Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » SweetIm fórum

SweetIm (beszélgetős fórum)


2009. okt. 23. 10:41
Köszike, priviztünk! :)
2009. okt. 21. 10:44
Én tavaly letöltöttem, egy ideig jól működött, aztán eltűnt. Akkora újra telepítettem. Mikor meg eltűnt (csak úgy magától), akkor leszedtem.
2009. okt. 21. 10:14
Pl.amiket az adatlapomon találsz általam feltöltött képilapokat,onnan is van pár az msnembe,a mozgóképek közül.Rengeteget öszegyűjtöttem már,tudok írni privibe oldalcímeket is,hogy hol találhatsz,s azokat hogy illesztheted be az msnedbe,vagy msn címet cserélünk,s akkor ott küldök párat,s akkor azokat ott már tudod is menteni egyből,max.csak át kell nevezned ha akarod,pl.ami nekem a sziát jelenti,magadnak átírhatod hellora vagy ilyesmi.
7. becseiagi (válaszként erre: 6. - Nadine81)
2009. okt. 21. 09:10
Nem tudom, és szívesen veszem a segítségedet!!! Várom a tanácsokat! :)
2009. okt. 20. 11:22
Én is azért töltöttem csak le,mert az 1ik csaj küldött,s linkként jelent meg,letöltöttem,működött is,de nem tetszett,nameg akkor az összes beszélgetőpartnerednek le kéne töltenie,hogy lássák,mit küldtél.Ezt akkor érdemes,ha csak páran vagytok akik beszélgettek,s mindegyikőtöknek van sweetim.Szerintem hagyd,inkább töltsd fel az msnedbe saját smileykat.Ha gondolod,küldök párat,mert én is mindig azokra vadászok,mindig frissítgetem az msnt.Vagy tudod hogy kell felraknod új smileykat?
2009. okt. 20. 11:13
igen, én is azért akartam letölteni, mert én is kapok ilyen linkeket. Akkor szerinted nem érdemes letölteni?
2009. okt. 20. 11:10
Hát,nemtudom,mindjárt utánanézek,mert az a gond,én azóta töröltem,mert nem tetszett,főleg az nem,hogy pl.nekem rá volt töltve az msnemre,de pl.amit neked küldenék smileyt te csak akkor kapnád meg-látnád meg,ha neked is rajt lenne a gépeden a sweetim.Ha neked nincs letöltve,a tőlem kapott smiley csak egy linkként fog neked megjelenni.Nekem a sima,általam létrehozott smileyk jobban bejöttek,egy csomót lehet találni az oldalakon,s nemis bonyolultak,mint ez a sweetim.
2009. okt. 20. 11:05
ahova írni kell a szöveget, fölötte vannka jelek. Letöltöttem, installáltam. Rákattintok egy jelre, bejön egy tábla tele smielikkel, és amikor az egyikre rákatt, akkor eltűnik a tábla, és nem történik semmi!
2009. okt. 20. 10:25
szia.igen,nekem volt tavaly az msnemen sweetim.Mi a gond?
2009. okt. 20. 10:14
Van itt olyan, aki letöltötte ezt az Msm-hez? Én letöltöttem, de nem működik! Tudna nekem valaki segíteni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook