Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Soha nem posztol valaki képet, ez önbizalomhiányra utal? fórum

Soha nem posztol valaki képet, ez önbizalomhiányra utal? (beszélgetős fórum)


1 2
33. 55Judit (válaszként erre: 32. - 55Judit)
aug. 23. 14:18
jav: én meg mással...
32. 55Judit (válaszként erre: 28. - Enissa)
aug. 23. 14:17

Én azt gondolom, ha egy oldalon ott a fotó helye, az nem posztolgatás.

Nagyon sokáig én is fotó nélkül voltam itt, azzal hogy kitettem, egy kettyós nőnek tettem eleget. Mert a sok butasága mellett szerinte azért nem volt kint fotóm, mert nem merem. Hát mertem, a kép meg kint felejtődött. Lehet le is kéne vennem, mert 5 éves is megvan már, tehát kicsivel idősebbnek nézek ki. Én egyébként ilyenekből nem csinálok ügyet, tudom van aki naponta posztolgat magáról, engem meg mással foglalkozom. Többnyire olyasmivel ami előre visz.😀

Jaj, eddig tartott a pihi amíg ezt leírtam, mennem kell fügelekvárt főzni.

31. Marcius15 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 13:56
Nem önbizalomhiány, hanem védi magát és a magánszféráját.
30. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 13:47
Ismerd meg. Ha közelebb kerülsz hozzá, kiderül.
aug. 21. 12:45
Nem teszek ki magamról képet, pedig van önbizalmam rendesen, hidd el.
28. Enissa (válaszként erre: 27. - 55Judit)
aug. 21. 11:12

De ez nem egészen igaz, itt is van fotód Magadról, ami nem baj, engem meg főleg nem zavar. De sokan magára a netre nem tesznek ki fotót.

Eleinte a munkám miatt nem tettem ki, hogy azt a kevés véleményt, amihez hozzászóltam ne tudják én voltam.

Ide sem tettem még fel, de akit ismerek, meg is bízok benne, azzal megosztottam kivel beszélget valójában.

aug. 21. 10:59
Én még soha nem posztoltam magamról képet, az önbizalmam pedig rendben van.😀
aug. 21. 10:50
Szerintem nem önbizalomhiányos, inkább nem magamutogató.
25. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 08:02
Nem.
aug. 21. 04:55
nem
23. csemár (válaszként erre: 22. - Csemár)
aug. 21. 03:34
Csak és kizárólag magamból indulok ki, amikor ezt gondolom.
22. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 01:50
Nem jellemző, bár elképzelhető, hogy ilyen is van.
21. Violet18 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 01:47
Sztem hegylakó vagy vámpir es nem akarja h mások lássák h nem változik semmit 🤭🤭
20. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 20:03
Szerintem ez nem önbizalom kérdése. Egyre inkább azt látom, hogy sokan azért nem posztolnak semmit, pláne magukról, mert nem szeretnék ha a fotójukkal visszaélnének. Sőt, egyre többen vannak akik nincsenek is jelen semmilyen közösségi oldalon.
19. 80ASIQ (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
aug. 20. 18:33
Lehet, hogy már az enyém is van annyi. De azt hagyom, mert ahogyan öregszem, úgy leszek még szebb.
18. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 17:23
Általában aki folyamatosan bizonygatja az életét az küzd önbizalomhiánnyal (pl. lájkok száma).
17. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 17:21
Nem, csak nem szeretné hogy visszaéljenek a képeivel (pl. idegenek, Facebook, AI).
aug. 20. 16:57

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Sem magamról, sem a családomról soha nem posztoltam képet, igaz másról sem.


De amit mások posztolnak bármilyen témában, egyáltalán nem érdekel, már legalább 6 éve nem léptem be a Face-ra.

egyáltalán nem vagyok önbizalomhiányos, csak érdektelen.

15. LBO (válaszként erre: 13. - Globus)
aug. 20. 16:52
Még ha csak a rózsabokor előtt állna. Nekem van egy ismerősöm, lassan 50 éves és minden reggel a fürdőből szelfizik...
14. tumbo2 (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
aug. 20. 15:09
nekem is,igaz,hogy 20 éves,de lehet hogy több.
13. globus (válaszként erre: 10. - Bichi)
aug. 20. 14:19
Kolléganőm kért meg, hogyan tudnánk leállítani valakit, aki minden! napon felteszi az aktuálisan viselt szettjét ugyanazon rózsabokor előtt állva 😀 anélkül, hogy megsértődne. Gombnyomás, követés leállítása, puszi.
12. 80ASIQ
aug. 20. 14:15
Nekem is egy képem van a Facebookon, de nem győzöm hárítani a rajongókat!
11. LBO
aug. 20. 13:57

Egyetlen egy képem van fent a közösségi oldalon, egy profilkép. Posztolni nem szoktam. Sem magamról, sem a családomról nem rakok ki képet. Nyaralásról meg főleg nem. A face pl. úgy van beállítva, ha valaki megjelöl egy képen, ahhoz az én engedélyem kell hogy közzé lehessen tenni. Nyilván nem engedem. Kinek mi köze hozzá, mikor, hol és kivel vagyok?

A gyerekeimről meg aztán pláne nem teszek ki képet. Nagyon büszke vagyok rájuk, és akikre tartozik, velük meg is osztom az örömömet. Amúgy a kisebbik mivel sportoló, róla elég sokat hallani a médiában. Nemrég kapott egy díjat, amit a szűk családon és a szoros barátokon kívül senki nem tudott. Majd megjelent a médiában... nyilván tudjuk kezelni a helyzetet, de hogy hirtelen mennyi kedves ismerőse/ismerősünk lett, akik addig le sem tojták... Hihetetlen! 🤦🏻‍♀️🤣

A férjem meg pláne nem posztolgat semmit. Vezető beosztásban van. Na neki pláne nem hiányzik hogy kikezdjék.

Egyikünk sem önbizalomhiányos 😉

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 13:20
Nekem is egy profilképem van, amit én tettem fel. Én pont a másik oldalt nem értem, aki állandóan képeket posztol, ha kell, ha nem... Ha rajtam múlna, egyet sem tennék fel, maximum a kutyámról :), de nálunk a férjem meg pont az ellentétje, ő szeret képeket kitenni, így rólam is. Ha zavarna mondanám, hogy nem, de nekem teljesen mindegy, úgyis úgy állítom be, hogy csak az ismerősök látják...
aug. 20. 13:15
Semmire nem kell belőle következtetni, millió oka lehet.
8. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 12:45
Szerintem nem. Valszeg csak nem akarja, hogy az arca egy"érdekes" videóban kössön ki. A mesterséges intelligencia világában jobb, ha se kép, se hang nincs bárki számára elérhető formában fent a neten.
7. globus (válaszként erre: 6. - Enissa)
aug. 20. 12:40
Húspiac :)
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 12:25

Nem hiszem, hogy bárki önbizalom hiányosnak gondolna, de nincs fent és a gyerekeimről sem fotó.

Aki ismer az tudja milyen vagyok, idegenekre meg nem tartozik.

Nem keresek barátot sem, hogy feltuningolt fotókkal bombázzam a netet.

Oh, itt is hánnyal találkozom, hogy szerkesztett.

Az jobban tetszik? Én inkább ezen gondolkodom el, mire jó ez a kamu?

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 12:06

Sehol nincs rólam fotó.

Ennek ellenére az önbizalmammal nincs problémám. Sőt.

4. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 12:05
Tudatos döntésem eredményeként nincs és nem is lesz kép feltöltve sehova.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook