Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Végre rá tudtam venni, hogy kidobjuk a zene- és... fórum

Végre rá tudtam venni, hogy kidobjuk a zene- és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

28. srcrss (válaszként erre: 22. - Lady Lavender)
szept. 13. 10:46
De miért? Én is sok mindent kidobtam. Könyvet nem dobok ki.
27. globus (válaszként erre: 22. - Lady Lavender)
szept. 13. 09:39
Könyvekből sokat vittem egy karitászos felnőtt foglalkoztatóba, van könyvtáruk. Így is maradt csomó, amitől nem volt szívem megválni. Amiket ajándékba kaptam, nincs pofám továbbadni.
26. globus (válaszként erre: 25. - Libikóka)
szept. 13. 09:35
Nálunk VHS kazetták vannak.
szept. 13. 09:25

Rakogatom én is ,,,de minek 🤔


Mégsincs szívem (még) kidobni,,nagy doboz mese videókazetta,dvd(Pumukli,Oroszlánkirály,stb),,csupa jó emlék,,,szóval nem tudom.

Amikor felújítás volt ,,egyikünk sem mondta hogy dobjuk ki,,így maradt.

szept. 13. 08:29

Szerintem is helyet kellett volna keresni. A bakelit lemezekért is ( állítólag ) van az a pénz amit adnak érte. Vásárokba.

Van mondani valója a régi daloknak.

szept. 12. 23:19

És egy rakás bakelitet is kidobtam.

Csak én hallgattam párat otthon

22. Lady Lavender (válaszként erre: 21. - Lady Lavender)
szept. 12. 23:15
Hétvégén mikor a szüleim végre aludtak, én zsák számra vittem a könyveket kidobni
szept. 12. 23:13

Kb 6 éve elköltöztem, de amihez nem nyúltak, azokat "fejből tudom".

Egy könyvégető boszorkanyként fogok meghalni, de rettentő sokat dobtam ki a papír szemetes be.

20. Lady Lavender (válaszként erre: 19. - Lady Lavender)
szept. 12. 23:02

1. Úgysem tűnik fel.

2.Qhova tetted...

3 Gond megoldva.

19. Lady Lavender (válaszként erre: 17. - Levarosbukta)
szept. 12. 23:01

Soha nem lesz vége.

Mindig csak annyit kell kidobni, ami nem tűnik fel azonnal.


Én a családiházból, panelból kõbmétereket túnyettem el.

18. niit (válaszként erre: 17. - Levarosbukta)
szept. 12. 07:15
Mi nem, de itt is selejtezni kell, zenefüggő a párom, képtelenség rávenni, hogy régi kazettákat, lemezeket kidobjon, eladjon, fogadok, hogy a következő lakásba is jönnek :D nem lenne szívem tudta nélkül kihajitani..
17. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Rockcica)
szept. 11. 09:57
Mi is panelben lakunk és állandóan szortirozok és dobálom a felesleges cuccokat, de vannak amiket nincs szívem és a párom cuccait sem hajigálom ki legfeljebb szólok neki hogy pakolja el mert útban van.
16. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 11. 02:30
Mi meg keressük azt, ami a pakolásnàl elveszett.
szept. 10. 19:01
Miért kellett kidobni? És te miért könnyebbülsz meg, ha neki fáj? Ami a másiknak fontos, annak helyet KELL találni. Vagy digitalizáltátok volna, ahogy más már írta.
14. Józsibirka (válaszként erre: 13. - Józsibirka)
szept. 10. 12:28

MTV,

VIVA,

13. Józsibirka (válaszként erre: 10. - Jooeva)
szept. 10. 12:28

PopTarisznya,


RockFM 👍🍻

12. Józsibirka (válaszként erre: 10. - Jooeva)
szept. 10. 12:27
Úgy-Úgy!
11. jooeva
szept. 10. 12:25
*főzés közben
10. jooeva
szept. 10. 12:05
A mai napig hallgatom főzés a közel 30 éves kazettáimat, ezek kincsek kérem. Saját kezűleg vettem fel/másoltam át őket.
9. rockcica (válaszként erre: 5. - Srcrss)
szept. 10. 10:57

Én a saját cuccaim kidobásával kezdtem...mert sajnos nem volt hely tartani.. aztán a drágám is kidobta magától...Olyan tudja tartogatni akinek sok tárolási lehetősége van, de aki egy ppanelban mini pinyóval, vagy

egy két és fél szobás kis garázsos családiba lakik az nem

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 10. 10:41
Nem szép dolog, hogy a személyes dolgai felett rendelkezel.
szept. 10. 10:41

Asszonygyák ilyen esetben úgyhallottam,


""Pokolrakerülsz""!

szept. 10. 10:38
Épp a múlt héten hallgattam végig apám magyarnóta kazettáit. Átlag 25 évesek és még mind hibátlanul szól.
5. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 10. 10:05
Minimalizmus ide vagy oda, szerintem hülyeség volt kidobni. A saját cuccaid rendben vannak?
4. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 10. 08:56
Nem lennék a férjed/feleséged ☹️
szept. 10. 08:25
Minek kell a másik cuccai felett dirigálni? Fogadok, hogy neked is van olyan ezeréves cuccod amit csak tartogatsz. Ha útban voltak a kazetták miért nem kerestél neki másik helyet? De valakivel kidobatni olyant amihez esetleg kedves emlékek fűzik, vagy csak a fiatalságát idézi fel szerintem szemétség. Nekem is meg van az összes videókazettám, igaz találtunk helyet a tárolóban nekik. Majd talán egyszer kidobom őket, ha nem akkor majd a gyerekeim megszabadulnak tőle. De jól esik rájuk nézni és nosztalgiázni.
szept. 9. 23:04
Ha viszont tudtok digitalizálni, egy csomó aranyat érő felvétel lehet rajta! Nekünk is van egy pár!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook