Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tesóm magában beszél. Ez normális? fórum

Tesóm magában beszél. Ez normális? (tudásbázis kérdés)


21. 55Judit (válaszként erre: 18. - Alnisa)
aug. 27. 10:57
Én azért ennyire nem. Csak néha mondok valamit. Lehet ezt is csak azért mert egyedül vagyok, és nem akarom elfelejteni a hangomat.😂
20. globus (válaszként erre: 18. - Alnisa)
aug. 27. 07:58
Én nem tudom ignorálni teljesen. Annyira zsong a fejem tőle, lefáraszt, amikor hazamegyek, csak nézek ki a lyukon... :D
aug. 27. 07:58
Nem
18. Alnisa (válaszként erre: 6. - Globus)
aug. 27. 07:29

Az én kolleganőm is mindig kommentálja amit csinál :D

Eleinte zavart, már meg sem hallom. Sőt rám is ragadt belőle, de figyelek ,hogy ne csináljam :)

aug. 27. 07:19
Én is szoktam, és semmi kivetnivalót nem látok ebben. Normális vagyok. Mások szerint is.😀
aug. 26. 21:48
Férjem is és anyósom is beszél magában rendszeresen. Én néha. Szerintem nincs ezzel gond.
15. Anyagi (válaszként erre: 12. - SsueB)
aug. 26. 20:14

Én is szoktam hozzáfűzéseket tenni a közlekedő partnerekre!

Pl., hogy "ez egy olcsóbb típusú" autó és biztos nincs rajta index, azért nem használja...

De azt is mindig megjegyzem, hogy nagyapa még lovaskocsit vezetett, amikor valaki behúzódik a felezővonalra, hogy meglepetésszerűen, onnan forduljon jobbra!!!!!!!!!! :)))

aug. 26. 20:03
Én is szoktam. Így keszülök fel bizonyos szituációkra az életben.
aug. 26. 18:11
Vannak ilyen emberek. Normális.
12. ssueB
aug. 26. 17:48

Én terhesség után állok vissza nehezen normál működésbe.

Vagyis hogy pl menjünk babám, teregessünk/mosogassunk/nyissuk ki apának a kaput, ilyenek. Szülés után még egy ideig marad a többesszám, de én ezt nem gondolnám kórosnak :D


Én vezetés közben szoktam inkább láttamozni, amit csináltam, mert elég gyatra lámpáink is vannak, ahol 3, jó esetben 4 autó megy át sokszor... szeretem szavakban is kifejezni, mikor örülök, hogy keveset bambáztak előttem, é átértem én is :D

11. tien (válaszként erre: 8. - Srcrss)
aug. 26. 17:33
😁
10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 26. 17:24
Nincs sokat egyedül?
aug. 26. 16:40
Vannak ilyen emberek, nekem is volt kollégám (nem gyógyszertár, de ügyfeles) aki megállás nélkül magában beszélt egész nap, kommentálta hogy mit csinál, esetleg énekelgetett, motyogott. El is jöttem onnan, mert nem lehetett kibírni. :D Hogyha egyébként nem tűnik ködösnek/zavartnak, akkor szerintem nem kell aggódni, főleg, hogy ezek szerint régóta csinálja, nem egyik napról a másikra kezdte.
aug. 26. 16:39
Szerintem rendben van. Én akkor aggódnék, ha valakivel beszélgetne, akit nem látok. :D
7. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Globus)
aug. 26. 16:38
nekem s volt olyan,majd megbolondultam.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 26. 16:36
Én furcsának találnám, ha a kolléganőm csak hangosan tudna dolgozni... ehhez még az ügyfél szövege és kész zűrzavar.
aug. 26. 16:29
Én is gyakran beszélem meg magammal a dolgokat :D
4. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 26. 16:26
szerintem nincs.én ugyan nem beszélek,ha egyedül vagyok,igaz máskor se nagyon.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tumbo2)
aug. 26. 16:22
Mármint nincs ezzel gond, úgy érted?
2. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 26. 16:22
szerintem nem.a húgom is mindig lamentál.
aug. 26. 16:15

Nővérem mindent kommentál, amit csinál. Akkor is, ha egyedül van otthon, akkor is, ha ott van vele valaki. Azt mondta, mikor rákérdeztem, hogy a gyógyszertárban, ahol a nyugdíja előtt dolgozott, ez volt a szokás és rajta ragadt. Ez tényleg így lehetett egy gyógyszertárban, hogy mindenki mondta a magáét?

Ez biztos nem valami agyi probléma előtünete? Aggódom érte. Régebben nem tűnt fel, hogy csinálta volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook