Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stresszes a férfi szex közben? fórum

Stresszes a férfi szex közben? (beszélgetős fórum)


1 2
aug. 13. 09:19
Próbáld az ujjaival hozzám érni,de olyan semmilyen volt..még ilyen rossz szex élményem nem volt.
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Jucika33)
aug. 13. 09:17
Csak egy alkalmat akartam,nem tudnám szeretni.Csak nem tudtam,hogy ennyire gátlásos lesz.
55. jucika33 (válaszként erre: 10. - Tai)
aug. 13. 07:08
Ez nem igaz így. Tapasztalat. Egymáshoz kell hangolódni és minden alkalommal jobb lesz. Főleg azért, mert a férfi érzi, hogy a másik türelmes, szereti minden állapotában, így megnyugszik, biztonságban érzi magát. Van, hogy több hónap, de rendbe jöhet.
54. 80ASIQ (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 12:56
:)
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - 80ASIQ)
aug. 11. 21:28
Nem gond.
52. 80ASIQ (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 21:21
Szívesen! Elnézést kérek azért, mert majdnem mindenkit leszóltam...
51. Regin_a (válaszként erre: 15. - Holurt Waxhton)
aug. 11. 21:21

Én csak olvasgatok és reszelgetem a körmeimet

+jegyzem, nem férfiként inditotta a korábbi témákat

Ezek csak a te irói fantáziád szülöttei

50. Holurt Waxhton (válaszként erre: 46. - Pulcsis)
aug. 11. 21:09
Megeszlek. :-)
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - 80ASIQ)
aug. 11. 21:02

Te legalább nem vagy primitív.

Köszönöm az értelmes hozzászólast.

aug. 11. 21:00
Persze,semmi kedvem sem lenne már hozzá.Bánom is azt alkalmat.
47. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 20:59

Látom, egyik-másik hozzászólás igencsak primitív. Mondjuk, a fórumindító sem egy nagy észkombájn... Szóval: Igen, van olyan, hogy stresszel a férfi akár az első alkalommal, akár később és ezért nem sikerül a közösülés. Ha az a két ember valódi kölcsönös szimpátiával bír egymás iránt, akkor nem hagyják abba a kapcsolatot, hanem folytatják. Nehéz jó tanácsot adni. A mindenáron való erőlködés eleve kudarcos. Ahogyan írta valaki: más módon is lehet örömet szerezni. Akár szakembert is be lehet ebbe vonni. Persze, ha nincs meg a kölcsönös szimpátia, jobban mondva, nem elég erősek az érzelmek, akkor jobb lehet a szakítás.

Ja, és a partnerférfi sem egy nagy intellektus, úgy látom. (Bevallom, én sem...)

46. Pulcsis (válaszként erre: 45. - Holurt Waxhton)
aug. 11. 20:54
Akkor a szép napot semmiképp sem opció utána 🤣
aug. 11. 20:34
Én azt gondolom, hogy egy szerelmeskedés nem a csődöt mondott testrészen múlik. Egy szerelmeskedés két ember érzéki játékáról szól. Két ember vágyainak, érzéseinek egyesüléséről szól. Ha egy pasi már az első alkalommal magával van elfoglalva, arra a pasira egy szónál többet nem szabad pazarolni. Ez a szó: viszlát.
aug. 11. 20:29

Valóban sokféleképpen leget egy nőnek örömet szerezni.

Ő csak a farkával volt elfoglalva,hogy nehogy csődöt mondjon,de csődöt mondott.

Egyedül van..nincs senkije.

Kevés férfi ért igazán a nőkhöz.

aug. 11. 20:15
Szerintem egy pasi gátlásossága nem abban nyilvánul meg, hogy nem tud szerelmeskedni egy nővel. Ha csak annyi a baj, hogy pillanatnyilag nem áll készen, attól még a nőnek millióképpen lehet örömöt okozni. Nem lehet, hogy nős a pasi? Mert akkor a bűntudat gátolja ezeket a dolgokat. De mondjuk akkor is lehet érzékien játszani egy olyan nővel, akit szeretne boldoggá tenni a pasi.
42. Holurt Waxhton (válaszként erre: 37. - Kacsahercegno)
aug. 11. 20:08
Ok, ha játék, akkor legyen játék. :-)
aug. 11. 20:02
Nem gondoltam ilyesmire,hogy nem kívánt volna,nem volt eddig ilyesmivel nálam.Ilyen gátlásos pasival nem találkoztam még.
aug. 11. 19:49
Jó jó, persze, igazatok van. De én még új vagyok itt. :-)
39. Pulcsis (válaszként erre: 37. - Kacsahercegno)
aug. 11. 19:48
Mint szegény Amanda, őt is belelátom már minden egyéjszakás letiltós sztoriba 😂
38. Flóra76 (válaszként erre: 37. - Kacsahercegno)
aug. 11. 19:47
Ez így van. Néha tudjuk, hogy kamu, mégis megél a téma akár 500 hozzászólást.
37. Kacsahercegno (válaszként erre: 30. - Holurt Waxhton)
aug. 11. 19:45
Ja hát egyébként vannak ilyen visszatérő anonimok, ha már itt tartunk, engem ez arra emlékeztet akinek csorba esett az önbecsülésén, mert a palinak lekonyult, és hogy akkor most biztos nem kívánta őt és ronda és úristen, ott se tudta elengedni az illető az egyéjszakásat akitől amúgy már nem is akart semmit. :D Nem hiszem, hogy ez a mai két törölt fórum szerzőjének a tollából származna. Amúgy ha sokat vagy ezen az oldalon, ez egy mellékhatás, hogy ezt nézed. Van pár őrült, akik az egész internetet telefossák a baromságaikkal, pl. a munkahelyes anonim, neki már két mondatából tudom hogy ő az 😂😂 De én szeretek ide írkálni, és néha el kell engedni a nyomozósdit, mert utána már csak ezt fogod analizálni és elveszik az élvezet :D
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Flóra76)
aug. 11. 19:43
Véleményeket vártam,esetleg van e oyan aki hasonló helyzetet élt e át.
35. Flóra76 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 19:41
Most akkor mi a kérdés? Miben segíthetünk?😊
aug. 11. 19:41
Köszönöm a válaszokat!
aug. 11. 19:40

Tévedni emberi...

Nincs okom győzködni téged.

aug. 11. 19:39
Jó, nem győzködök tovább senkit, én így gondolom amit gondolok. A kérdezőnek pedig válaszoltam. :-)
aug. 11. 19:39
Nem szokásom a trágár kifejezések..abban pedig nem találom örömömet,hogy kamu topikot indítsak.Elhiszem,hogy sokan szórakoznak,de miért kell minden szexuális témára azt gondolni,hogy kamu.
30. Holurt Waxhton (válaszként erre: 28. - Kacsahercegno)
aug. 11. 19:38
Nem, nem ezzel van a bajom. Azzal, hogy két hasonló stílusú, férfiként íródott törölt poszt után hirtelen megjelenik ez a harmadik. Rám aztán igazán jellemző a nyíltság, kifejezetten szeretem az olyan nőket, akik fel merik vállalni, hogy számukra fontos a szex, az erotika. De ennek is megvan a maga íve, stílusa, helye. Számtalan erotikus novellát írtam, tudom miről beszélek, felismerem a fantázia által keletkezett írásokat.
aug. 11. 19:37

Akkor írj a moderátornak,hogy nézzen utána ennek a topik indítójának..nem szórakozom a kérdésekkel.

Ez volt és valós történet.

28. Kacsahercegno (válaszként erre: 26. - Holurt Waxhton)
aug. 11. 19:32
Azt kellett volna írni, hogy leszopta, meg kanos volt?? :DD Demost komolyan, ez még teljesen kulturált, bár kicsit régies vagy nem is tudom a megfogalmazás tényleg, olyan öreges.... De amúgy melyik évszázadban élsz, hogy egy nő ne beszélhetne nyíltan és lényegretörően a szexről? 😅
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook