Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vittem fotót a fodrászhoz, hogy milyen hajat szeretnék.... fórum

Vittem fotót a fodrászhoz, hogy milyen hajat szeretnék.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

27. Ervina
júl. 2. 12:13
Jó nagy hisztis nő lehetsz.. és még büszke is rá :(
26. Alnisa (válaszként erre: 25. - Alnisa)
júl. 2. 08:15
dús
25. Alnisa (válaszként erre: 4. - Xochipilly)
júl. 2. 08:10
Pont ezt mondom én is, hogy nem biztos, hogy lehet olyat csinálni, mint a képen van. Ha van 3 szál hajam, akkor nem fog jól állni egy bús pixi, mert a hajam nem tudja, tehát szarból nem lehet várat építeni!
24. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 17:28
Persze hogy nem kell! A szolgáltatásért fizetsz és ha nem vagy vele megelégedve (mert mondjuk elszúrta), akkor...
jún. 28. 17:06
Mostanában hirdetnek egy fodrászatot, amit kifejezetten elrontott frizurák rendbe hozatalára hoztak létre. Esetleg próbálj meg ott elfogadható frizurát vágatni.
22. Ruslan (válaszként erre: 21. - Birebora)
jún. 28. 16:33
Mert kellett neki a pénze vagy a kuncsaft. Sajnos ez van.
jún. 28. 16:30
Megértelek. És, hogy igy reagált az mindennek a teteje. Ha ő igazi szakember miért nem mondta az elején, hogy a te hajadból nem fog úgy sikerülni, vagy nem tudja megugorni a feladatot vagy nem igéri, hogy olyan lesz és akkor eldöntöd, hogy maradsz-e a székébe és vállalod a kockázatot vagy felállsz és keresel mást.
20. Ruslan (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 16:21
A leírtak alapján szarvashiba. Ugye ? Addig ne állj fel a székből, amíg nem hozza rendbe. Ha nem tetszik, hívja a főnökét vagy hívd te.
19. Lady Lavender (válaszként erre: 18. - Channa*)
jún. 28. 16:03

Nekem is ennyi lenne az értelme.

Azért kérdeztem, mert már nem nem először hallom a gagyi megfeleltetéseként, és nem áll össze a fejemben. Ha egy fodrász jó, az jól dolgozik akkor is, ha egy plázában vág, meg akkor is, ha nem egy komplexumban van az üzlet.

18. Channa* (válaszként erre: 15. - Lady Lavender)
jún. 28. 15:55
Plázában lévő fodrász. Pl. Póluscenterben is van több fodrász. Én ezeket hívom így, ha egyáltalán megnevezem őket...
17. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 15:54

Én egyszer, amikor láttam, hogy nem olyan lesz a hajam, amilyet szerettem volna, akkor megkérdeztem a fodrászt, hogy nagyon béna e a hajam, nehéz e vele dolgozni?

Válasza: Dehogy is! Szuper hajad van, pont elegendő a mennyisége, jól formázható, stb.


Én válaszom: akkor nem értem, hogy miért nem sikerül jól levágnod!?


Én nem üvöltözök, de volt már rá példa, hogy azt mondtam, hogy itt fejeztük be!


Teljesen megértem a kiakadásod. Ha lenne kedvem legtöbbször és ilyen lenne a habitusom, én is ezt tenném legszívesebben.


Most épp megint eldöntöttem, hogy soha többet nem megyek fodrászhoz, bár pont most a melegben nem igazán jó döntés részemről:DDDDD

16. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 15:50

Van ilyen sajnos.Én is jàrtam màr meg pàrszor.Legutobb is sokkal rövidebb hajjal jöttem el mint amiről szó volt.Nekem nem àll jól a rövid,ezt a fodràsznak is làtnia kell.Levàgom,beszàrítom,színezem magamnak.

Règen volt olyan fodràsz aki kèp alapjàn megcsinàlta hajam,persze ha az enyèmből meglehetett.Jól tetted hogy nem hagytad rà.

15. Lady Lavender (válaszként erre: 14. - Sirga)
jún. 28. 15:39
Mi az a "pláza fodrász", mint fogalom?
14. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 15:37

"Zengett a pláza"? Irigylem a határozottságod, temperamentumod. :D

Egyszer - szintén pláza fodrásznak - mondtam, hogy apród frizurát szeretnék. (Képem is volt.) Mutatja, hogy ekkorát vágjon? Vagy rövidebbre? Mondtam, hogy kb. jó lesz. Erre ő: "Hát, ez messze van az aprótól". :O Majdnem felpattantam. Nem mindegy, hogy apró, vagy apród! Soha többet nem mentem oda.

13. rabankari (válaszként erre: 2. - Alnisa)
jún. 28. 15:28

Persze,lehet nem olyan a haja,de a fodrász a szakember,azt kell ilyenkor mondani, elnézést ezt ebből nem lehet megcsinálni.

Ehelyett nagy önbizalommal nekiesnek,hiszen a vendégnek úgyis mindegy!

jún. 28. 15:27
Így azért megértem, hogy eldurrant az agyad :/
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
jún. 28. 15:20
Amikor az elején az első vágásnál mondtam, hogy sokat szed le, akkor azt mondta, még jó a szemmértéke. Nyugodjak meg, nem lesz gond, kiköpött olyan lesz mint a képen. Amikor beszárította, és mutattam neki, hogy ez nem az amit én kértem, közölte, hogy ugyanolyat senki nem tud vágni. Eleinte finom voltam, és nőies, kértem, hogy akkor ne hagyja így, mert ez olyan, mint egy tépett csirke, inkább nyírja fel hátul, meg oldalt, még azt is inkább vállalom, mint ezt a fejemre szorult bili hatást. Erre közölte, hogy jön a másik vendég, neki erre nincs ideje, különben is, szarabb minőségű a hajam, ezzel nem lehet mit kezdeni. És azt hiszem itt durrant el az agyam, és vállalom, hogy idióta vagyok amiért üvöltöttem, de az a minimum, hogy akkor azt mondja, hogy figyelj, várj már egy kicsit, akkor mindjárt segítünk rajta. De az, hogy leszarozza....Hát szerintem örüljön, hogy nem téptem meg ugyanolyanra, mint amit ő csinált nekem.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
jún. 28. 15:16
Ezt nem lehet tartásra fogni. A képen a modell haja a nyakrésznél kb 15 centi hosszan látható. Több állásból vittem fotót, és az egyiken lehetett látni, hogy kis copfba össze lehet fogni hátul a hajat. Na az enyémet nem lehet, mert szinte felnyírta a tarkómnál. A fülem mellett annyira lerövidítette, hogy amikor megszáradt a hajam az felugrott a fülem tetejéig, és ha el akartam volna tűrni, akkor nem maradt meg, mert ahhoz rövid, hogy a fülem lefogja.
jún. 28. 15:12

Szerintem nem az számít, hogy hasonlítasz-e.

Szomszédasszonyom mindig pattog a fodrásznál, hogy ugyanolyan hajat szeretne, mint az enyém, hátul tarkónál. Hiába mondja szerencsétlen, hogy ugyanúgy vágom, de értsd meg, a te hajnövésed, az egész hajas fejbőr elhelyezkedése nem olyan. Neki le van nőve a nyakáig a haj, nekem nincs, abból nem úgy mutat, hiába ugyanaz a technika. Egyszerűen más lesz az állása.

jún. 28. 14:38
Kényes is vagyok a hajamra!
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 14:37
A fodrász helyében el sem vállalnék olyan munkát, hogy fotó hoz valaki, és legyen olyan...
jún. 28. 14:37
Áh, nekem szerintem sose jött össze az a frizura fodrásznál, amit szerettem volna, talán csak egyszer-kétszer, de azok a fodrászszalonok már végleg bezártak, milyen érdekes. Nem is fizetnék annyit egy hajvágásért. Az egyik egy keratinos tartós hajegyenesítés volt, drága volt, aztán nem is maradt hosszútávon egyenes, viszont azóta megtanultam szuperül beszárítani a hajamat körkefével és egy jobb hajszárítóval, mint ami régebben volt. Ezért vágom már évek óta magamnak, és nagyon tetszik a végeredmény, illik hozzám. Egyszerű lépcsőzetes frizura, és imádom! A sérült hajszálakra is mindig figyelek, és levágom őket. Festéssel is egyedül próbálkoztam, szép lett, de már nem festem. Többet nem is engednék mást a hajam közelébe! A bartomnak is én vágom, de azt még tanulgatom. Még a sztárok haja se mindig tetszik, pedig biztos profi a fodrászuk. Néha gyönyörű az eredmény, néha meg olyan, mintha Ollókezű Edward nekiesett volna a nagy ollóival.
5. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 14:28
Megértem, hogy nem fizettél, de az idióta üvöltözést azt nem.
4. xochipilly (válaszként erre: 2. - Alnisa)
jún. 28. 14:23
Szerintem mindenkinek létezik olyan frizura ami jól áll, ne mondj ilyet, hogy szarból nem lehet várat építeni. Az, hogy valaki egy photoshopolt modell-fotó alapján akar ugyanolyan frizurát, ami nem jön össze, utána primitív módon még üvöltözik is a fodrásszal, az nevetségesebb mint a "csirkefej".
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 14:11

Teljesen megértelek!


Ha én a saját fotómat mutatom, hogy ilyet hajat szeretnék, akkor sem sikerül. Már direkt ezt csinálom, de a mai fodrászok, képtelenek mindenre...

jún. 28. 14:06
Az, hogy hasonlítasz a modellre, nem azt jelent, hogy a hajad is hasonlít. Lehet nincs annyi, nem olyan tartása van. A sajátomra szoktam mondani, hogy szarból nem lehet várat építeni. Nézhetem én a szuper hajakat, amik jól állnak, ha a hajam nem tudja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook