Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szoktatok nosztalgiázni? Szeretettel gondolni a múltra? fórum

Szoktatok nosztalgiázni? Szeretettel gondolni a múltra? (beszélgetős fórum)


1 2
júl. 20. 17:17
Igen, szinte minden nap utazás vagy nem alvás közben. Nem vagyok függő, de imádom. ( nem kellenek hozzá tárgyak )
32. Mizantróp (válaszként erre: 30. - Ágio8405)
júl. 20. 17:14
A nosztalgiatól miert kellett idáig eljutni? Nem érdekel ez a nem idevágó téma. Le kellene zárni ezt a topikot.
31. Mizantróp (válaszként erre: 30. - Ágio8405)
júl. 20. 17:12
Ha dühös is vagyok, az a többiek butaságából adódik. A gyógyszerekkel együtt és előttük is mindig utáltam a butaságot. Gyerekkorom óta. Ha nálam ostobábbak csúfoltak vagy okoskodtak. A buta, korlátolt tanároktol is kirázott a hideg.
30. Ágio8405 (válaszként erre: 28. - Mizantróp)
júl. 20. 17:04
Lehet nem volt jó ötlet, mert minden hozzászólásodban látszódik, érződik a düh, a feszkó ami ezek szerint majd szétrobbant belülről. 😞
júl. 20. 09:54
Igen, ha van kivel.
28. Mizantróp (válaszként erre: 26. - Lady Lavender)
júl. 20. 09:43
Kidobtam mindet. Azoktól se voltam jól, csak függővé tettek. Ez a gyógyszerezés kizárólag a gyógyszeriparnak jó.
júl. 20. 04:16

És én is bipolásis vagyok, szintén elhagytam a gyógyszerezést.


Rólam sokan nem hiszik el, hogy egyszerűen nem keltem fel az ágyból, csak üríteni megminimál bevitelre. Nem mentem be dolgozni. Akkor a gyógyszeres kezeléshez fordultam és a második segített.

Meg nagyon jó dokim volt.Tobbet segített, mint a magan pszichiater, aki arra sem emlékezett, mint mondtam az előző találkozón.

26. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Mizantróp)
júl. 20. 04:08

Talán mégis kellene szedni a bogyóidat? (Akàr csak egy ideig?)

A jó teràpia lényege, hogy előre kell nézni. Nem a szarbol, hanem a szar mellé építunk várat.

25. fidel
júl. 20. 00:59

Én inkább az okos nagyszüleimre gondol,akik óvatosan figyelmeztettek,hogy én is majd úgy járok mint ök...

Fiatalság bolondság,-a nekem szánt sallert meg most kapom meg! Imádtam öket csak nem hittem nekik, talán azzal a mikulás,jézuskás dologgal rontották el? - vagy én már akkoriban is egy hitetlen voltam?

24. gigi>
júl. 19. 21:26
Igen, sokszor.
23. Mizantróp (válaszként erre: 22. - 55Judit)
júl. 19. 19:51
Az más.
júl. 19. 19:16
Sok maradandó, fájdalmas sebet ejtett rajtam a múlt. Én örülök ha nem jut eszembe a nehéz életem. A mostban élni nekem sokkal jobb. Már nyugodt vagyok, egészséges, és mindenem megvan amire szükségem van. Mindig vannak rövidtávú terveim, ezért naponta örülök valami sikerének. Apróságok, de nagy örömök. Mostanra kisimult az élet, és jó. :)
júl. 19. 19:05
Mondjuk, eszembe se jutott párhuzamot vonni elégedettség meg nosztalgia között.
20. Sirga (válaszként erre: 15. - Amaunet)
júl. 19. 19:01

Csatlakozom. :)

Meghoztam a magam rossz döntéseit, követtem el hibákat (természetesen - ki nem?), de alapvetően elégedett vagyok az életemmel, és jó a mostban élnem. Vannak homályos, még nem egészen kiforrott terveim, így inkább előre nézek, nem igazán szoktam nosztalgiázni.

19. Bichi
júl. 19. 16:30
A férjem nosztalgiázik kettőnk helyett is :D
18. Nénje
júl. 19. 16:12
Igen,elég sűrűn.
júl. 19. 15:55

Én bizonyos emberekkel férj, barátnő, barátok, család, rengeteget tudok nosztalgiázni, azaz bizonyos emlékeket felidézni.

Nálunk ez nem a visszavágyódással kapcsolatos. Ha vissza is sírunk valamit, az az, hogy jó lenne ismét x évesnek lenni, mert akkor milyen szép volt a bőrünk, de jó bulikba jártunk, stb.


Tehát, igen. Szoktunk;)

júl. 19. 14:46
Nem igazán.
júl. 19. 14:41

Nem jellemző.

Persze, nekem is megvannak a magam emlékei, szépek és kevésbé szépek, de a gondolataim a jelenkori feladataimon és a jövőbeni terveim körűl járnak inkább.

júl. 19. 14:39
Néha.
13. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Mizantróp)
júl. 19. 14:05
Én is, ahogy öregszem egyre sűrűbben.
júl. 19. 14:01
Igen.
11. eunuch
júl. 19. 13:58
Persze.
júl. 19. 13:45
igen
9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Mizantróp)
júl. 19. 13:43
Szerintem bizonyos kor után mindenki
júl. 19. 13:17
Vegyesek a régi szép idős emlékeim.
7. Mizantróp (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
júl. 19. 12:30
Aha, értem.
6. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Mizantróp)
júl. 19. 12:15
Egyébként én is, csak úgy értem hogy a nosztalgiázás az nekem egy szándékos tevékenység, pl. direkt előveszem a régi képeket, vagy felhozom barátokkal a régi időket, berakok olyan zenét ami azokra az időkre emlékeztet. Szóval ha eszembe jut vagy juttatják, akkor igen, de magamtól nem nosztalgiázom, valahogy nem annyira jutnak eszembe vagy hiányoznak most a régebbi idők :-)
5. Mizantróp (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
júl. 19. 11:56
Elégedettsegtől függetlenül szívesen gondolok mindenre, ami szép és jó vagy érdekes volt.
júl. 19. 11:54
Csak ritkán, most elégedettebb vagyok magammal meg az életemmel, mint mondjuk gimnazistaként vagy akár 5-10 éve, ezért nem gyakran jutnak eszembe a régiszépidőők. Utazásokról szoktam képeket nézegetni, pont 10 éve voltam valahol, ahová nagyon szeretnék még legalább egyszer eljutni, és épp a napokban dobálja fel a google photos az emlékeket. :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook