Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vállalkozás fórum

Vállalkozás (beszélgetős fórum)


7. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Oxigen82)
szept. 16. 09:59
Arra én nem nyitnék használtruha boltot, hogy páran egy lakótelepen hiányolják főleg ha sok van a városban. Én nagy városban élek, de a kezdeti nagy fellángolás elmúltával egy üzlet maradt meg, de az nem csak ruhával foglalkozik hanem használt bútorral is meg minden vacakkal.
6. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Oxigen82)
szept. 16. 08:58
Csak tippelni lehet a költségeidet illetően. Ha nincs főállásod, akkor a béradók magad után, könyvelő, bérletidíj, plusz az üzlet utáni költségek.Na és a berendezés és az árukészlet.....
5. oxigen82 (válaszként erre: 3. - Asztanaviszta)
szept. 15. 17:00
Még nincs konkrét üzlethelyiség kinèzve.Nèhány tetszik és árban is jó lenne de ki tudja mikorra jutok odáig, hogy ki is vegyem.
4. oxigen82 (válaszként erre: 2. - Enissa)
szept. 15. 16:58

A képesítésem meg van hozzá.

Nagyvárosban élek, itt is van sok hasonló üzlet és vannak lakótelepek ahol kifejezetten hiányolják.

3. asztanaviszta (válaszként erre: 1. - Oxigen82)
szept. 15. 14:59

Van rá igény a környékeden?

Én azt tapasztalom, hogy inkább megszűnnek az ilyen üzletek, mint újak nyílnának.

2. Enissa (válaszként erre: 1. - Oxigen82)
szept. 15. 13:46

Annyit tudok kell hozzá eladói végzettség, vagy szakképesített alkalmazott.

Mérd fel mennyi üzlet van a környékeden, mert ahol én élek, Dunát lehetne rekeszteni belőle.

Kell fizetned könyvelőt,bérletidíjat, rezsit ez az alap.

szept. 15. 12:31

Sziasztok!

Szeretnék nyitni egy használtruha kereskedést.

Azon Kedves felhasználók véleményére lennék kíváncsi akik jártasak a témában.

Milyen feltètelnek kell eleget tenni ahhoz, hogy ez meg tudjon valósulni?

Illetve, aki tudna mondani egy körülbelüli összeget, amiben már minden költség benne van,azt nagyon megköszönném! Az üzlet max 50nm lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook