Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti barnázás fórum

Terhesség alatti barnázás (beszélgetős fórum)


7. Alnisa (válaszként erre: 2. - Papája)
ma 09:22

Ez egy akkor aszság, ez a "van aki végig vérzik, barnázik" Persze 10 millióból 1 akinél egészséges baba születik ebből. A többi baba meghal.

Ne vegyük már félvárról egy buta városi legenda miatt.

6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Vikcso08)
ma 09:20

Azóta nézték a babát, jók a méretei? Igen progeszteron pótlás kellene, de már lassan nem..... Azt a 12 hétig szokták alkalmazni.

Lehet heamatoma is, az se veszélytelen a babára nézve, már ez sokszor csak később lesz biztos, amikor a baba és heamotoma is elér egy bizonyos méretet (tehát biztosra látják).

Elég szomorú, hogy félvárról veszik.

De sajnos sokszor így van.

Nekem adtak progeszteront minden terhességemnél, de két vetélést "produkálnom" kellett, mire elküldtek kivizsgálásra. Természetesen ki is derült probléma, ha akkor adnak vérhigítót, akkor megmaradnak a babák. Mivel a terhesség alatt besűrül a vér, a hormonváltozás miatt és eltömíti az eret, ami a babát táplálja, így ő meghal, mivel nem jut neki vér..... Egyébként nálam ez is barnázással járt! Az egyik baba 9 a másik 8 hetes volt, amikor már véreztem és akkor ügye már elhalt terhesség volt. De már a 6 héttől volt barnázás, de előtte mind a két baba fejlődött, volt szívhang.

5. Alnisa (válaszként erre: 2. - Papája)
ma 09:13

Nincs minden rendben! A barnázás sosem jó, mert nem természetes velejárója a terhességnek!

Ha progeszteron hiány ,akkor elveszíti a babát, ha heamatoma, akkor is vigyáznia kell!!!

Sokat értesz hozzá!

4. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Papája)
ma 04:44
Sajnos sokaknak ezeken a “lelkiismretes” magának semmi baja orvosokon a babájának élete múlik.
ma 04:40
Másik orvos sem ír fel progeszteron pótlást? Sok simán ad kérésre megelőzés céljából vérzés nélkül is. Nem tudsz elmenni magánban progerszteron szintet nézetni? Ha rendben van a szintje megnyugodhatsz, ha meg rossz, csak adnak már pótlást.
2. papája (válaszként erre: 1. - Vikcso08)
tegnap 16:55

Már az is baj, ha minden rendben?

Megmondta a nőgyógyász, hogy minden rendben, akkor meg miért parázol?

Mellesleg idegeskedj csak, az biztosan árt a babának és akkor végre igaziból lesz okod aggodalomra.

Megjegyzem, van aki végig menstruál, nem csak barnázik mégis egészséges babája születik.

tegnap 13:05
9 hetes kismama vagyok , a terhességem óta barnázom ma már rózsaszín volt a folyásom reggel . Valahányszor voltam ezidő alatt a nőgyógyászomnál említettem neki és csak legyintett . 7 hetesen volt már szívhangja is persze ezalatt is barnáztam már akkor. Ügyeleten is voltunk ezzel a problémával de le lettem cseszve hogy a világon semmi baj és akkor menjek be ha vérzem és darabosat . De a mai napig nem múlik el a francért sem és hormont sem írtak fel amit a védőnő is furcsált . Valakinek hasonló tapasztalata van esetleg ? Eléggé meg vagyok rémülve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook