vendég sztorija, mint a szappanoperában.

ma 00:31

Én hálás voltam, mikor a műtéteim után az apám pár hétre hozzám cuccolt. Vele simán meg tudok lenni egy kicsi muveszlakasban is.

Az öcsémmel is megvagyunk egymás mellett, de a hugommal csak akkor bírjuk egymást, ha nincs egy kupis, bukó pasija. A noveremmel tök más világ vagyunk. Örülnék, ha egyszer meglátogatna.

A barátokat illetően meg... Régen volt, aki hetente jött megszállni a melò miatt. Volt, aki nálam lakott pae hónapot egy garzonban amíg újrakezdte az életét.

Volt hogy szobát béreltem csak. Az együttélés nem annyira lehetetlen.

De a vendég gyerekek távozását nem bántam egy hét után. Főleg hogy az unokahugom egész éjjel úgy kepeszt, mint aki épp megfullad, és egy ágyban aludtunk.

7. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 19:34

Az unokáimon, gyerekemen kivül senkit nem szeretnék az otthonomban altatni. Rajtuk kivül nem akarok ugrálni senkinek. Én annál kényelmesebb vagyok:)


Volt, hogy a nyaralónkba jöttek volna. Inkább béreltünk nekik szállást a közeli panzióban.

tegnap 19:05

Az ajánlKOzóknak én mindig mondtam, hogy ez az ország elég kicsi ahhoz, hogy éjszakára mindenki hazajusson.

Minden életkoromban nagyon kislétszámű volt a család, mi sem aludtunk idegen helyen, de nem is fogadtunk ott alvó vendéget soha.-

5. elbb
tegnap 18:29
A mondás sem véletlen született, miszerint akármilyen kedves vendég, három napig untig elég! :)
4. globus (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
tegnap 15:14
Nálunk gyakran alszik másodmagával. Pénteken este jönnek, vasárnap délután mennek. Múlt héten voltak, és okt. 23-a utáni hétvégén jönnek újra. Remélem, karácsony körül is. Régebben ilyenkor a konyhában laktam, de ez senkinek nem jó. Részben főzök, de megyünk étterembe is együtt. Ezt nevezem minőségi időnek.
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
tegnap 15:12
Nincs is sok értelme. Mekkora nyűg már az otthoni szokások változtatgatása, mások etetése, mit szeret, meghagyja, kevés neki, mindenki után ágyhúzás, stb. Néha el lehet viselni, de hogy átjáróházat csináljanak nálam, azt nem hagynám. De az van hogy az én rokonaim már elfogytak. Egy szem fiam éppen Portugáliában téblábol, egyedül őt várom. Néhány hét múlva jön is kis időre.🙂
tegnap 14:49
Én nem bírnám ki egy hétig! Szerencsére nem is jön senki, egyszer-egyszer a fiam valamelyik haverja alszik itt egy éjszakát. Viszont mi sem alszunk máshol, a mi családunkban/rokonságunkban szerencsére nem szokás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook