Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Velem csalja a férjét fórum

Velem csalja a férjét (beszélgetős fórum)


25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Ágio8405)
jún. 25. 22:51
Nagyon beetetett es duhos vagyok... Haza koltoztem 11 ev utan kulfoldrol miatta! Elhitette velem hogy velem tervezi a jovojet. Hazat is vettem azon a telepulesen ahol el kozarolag miatta! Nagyon csalodott es duhos vagyok ra mert csak jatszott az erzelmeimme! Oszinten ha megveri ezert ujra a ferje akkor egye amit fozott... velem senki nem foglalkozik... en vagyok a szemet amikor mindent megtettem a gyerekeiert es o erte is! A gyerekei ugy rohannak hozzam mkntha az apjuk lennek!😔
24. Ágio8405 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 17:23
De miért akarnád neki elmondani?neked az miért lenne jobb? Nem zavar hogy megint csak megverné?
jún. 17. 15:33
Gondolom aki szar embernek tartja a kérdezőt mindenki "boldog"házasságban élő hűtlen feleség aki fűvel fával csalja a férjét és igen szarul esne nekik ha a férjük megtudná...
22. Enissa (válaszként erre: 21. - 5904c88073)
jún. 4. 13:05
Ez egy tetű bosszúálló. Ha neki nem jó, fáj, a kicsinyes bosszú élteti, intelligens embernek még meg sem fordulna a fejében ilyen primitív gondolat.
21. 5904c88073 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 12:04

Szerintem semmiképp ne mond el neki, mégjobban megveri szeremcsétlen nőt.

Én mint nő, azt mondom, adj neki időt és szeresd mikor van rá alkalom. Biztos nagyon össze van törve.

20. globus
jún. 3. 20:20
Kb. a 20.hsz-nél jöttem rá, hogy FI férfi. Különben se füle, se farka.
jún. 3. 19:58
Aki nem volt ilyen szituban az sosem fogja érteni, de én is dobtam a szeretőmet miután elhagytam az exemet. Elvesztette az egész a varázsát azértelmét. Szerencsére megértette mit érzek és a mai napig jóban vagyunk 🤷‍♀️
18. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - A Nyuci)
jún. 3. 17:03
:D Megérdemelné!
17. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 15:55
Nagyon okos gondolat, hogy elmondd a férjnek! Nem sül ki a szemed?!!
jún. 3. 15:42

Elmondani a férjnek?! A legalja lenne.

Te egy igazi gentleman vagy. Ja, nem. Tiszta óvoda.

15. Enissa
jún. 3. 15:37
Egy igazi Grál lovag vagy, nem is értem, miért dobott az a nő, egy ilyen főnyeremény.
14. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 15:23
Mond el feltétlenül, hátha nem tud több nő általad felszarvazni férjet, barátot, mert letépi a tököd.
13. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 15:21
El ne mond senkinek, pláne a férjnek. Szállj ki a buliból, annyira jó nuni nem lehet, hogy nem tudod felejteni...izé..lecserélni..
12. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
jún. 3. 15:17
Én is így gondolom, 45 év házasság után! De komolyan.
11. Kissan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 14:44
Az újdonsült szabadságnak valószínűleg jobban örül , mint megtartani téged, a volt szeretőt.
10. A Nyuci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 14:07

Szerintem eddig sem miattad akart elválni a férjétől, hanem azért mert az egy agresszív vadbarom lehet. Te esetleg támaszt, plusz erőt adtál neki, de nem az okot.

Beárulni??? Aztán te is kapsz tőle egy monoklit.

9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 14:07
Ebből a 3 sorból az jön le, igencsak azonos szellemi szinten vagytok, megérdemlitek egymást. Jöjjetek csak össze, azután egyikőtöknek se lesz egy nyugodtperce se, nem hogy élete.
jún. 3. 13:47

Őszintén?


Adj neki időt, hogy tisztuljon az elméje meg a lelke. Azért ez egy kőkemény élethelyzet. Amúgy meg, ha szereted is, vagy legalább is gyengéd érzelmeket táplálsz irányában és nem csak használtad (esetleg Ő is Téged), akkor talán van Benned annyi önzetlenség, hogy el tudod fogadni esetleg azt is, hogy egy ideig vagy akár örökre, egyedül akar lenni. Vannak dolgok, amiket igenis el kell fogadni és el szükséges engedni, még ha fájó is. Ne birtokold. Végre szabad lesz! Meglátod, visszatér-e Hozzád. Ha nem, akkor ennek így kell lennie.


Ne bántsd...semmilyen módon. Ha dobni akar és ezt ki is mondja, akkor segíts neki a döntésben és ne keresd. Lehet akkor fog igazán észhez térni, hogy mégsem akar eldobni magától, mikor megérzi a hiányodat.

7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
jún. 3. 13:36

Szakítson 🤣

Amúgy én ha csalnám a férjem, és válásra kerülne sor, az utolsó utáni opció lenne az, hogy újra együtt éljek valakivel.

6. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 13:33
Miért nem azt a címet adtad a fórumnak, hogy "bosszút akarok állni"? Találóbb lett volna.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 13:10

Zűrösnek tűnik,,de te is ám,,,most komolyan ,,beárulnád?

Hány éves vagy,, 5?

4. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Andi6020)
jún. 3. 13:09
Ahogy az is, hogy egy fórumon várja hogy eldöntsük helyette, hogy szakítson-e.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 13:07
Ez utóbbi nagyon elegáns. És érett, okos elmét feltételez rólad.
2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 13:07

Az miben segítene bárki életén, ha elmondanád a férjnek?

Szerintem azt érnéd el, hogy megintcsak el lenne verve.

jún. 3. 13:00

Sziasztok!

Benne vagyok már jó néhány hónapja egy kapcsolatban mint második személy. Eddig miattam akart elválni a férjétől mert veri őt is es a gyerekeket is... Most ,hogy végre eljutott a válásig engem is dobni akar vagyis egyik nap igen a masik nap meg kellek neki... Mit tennétek a helyemben? Várjak? Szakítsak vele? Ha kidob elmondjam a férjének hogy velem csalta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook