Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Varázs törlőkendő fórum

Varázs törlőkendő (beszélgetős fórum)


18. ,zumba
aug. 7. 12:34
Kézzel mosom. Öblítővel ne öblítsük.
17. ,zumba (válaszként erre: 7. - Globus)
aug. 7. 12:30

Az újnak? A 8. hozzászólásban van a neve.

Nekem sima mikroszálasak vannak. Van 80%, illetve 88%-ban poliészter tartalmú. A 80-as univerzálisabb, a nagyobb százalékú nem minden felületre jó.

aug. 6. 08:07
Víz egy kis mosogatószer ,mikroszalas kendő és szépen lett ,semmi folt ,csík.
15. timycat (válaszként erre: 14. - Alnisa)
aug. 6. 08:00
Nálunk a házban vízlágyító van így arról nem tudok nyilatkozni milyen lenne nélküle, de így sem hagyok vizes felületet csak úgy száradni, mert annak is nyoma lenne. Autót, ami nem ezüstös fényű sem elég csak mosni azt át is kell törölni, hogy szép legyen, ne legyen cseppes, folyásnyomos. Szerintem vízkeménységtől függetlenül a maszatolás tünteti el a foltot nem valami szer.
14. Alnisa (válaszként erre: 12. - Timycat)
aug. 6. 07:52

Ez olyan részen ahol a kemény a víz, nem működik.

Nálunk minden vizkőcseppes rögtön. Ha az ablakot csak vízzel tisztítanám ó, nem lehetne kilátni rajta. Pl z autó is foltos marad cseppekben lemosás után. Na felénk csak ennyire kemény a víz, tehát egy kis vizes maszatolás nem segít.

13. globus (válaszként erre: 12. - Timycat)
aug. 5. 19:35
Az ablaktisztító spricnik biztosan. Ritkán gyorsra olykor elmegy, de ha mindig azt használom, egy idő után " zsírosnak" tűnik az üveg.
12. timycat (válaszként erre: 7. - Globus)
aug. 5. 19:27
Én Viledat használok. A vízkő vagy fertőtlenítés érdekében az ecet a legdurvább tisztítószer amit bevetek, de egyébként csak vizet használok. Sima felületre, ablakra, tükörre, csempére csak nedves Vileda, vagy ablaknàl Vileda után sima víz spricni és lehúzom. Sosem cseppes, csíkos, foltos semmi, de szerintem nem a rongyokban van a csoda hanem a tisztítószerek hagynak nyomot, képeznek felületi foltot, ragacsot, ha azt elhagyod már nincs gond.
aug. 5. 18:45
Szuper!
aug. 5. 18:44
Nem ...nem
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 18:38
Azt fogni sem kell? Ha én elkezdek takarítani, bármilyen régi atlétából "varázskendő" lesz. Illat gyanánt egy cseppnyi öblítő.:)))
aug. 5. 13:49
Varázs törlőkendő a neve
7. globus (válaszként erre: 6. - ,zumba)
aug. 5. 12:05

Annak mi a neve?

Én mindig ötletszerűen veszek, mást és mást, de hátha van jobb.

aug. 5. 11:49
Mikroszálas újabb kivitelben? Mert a mikroszálast évek óta használom sok célra a lakásban és jó.
5. csemár (válaszként erre: 4. - Csemár)
aug. 5. 11:06
Végre valami újdonság, ami nem "intelligens"!
4. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 11:05
Jó.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pulcsis)
aug. 5. 10:43
Bolond(-os) 😀
2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 10:22
Letörölgettem vele a Lamborghinimet, aztán eltűnt 😂
aug. 5. 08:58

Sziasztok

Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook