Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit gondoltok? Őszintén fórum

Ti mit gondoltok? Őszintén (beszélgetős fórum)


ma 09:24

Én is azt gondolom, ez nem barátság. De nem minősítem a másikat, mert amit írsz, az érem egyik oldala. Lehet, hogy pont az a kicsit több az idegesítő számára, de nem korrekt, hogy ezt másnak mondja.


Bármi a konfliktus, ha annak nem egy röhögés a vége, megette a fene a kapcsolatot.

13. michelle.r (válaszként erre: 4. - Holurt Waxhton)
ma 09:12
Aztaaaaaa! Mennyi nem házasság és párkapcsolat van. manapság. 😝
ma 02:49
nem igazi barat,hagyd menni!
ma 02:15

Ez nekem sem tűnik barátságnak. Tényleg érdemes lenne elgondolkodnod, hogy ez alatt a 6 év alatt is barátként viselkedett-e.

Nekem volt olyan élményem, hogy valaki, akit barátnőmnek hittem, több mint 10 év után ellenem fordult és elárult. Konkrétan elmondta a bizalmas beszélgetésünket valaki másnak. Abban a pillanatban elvágtam a barátságnak hitt kapcsolatot - ő még csak nem is értette, mi bajom van. És ahogy visszanéztem az elmúlt évekre, rájöttem, hogy kedvelt ugyan, de mindig én segítettem őt, én álltam mellette a nehézségekben, ő pedig szinte soha nem tett meg semmit értem, pedig nagyon ritkán kértem bármire is. Ő viszont annál többször. Nem gondoltam volna, hogy ennyi idősen ennyire nem veszem észre, ha valaki kihasznál. És egészen addig nem is jutott eszembe átgondolni a barátságunk részleteit. Szóval tényleg gondolkodj el a te barátnődön, hogy barát-e az ilyen. Szerintem nem. Még az is lehet, hogy tényleg idegesíti őt valami benned, de akkor mondja a szemedbe. Vagy az is lehet megoldás, hogy ő nem tart téged barátnak, csak te őt.

10. Katuska1982 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:09
Azt, hogy minden kapcsolatban segíthet, ha hátrébb lépsz pár lépést. Kicsit legyél elérhetetlenebb, meglátod, ki nyúl utánad.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 20:15

Szerintem sosem voltatok barátok.


A barátok nem nézik ki mennyit tesz egy "kapcsolatba", nem vesznek össze, akkor se ha eltérő a véleményük valamiről és nem beszélik ki egymást a másik háta mögött.

8. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:11

A legjobb barttát az, akit ha éjfélkor felhívok, csak annyit kérdez "vigyek lapátot" :)


6év nem kis idő de igy 60évet ha visszatekintek, most tudom, akkor is tudtam csak nem sejtettem, kik voltak a barátaim

7. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:09
Sajnálom, hogy ő a legjobb barátnőd. Milyen a többi? :D Nem tudom, hány évesek vagytok. Vannak barátságok, amelyek előbb-utóbb véget érnek. Idősebbek lesztek, változtok, nem marad semmi, ami összeköt. Írod, hogy nem beszél veled. Akkor menjen a p.csába... Nekem is volt egy-két ilyen barátnőm. Örülök, hogy megszabadultam tőlük. :D
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:07

"mert szerintem én mindig is többet raktam a barátságunkba mint ő"

És te barátnak mondod magad?

tegnap 17:26

Az előttem szólókkal egyetértek.

Ti nem vagyok barátok, ezt határozottan ki lehet jelenteni.

Ismerősként találkozgattok, beszélgettek. Ő nem akar többet. Belőled a több idegesítő számára, mert nem vagyok közös hullámhosszon.

tegnap 17:12
Az nem barát, akivel összeveszel. És ezzel rövidre van zárva a probléma.
tegnap 17:04
Nem tudom, ebben mit számít a véleményünk. Életemben nem vesztem össze egyik legjobb barátnőmmel sem, és pláne nem beszéljük ki egymást harmadik személynek akiktől visszahallunk ilyeneket, hogy idegesítőnek talál a másik. Biztos, hogy tényleg a barátnőd? Ha annyira ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz, miért nem beszélsz vele? Ha annyiszor összevesztetek és kibékültetek, akkor most mi változott? Nyilván nem ismerünk minden részletet, de ezek alapján (ha te nem csináltál semmit, bár ezek szerint minimum kibeszéled) nem biztos hogy annyira erőltetném ezt a barátságot.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 17:00

Őszintén?

Nem tudom hogy fiú vagy-e vagy pedig lány, mert ugye nem mindegy.

Ha idegesitőnek talál, akkor nem vagytok ti jó barátok. Barátságot lehet óhajtani, de kényszeríteni senkit nem lehet, hogy hogy érezzen irántad.

tegnap 16:55
Sziasztok! A legjobb barátnőmmel már 6 éve ismerjük egymást. Az évek alatt sokszor összevesztünk, de mindig meg tudtuk beszélni. Az a problémám, hogy most egyik pillanatról a másikra elkezdett velem furán viselkedni. Nem beszél velem, vagy lekezelő. Egy közös barátunktól azt is tudom, hogy idegesítőnek talál mostanában és ez nekem nagyon rosszul esik, mert szerintem én mindig is többet raktam a barátságunkba mint ő. Aztán pedig ezek után csodálkozik rajta, ha én is máshogy viszonyulok hozzá. Mit gondoltok a helyzetemről? Nagyon szeretném olyan emberek véleményét meghallgatni akik teljesen pártatlanok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook