Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szünet fogamzásgátló szedésében fórum

Szünet fogamzásgátló szedésében (beszélgetős fórum)


júl. 18. 10:57
Következő mensi első napjától szedheted, semmi bajod nem lesz. Bár valóban humánusabb, ha 3 hónap szünet után folytatod. :)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Anyagi)
júl. 12. 22:51
Igen tudom. A probléma azzal volt hogy kiváltottam egy egy havi adagot. Beszedtem. A következő dobozzal meg nem tudtam kiváltani. Így nem kezdtem időben mert korházban voltam a kislányommal. Mivel eltelt 4 nap. Nem akartam megbolygatni hogy kimaradt 4 nap. Igy hagytam hogy leteljen ez a hónap gyógyszer nélkül. És azt a doboz kimaradt igy.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
júl. 12. 22:48
Lehet inkább a nőgyógyászom megkérdezem. Ha már igy alakult mit tegyek ilyenkor.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 22:34
Egy hónap szünettel többet ártasz szerintem. Hagyj ki még legalább kettöt. Vagy legjobb ha meglérdezel egy nőgyógyászt. Bekavarhat ez az egyszer nem szedem aztán újra. Bár az jó jel hogy megjött időben egy hónap után. Nekem 9 hónapig meg sem jött utána.
2. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 22:15

Mindenképpen ki kell várni az egy hónapot! Mintha legelőször kezdenéd szedni!


Egyébként ki mondta, hogy szünetet kell tartani???

A mai, modern gyógyszereknél már ez nem szükséges!

júl. 12. 20:13
Valaki hagyta már abba 1 hónapra (szünet) az évek óta szedett fogamzásgátlót? Utána a hogy kezdtétek el szedni ujra? Nekem vopt egy hónap szünet most!.. ma jött meg és nem váltottam ki gyógyszert. Inkább megvárjam a következő mensit hogy 1.nap kezdjem ahogy először? Mert ha pl.3.napon kezdem el ugyanugy kell 1 hónap mire véd. Igy akkor inkább megvárnám a kövi mensit. Addigra meg lesz gyógyszer is. Akármikor megjön. Betudom venni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook