Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkereső oldalakról vélemények, tapasztalatok fórum

Társkereső oldalakról vélemények, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
tegnap 00:35
Én fenntartással kezeltem mindig az efajta párkeresést, de mivel csak nőkkel dolgozom és max a boltba megyek be haza felé, nem nagyon volt lehetőségem ismerkedni. Egy hónapja regisztráltam, és már aznap megtaláltam a páromat, azóta együtt vagyunk, szerelem első látásra volt, és nagyon jó együtt. Van ilyen is :)
tegnapelőtt 12:51

Jó buli volt!

Mostanra már lecsengett.

29. Ancsika81 (válaszként erre: 27. - Srcrss)
szept. 15. 14:23

Szia.


Szivesen.


Elfelejtettem irni reggel..


A vakrandi nálam nem legetséges.


Én sem igy terveztem...

Igy alakult...


Köszönöm Neked!

28. L’Engel (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 15. 10:25

Első randira nem kell feltétlenül drága helyre menni. Szerintem az illem diktálja, hogy ilyenkor a férfi fizessen. Főleg, ha ő volt a meghívó fél. Egy kávénak vagy fagyinak még nem szabadna megterhelni senki pénztárcáját.

Ez az esetek többségében nem arról szól, hogy a nő kihasználná a férfit, hosszabb kapcsolat esetén úgyis megbeszélés alapján feleződnek a költségek. Hanem arról szól, hogy a nő egy picit nőnek érezheti magát, a férfi pedig megvillogtathatta a lovagiasságát.

27. srcrss (válaszként erre: 24. - Ancsika81)
szept. 15. 07:18
Köszi, hogy megosztottad. Nekem nincs online társkeresős tapasztalatom. Nem mernék idegen férfiakkal randizni, akik a monitor mögül azt hazudnak, amit akarnak. Sok szerencsét az alakuló kapcsolatodhoz! ;)
szept. 15. 07:03
Rengeteg ismerősöm randizott társkeresős pasikkal, és nekem is volt 1-2 tapasztalatom. Olyan óriási botrány egyiken sem történt szerencsére, de akadtak érdekes helyzetek. Nem írnám le őket, mert tényleg elég sok, és a legtöbb nem megbotránkoztató, de, hogy biztassak mindenkit: ismerek 3 Tinder párt, ahol már házasság is van, és az egyik párnál gyerkőc is. :)
szept. 15. 04:30
"
24. Ancsika81 (válaszként erre: 12. - Srcrss)
szept. 15. 04:20

Jó reggelt!


Mire vagy kíváncsi?


Röviden, tömören:


-Lehetett volna egyéjszakás(vagy többéjszakás) kapcsolataim...a komoly kapcsolatot keresek kiindulópontból..., de a végét sosem tudjuk meg, mert el sem kezdődött...(közöltem, hogy nem kell társkereső, ha kukacot akarok..)


-telefonon keresztűl próbált manipulálni a srác...., de hamar kiderűlt..az elején hagytam, hogy azt gondolja, nyert ügye van...,de meguntam...s felvázoltam a dolgokat...amiket alá is tudtam támasztani.


-olyan is akadt, aki azt hitte, meg tud venni... 😳


-fotelhuszárokhoz is volt szerencsém...vagy csak unatkozott és kommunikálni akart valakivel a ráérő perceiben...

Őszintén.

Nem tudom, de nem is érdekel..


Jelen helyzetben felfüggesztettem a társkeresést, mert lehet megtaláltam a befutót.

Meglátjuk.

Pozitiv élménybeszámoló...kb.egy év múlva.


Ez egy nehéz ügy.

Deeee semmi sem lehetetlen.

Mindenkinek-legyen az nő vagy férfi-sok sikert kívánok!

Őszintén.

Szeretettel.

23. Ancsika81 (válaszként erre: 22. - Ancsika81)
szept. 15. 04:02

Bátorság.


Bocsi.


Még alszom.

22. Ancsika81 (válaszként erre: 20. - Trixi')
szept. 15. 04:02

Szia.


Bátirság.

Az van.

Nyugi.

21. Trixi'
szept. 14. 23:11
Az "ötvenes" teniszoktató azt írta, "kronológiai sorrendben" küldi a képeket. Kamasz, huszonéves, és nagylányával, de ezen is látszik, hogy régi kép. Okosabb nem lettem, beszéljünk hát telefonon. A hangja, beszéde inkább hatvanon túl. Nade, egy irányban mozogtunk, fussunk össze, kiderüljön a valóság. Neki tökéletes az 5 óra, épp vége az edzésnek. És megkérdezte: lezuhanyozzon? Kiütött. Nem, nem kell, hagyjuk.
20. Trixi' (válaszként erre: 11. - Ancsika81)
szept. 14. 22:47

Hajrá, bátorság! Ez a fórum célja, hogy akinek van tapasztalata, azon jól szórakozzunk.😁


Azzal ugye nem írok újat, hogy a küldött fotóra nem hasonlitanak az urak. Nade, hogy vagy 40 kilóval több élőben, azzal mindent alulmúlt.

Azt írta, nem régi kép. Elhittem.

A döbbenettől lefagytam, de erőt vettem magamon, mert leginkább szánalmas volt. Ezért sétáltam vele másfél órát, sokat beszélt, nem vette észre, hogy csak ő mesél. De később sem bántottam meg, pedig alaposan átvert, megírtam neki, hogy nem éreztem a vonzódását, hagyjuk..

19. Trixi' (válaszként erre: 17. - Lady Lavender)
szept. 14. 22:36
Én ajánlottam a helyszint, és ásványvizes beszélgetést terveztünk, mert én mekiben mást nem fogyasztanék.
18. Lady Lavender (válaszként erre: 17. - Lady Lavender)
szept. 14. 21:12
A szöveg miatt. És nem kell több, mint egy milkshake.
17. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Trixi')
szept. 14. 21:06
Sikeres ügyvéd mekibe hív? Fake-gyanis.
16. srcrss (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 14. 21:05
Kinek a hibája, hogy a mai fiúk nem tudnak viselkedni? Nem is tudom, az apáké?
szept. 14. 21:03
Bocs, volt különbség! Mi két puszit adtunk, egyesek még hármat.
14. Lady Lavender (válaszként erre: 13. - Lady Lavender)
szept. 14. 21:00
Még nem volt covid
13. Lady Lavender (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 14. 20:59

Régen a baráti társaságban a pasik kezet fogtak.

A csaj-pasi, csaj-csaj isperősôk pusziztak.

...mert szokás. Ilyenen nem agyalunk.

12. srcrss (válaszként erre: 11. - Ancsika81)
szept. 14. 19:31
Mesélj! :D
szept. 14. 19:10

Sziasztok.


Van pozitiv + negatív tapasztalat is.


🙊🙈😁😊😁🙈🙊

10. Ancsika81 (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 14. 19:07

Szia!


Szerintem, nem..

Vagy igen..?

Ennyiből nem igazán tudom eldönteni...


Ugy gondolom, ha egy férfi(nevezzük igy), csak magára gondol(egy üditőt vesz saját részre), amikor ketten vagyunk(ő+ én), akkor a közös pályafutásunk ott és akkor befejeződött!

Nem azért, mert aranyásó vagyok.

Pusztán ez alapvető illem!

Ugy gondolom, ha az elején ilyen, nem engem keres...s én se őt.


Első körben nem szoktam magam elvitetni sehová sem.

Abszolút.

Odáig el kell jutni!


Lehet, hogy a 3 srácból kettőt ismert, ezért a puszi, a harmadikat nem ismerte, ezért nem volt puszi és bemutatkozott.

Erre nem gondoltál...?

9. Bichi (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 14. 17:52
Próbálom megérteni, hogy az utolsó bekezdésed esetében mi a problémád vele, de esküszöm nem jövök rá...
8. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 14. 13:27

Első randira szerintem nem jellemző hogy michelin csillagos helyre vacsorázni-koktélozni mennek az emberek, aki igen, annak valószínűleg telik erre és nem szempont, hogy hányadik találka a hónapban. Értem, hogy drága minden, de mondjuk 2 mekis fagyi szerintem egy átlag közeli keresettel akár havi 3 alkalommal is beleférhet, de még esetleg egy kávézóban egy süti+kv is. (Én magam nem szoktam elsőrandizni mostanság, de a környezetemben azt látom hogy a fullos vacsora inkább többedik randis dolog...)


Amúgy a két arcra puszi magyarországon egy hagyományosan elfogadott, közvetlen köszönési forma baráti, rokoni kapcsolatoknál. Főleg fiatalok között szerintem rugalmas ez, a puszival köszönés a lányoknak olyan, mint a fiúknak a kézfogás, semmi nincs benne.

7. srcrss (válaszként erre: 6. - Érdekes73)
szept. 14. 13:25
Tudom. Engem learanyásózott. :D
6. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Srcrss)
szept. 14. 13:19
Fórumokon akadnak itt olyanok akik meg is magyarázzák hogy nekik nem kell olyan anyagias nő akinek fizetni kell az első randin egy kávét vagy vizet :)
5. srcrss (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 14. 13:16
Az kellemetlen, ha havi három randit nem bír el a pénztárcája. Ez azt jelenti, hogy párként mindig otthon gubbasztanánk? A mai világ sokszínű. Még mindig vannak férfiak, akik szerint természetes, hogy a férfi fizet. Amúgy szerintem is így helyes. :D És vannak a szarrágó lúzerek, akik egy kávéra sem hívnak meg, majd csodálkoznak, hogy nem kellenek senkinek.
4. Trixi' (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 14. 12:48

Kiegészítem.

Előre megírtam az "úrnak", csak bubimentes ásványvizet iszom, mást nem.

Egyébként mekiset meg sem ennék, és fagyit sem eszem soha.

Olyan már volt, hogy hamarabb értem, és kikértem a pasi italát, ebből nem csinálok kérdést.

szept. 14. 12:35

Amúgy, a mai világ már nem az a régi, amikor a nőnek nem volt pénze s a férfi tartotta el...

Így alakulhatott, hogy értelemszerűen a férfi fizetett!


De képzeljétek el, hogy a fiú-férfi azért nem mer randizni valakivel, mert ez a hónapban már a harmadik találka és nem bírja a pénztárcája...


És ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne lehessen úriember és legalább az első randin ne ő legyen a vendéglátó!

De azt igen, hogy a nőnek olyan helyet illik ajánlani, elfogadni, ami anyagilag nem megterhelő a másiknak!


És még egy : Egy mai fiút senki nem tanított (sajnos!!!) viselkedni! Férfinek lenni! Tisztelni a Nőt! Fogalma sincs a legalapvetőbb viselkedési, udvariassági formákról, az etikettről...

Ez vajon kinek a hibája?


Engem már az is kellemetlenül érint, ha egy férfi előre nyújt nekem kezet! (Kivéve néhány, meglehetősen ritka helyzetet, amikor az illem mást követel!)

Mindig a nőnek az előjoga, hogy eldönthesse, hogy akar e kezet fogni!

És milyen ciki az úrnak is, ha nem fogadják el a kezét!

Mert tőlem az is kitelhet!!!!


Nem régi tapasztalatom:

Egy fiatal lány a megállóban odament egy három főből álló fiútársasághoz és megpuszilta mind a hármat. Aztán kettőnek bemutatkozott!

Csak én vagyok túl vaskalapos????

szept. 14. 11:30
Nekem is van hasonló élményem. Szintén mekis randi volt. Egy éttermi séf volt az "alany". Leültünk, pár szót beszélgettünk. Mondta, ő nagyon éhes, és elment magának ételt-italt venni.:)))Aztán vettem magamnak egy üdítőt, elmúlt az éhségem...Folytatás itt se volt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook