Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy jelzitek testvéretek felé hogy szeretitek? fórum

Ti hogy jelzitek testvéretek felé hogy szeretitek? (beszélgetős fórum)


20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 5904c88073)
jún. 6. 09:00
Engem érdekel, de más ha folyton együtt vagytok, mi ritkán tudunk találkozni így hiányzik is. És azt látom hogy a mai "modern" világban a többség szerint egy emoji tökéletesen pótolja az érzelmeket. De szerintem ez önbecsapás.
jún. 6. 08:50

Bemutatok neki random, ő meg vissza 😆

Ha baja van, meghallgatom. Szerintem a rá szánt idővel lehet a legjobban kimutatni. Mikor látja, hogy érdekel, hogy mi van vele.

18. Epresturmix (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
jún. 5. 17:59
De az én hangom tuti mélyebb…😜
17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 17:58

Én nem vagyok ez a szeretleket kimondós emberke…magam módjàn…:)

Másoktól sem várom el…jó ez így! Aki tudja, hogy szeretem, az szavak nélkül is tudja…

Te mondd ki, ha neked jobb! :)

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
jún. 5. 17:55
Én is küldök szivecskéket messengeren, de azért az nem helyettesíti a kimondott szót, csak épp az érzelem hiányzik belőle. Persze ez így könnyebb, de nem vagyok biztos benne hogy jobb is!
15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 17:51

Nem mondjuk. Beszélgetünk videóhívásban, küldünk egymásnak 🥰♥️

Ennyi!

14. fincsi5 (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
jún. 5. 17:34

Ez lenne a normális, de férjem és testvére soha nem hívják fel egymást, évente 2-3 partit rendeznek, arra meghívnak, de közben semmi, és olyankor sem beszélgetnek.

Nekem nincs testvérem, de érzem, hogy ez nem normális, ezért pár éve nem is megyünk hozzájuk. Miután mindkét szülő meghalt, vége lett a semminek is.


30 évig jártunk egymáshoz szüli-névnap, karácsony-húsvét, gyerekek szüli-névnapja, de akkor sem beszélgettek semmi érdemlegesről. Sógornőmmel a 30 év alatt ha összeadjuk, félóránál többet nem beszéltünk.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - L’Engel)
jún. 5. 15:36
Féltesók vagyunk 10 év különbséggel, pontosabban még azok se mint később kiderült, mert én örökbefogadott vagyok, de ez nem változtat semmin. Vannak vérszerinti testvérei akik nem nagyon becsülik meg és inkább a K betüs szavakkal illetik, akárcsak a szülei. Részemről ez amolyan bátyós óvó szeretet is, mert nem akarom hogy bármi sérülés érje, bár mostanra sokat erősödött a tini korszakához képest. Tudja hogy számíthat rám, de ilyen családi háttérrel biztosan jól esik neki ha valaki kimondva is szereti.
12. L’Engel (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 14:58

Függ attól, hogy neki mi a szeretetnyelve, igényli-e a szóban való megerősítést. Vannak testvéri, vagy bármilyen más emberi kapcsolatok, ahol nem gyakran hangoztatnak ilyesmit, de tudják, hogy számíthatnak egymásra.

Ha te mégis a tudtára akarod hozni, akkor mondd neki gyakrabban. Szerintem mégis az a legfontosabb, hogy vagy neki, amikor szüksége van rád. Ez mondja el a legtöbbet a szeretetről.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - L’Engel)
jún. 5. 13:15
Én is segítek mindenben, meg ott vagyok. De magamat is ismerem és ha kívülről tekintek magamra akkor lehet hogy érzéketlennek tűnhetek amiatt mert ilyesmit nem mondok neki. És nem akarom hogy bármi kétség felmerüljön benne...
10. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 12:32
Nem szoktam azon gondolkozni, hogy ezt direkt éreztessem velük. Magától jön, hogy rendszeresen keresem őket, és ha tudok, segítek nekik. Sajnos mindkét testvérem távol él tőlem.
jún. 5. 12:12
Megmondom neki, ok nélkül is veszek neki ajándékokat, apróságokat, aminek örül, a kedvenc kajáját főzöm, ezer módon, attól függően, ahogy a helyzet hozza.
jún. 5. 11:52
Sehogy. Érzi.
jún. 5. 11:15
kimondom,megmondom neki egyszeruen hisz egy noveremet mar elveszitettem es mindenkit addig kell szeretni mig el!
jún. 5. 10:28
Korábban soha nem mondtam neki, nem is nagyon ölelkeztünk, sosem voltam az a kifelé érzelgős típus, de történtek velem dolgok ami miatt fontosnak tartom. Ezért én elmondtam neki pár napja hogy mennyire fontos nekem, mert nem akartam hogy érzéketlennek gondoljon. És nem akarok olyan hibába se esni hogy egyszer elmondom és utána soha többet, aztán 20 év múlva ez előjön mint probléma.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 10:02
Szerintem mondani sem kell, úgyis érzi az ember, és ehhez még testvérnek sem kell lenni...
jún. 5. 09:50
Sehogy. Felhívjuk egymást, számíthatunk egymásra, fontosak vagyunk egymásnak. Nem szoktuk szavakkal is megerősíteni, nem kell.
jún. 5. 09:39
Néhány hete mondtam neki, nézd, hogy múlik az idő. Néhány éve még a testvérem voltál, aztán a feleségem, most pedig már az anyósom vagy. :)
jún. 5. 09:35
Nem kell jelezni, tudja ő azt magától is.
jún. 5. 09:31
Ha van egy testvéretek akit nagyon szerettek, de csak ritkán tudtok találkozni a távolság miatt, hogy jelzitek felé hogy szeretitek és fontos számotokra? (Azon túl, hogy ha beszélünk akkor elmondom neki). Sokszor messengeren beszélünk csak a húgommal. F.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook