Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te kisgyerekként ígérted meg ellenkező neműnek, hogy ha felnőttek lesztek összeházasodtok? fórum

Te kisgyerekként ígérted meg ellenkező neműnek, hogy ha felnőttek lesztek összeházasodtok? (beszélgetős fórum)


10. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 26. 17:06
Az oviban Petivel megegyeztünk ebben. Kb. 8 éves korom óta nem láttam, úgyhogy mi nem váltottuk be az ígéretünket. Ettől függetlenül szép emlék. :)
9. Banános Zselé (válaszként erre: 2. - Lady Lavender)
júl. 26. 16:30
mert van filmekbe is lehet látni
júl. 26. 16:28
Kisgyerekként nem köteleződtem el.
júl. 26. 08:33
Unokám óvodásként megígérte az óvónénijének, hogy elveszi feleségül és azonnal meg is kérte a kezét a férjétől.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 26. 06:51
Igen. Thomas Andersnek és Morten Harketnek. Bár ők már akkor is felnőttek voltak.
júl. 26. 06:01

Igen volt de csak álmodozás szintjén..


Anyukám főnöke mondta, aki már akkor is nagyon öreg volt.. 🙈 Hogy ha 18 leszek elvesz feleségül és én nagyon vártam. . Volt felesége, gyerekei, és nekem ez gyerekként le sem esett..


Amikor 18 lettem kaptam tőle egy óriási rózsa csokrot.. 🙂 És megkérdezte emlékszem-e mit ígért.. Persze hogy emlékeztem..


Számomra ez ez nagyon kedves emlék, mert nagyon szerettem, szerettük egymást, egymás családját.. És így utólag inkább csak egy kis gyermeki bolondítás volt melyen jót mosolyogtunk felnőttként. 🥰

4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 26. 05:50
50-50 %, ha szülőnek, akkor 0 %.
júl. 26. 03:42
Nem. :D
júl. 26. 01:31
Miért tenne ilyet bàrki kiskgyerettént , trolli?
júl. 26. 01:09
Lett belőle később bármi? Akár csak rövid kapcsolat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook