Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretek korán bevásárolni, de ma reggel is sokan voltak. fórum

Szeretek korán bevásárolni, de ma reggel is sokan voltak. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
48. globus
aug. 17. 15:10
Ma egyáltalán nem voltak sokan kb. másfél órával ezelőtt, pénztárnál ketten előttem. Seperc alatt megfordultam. Igaz, könnyen összeszedtem a 4 tételt. Hétfőig elég lesz.
47. LBO (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 14:37

A Decathlonos önkiszolgáló kasszák viszont nagyon szuperül működnek. Ahogy leteszed a termékeket, azonnal írja ki az összeget amit fizetned kell. Nem kell csippantani, nem kell vonalkódot keresni. Ami kicsit bonyolultabb, ha ajándékkártyát veszel vagy azzal fizetsz. Ahhoz már kell segítséget kérni. Azt is csak azért, mert jóvá kell hagyniuk a tranzakciót.


A minap jártam úgy a Metroba, hogy a fűszerek súlyát nem érzékelte a mérleg. Vettem van 15 félét. De igazából gyorsan megoldotta a segítő pénztáros.

46. globus (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 11:58

Az önki csak gyorsabbnak tűnik, mert aktív a vevő. Szemben a hagyományos pénztárnál álldogálással.

Amit hiányolok, az a gyorspénztár. Itt a Sparban régen volt, hatalmas táblán kiírva, hogy max. 6 tétel vásárlása esetén. De akkor is beálltak raklapnyival, mert milyen jó, ez pont üres és gyorsan halad. Megszüntették.

Ha egy kenyeret veszek, akkor is kivárom a raklapost.

aug. 17. 11:53

Bizony, nincs mindig egyformán jó napunk.

Tudok én tüzet okádni is, meg tüneményes sárkány képét ölteni. Így vagyok kerek egész.

aug. 17. 10:41
Eddig szerettem az önkiszilgáló pénztart de mostánaban annyi baj van vele, pl. Ha valami darabra van es kisebb vagy nagyobb az árú súlya már megakad és hívni kell az eladot,vagy ott van a göngyöleg akkor is hívni kell ....á gyorsabb es nyugisabb a hagyományos kassza.
43. LBO (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 09:16
Mi itthon is és külföldön is csak szállodába megyünk. Legyen az egy családi nyaralás, vagy csak egy pár napos wellness kettesben vagy akár egy napos városlátogatás. Nem olcsók az ilyen szállások, de nem csak itthon, ezek külföldön is a drágább kategóriába tartoznak. Nekem az nem kikapcsolódás hogy boltba járok és főzök nyaralás alatt.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - LBO)
aug. 17. 07:14

Én is szeretem a Balatont ,viszont sajnálom h így elszaladtak az árak, egy-két napra lemegyünk de azt h heteket töltsünk ott az nem ,inkább külföld annyi pénzért.

Sajnálom h az ismerősöd nemigazán tud bevásárolni.

41. LBO (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 07:04

Egy nagyon kedves ismerősöm panaszkodik mindig, aki egy Balaton parti községben lakik, hogy nem tudnak bevásárolni a helyi boltban, mert a nyaralók mindent is megvesznek. Mire ő a boltba ér, szinte minden elfogy. Nincs az a mennyiség, amit az emberek ne vennének meg.

Amúgy mi nagyon szeretjük a Balatont. De nem boltba járni megyünk, hanem pihenni, kikapcsolódni.

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Ramcsika)
aug. 17. 06:34
Tele van a balaton , úgy látszik van pénz.
39. Ramcsika (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 01:00

Egyszerűen a Balaton parton a bevásárlás egy rémálon! Teljesen mindegy melyik napszak, a boltok mindig dugig vannak. Na azt kivàrni, ahhoz kell külön idegzet.

Egyébként is nagyon nem szeretek boltba járni, de itt Balaton mellett nyáron...?????? Ezért nem szeretek lejönni, inkább augusztus. 20 után, akkor már nyugi van.

38. tien
aug. 16. 21:16

Az én férjem nagyon szeret vásárolni.Jobban képben van ,mint én.


Egy a bibi ,nélkülem nem mozdul.

Pedig szívesen itthon maradnék,de neeem ott kell lennem a s..ggében.


Amúgy imádom 😁

37. globus (válaszként erre: 34. - Tumbo2)
aug. 16. 18:50
Itt arra ki sem rakodnak. Ki van írva, hogy bár a bolt nyitva, teljes árukészlet 8 után. Főleg húsok,hűtött áruk, ezt benti hűtőkből hordják ki.
36. tumbo2 (válaszként erre: 30. - LBO)
aug. 16. 18:47
úgy mennek az emberek a boltba,mintha egy hónap múlva jönne egy kajaszállító tevekaraván.
35. tumbo2 (válaszként erre: 19. - Timycat)
aug. 16. 18:44
ahhoz pont jő idő van,még a nap is besegít.csak bele ne szédüljön.
34. tumbo2 (válaszként erre: 32. - Smaragdzöld 🐉)
aug. 16. 18:39
hét órakor voltam,hárman voltunk meg a három boltos-
aug. 16. 18:14

Úgy érzed az vagy?😉

Én nem hiszem .

Nincs mindíg jó napunk ,és ezzel nincs semmi baj ,én sem vagyok mindíg tünemémy😀

aug. 16. 16:56

Szerintem többen vagyunk így. Szeretem vagy nem, vásárolni kell.


Egyébként ennyi bőven elnézhető a férjemnek, hogy egyedül hagy a vásárlással. Aki egy sárkányt elvisel, az előtt le a kalappal. 😆

aug. 16. 15:27

Túlèltem.

A legmelegebb időszakban mentük,tele nyugdíjassal a bolt....

Púpozott kosárral voltunk, persze nem volt kassza,csak az a kibebaszott önkiszolgáló. Alig fèrt már el a cuccunk a tárolón, már csak 5 db volt amit le kellett volna húznunk mikor lefagyott a kassza.

Azt hittem felrobbanok.

Nagy kegyesen cuppogva kinyitott egy kasszát ès lehúzta a cuccainkat.

Utálok boltba menni!!!!!!!!!!!!!

30. LBO (válaszként erre: 4. - Globus)
aug. 16. 13:56
Ezért is lepődtem meg, hiszen nem egy hétre zárnak be a boltok.
aug. 16. 13:24

Sztem ,cuki ahogy leírtad!

Nekem sem a kedvencem a bevásárlás ,inkább úgy gondoltam reggel tűrhetőbb .

28. ,zumba
aug. 16. 13:18
Én évtizedek óta akár tél van, akár nyár, mindig korán megyek vásárolni.
aug. 16. 13:16

Nekem nincs olyan napszak, amikor szeretnék vásárolni. Szükséges rosszként élem meg. De nekem muszáj vásárolnom, mert a férjemtől aztán kiürülhetne a hűtő. Ha rajta múlna, semmink nem lenne itthon. Törölhetné a sejhaját fügefalevélbe, mehetne mosakodni meg ruhát mosni a patakba. Sorolhatnám. Ő urasága utál vásárolni, nem is teszi. Ja, persze a Nemzeti Dohánybolt - az kivétel. A cigit meg a sört ott is be tudja szerezni.

Na, most aztán jól kitárgyaltam őt, fene a pofámat.


Ma még nem vásároltam.

aug. 16. 12:52
Én is hajnalban elindulok amig nincs meleg lepakolok a polcokról ami kell uzsgyi haza amíg alszanak a többiek :)
25. Bichi
aug. 16. 12:42
Tegnap reggel mi is elmentünk a férjemmel a Pennybe, hát korán sem volt, úgy 9 óra, és célzottan mentem valamiért, de én ennyi nyugdíjast még életemben nem láttam ott, kint álltak sorba a bevásárlókocsiért. Szerencse, hogy nekünk az nem kellett, és amint beértünk beállt a pénztárhoz, míg én összeszedtem, de ledöbbenve állt a sorban, mert hogy ő ennyi nyugdíjast még életében nem látott boltban, szerintem rajtunk kívűl tényleg csak azok voltak...
24. Ghost👻 (válaszként erre: 23. - Birebora)
aug. 16. 12:08

🤣🤣🤣

Tipikus!

Nem èletkèptelenek,csak rohadtul nincsenek kèpben.

23. birebora (válaszként erre: 22. - Ghost👻)
aug. 16. 12:07
A múltkor összekeverte a kelbimbót a brokkolival. Már mikor jött haza és mondta, hogy nem volt csak fagyasztott, rosszat sejtettem.
22. Ghost👻 (válaszként erre: 21. - Birebora)
aug. 16. 12:01

Nekem 20 másodpercenkènt csörög a telefonom ha boltban van. Minden apróságot megkèrdez. Az agyamra megy.

Csak akkor megyek vele ha hús kell,de kb mintha a kivègzèsemre indulnèk....

21. birebora (válaszként erre: 6. - Ghost👻)
aug. 16. 11:56

Ne is mondd. Kész ideg vagyok mikor menni "kell" vele mert tudom, hogy úgy sem azt fogja hozni amit felirtam. Mondván: "nem volt". Persze volt, csak nem jó helyen nézte.

Ha fontosat kell hozni inkább megyek vele. Bele is fáradok rendesen:)

20. timycat (válaszként erre: 5. - Globus)
aug. 16. 11:30
Az férjem idióta ezen a téren, minden nap megy boltba, van hogy kétszer 🤦‍♀️ nem szólok felesleges, legalább nekem nem kell menni és amúgy tök jó, minőségi dolgokat vesz, meg ő minden pultosból kiénekli a minőségi árut. Kereskedő
19. timycat (válaszként erre: 7. - Globus)
aug. 16. 11:28

Az enyém 3 kg marhát hozott, de nálunk ő főzi, kint (!), kb 1 óra és kész is.


Én csak azon vagyok kiakadva, hogy hőség ide-vagy oda 3-4 órát elvan a bogrács mellett arccal a marhapörinek 🤦‍♀️

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook