Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Scippa SSRI gyógyszer vélemények fórum

Scippa SSRI gyógyszer vélemények (beszélgetős fórum)


4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Capriola)
júl. 24. 21:18

Mennyi ideig szedte a férjed? Segített neki a gyógyszer? Írták neki hozzá az elején benzo gyógyszert?

A férfjednek voltak mellékhatások? Elmúltak utána?

júl. 24. 20:59

Bízz az orvosodban! Jelezd, ha valami baj lenne. Férjem is érzékeny volt rá, ő napi 2x5mg-ot szedett, ez elvileg nem nagy adag.

Készülj fel rá, hogy az első 2 hétben nem biztos, hogy lesz hatása, viszont lehetnek kellemetlen tünetek (izzadás, álmatlanság, rossz álmok, stb.). De bármi van, azonnal szólj az orvosodnak.

júl. 24. 15:28
Tarts be az orvos utasításait.
júl. 24. 14:07

Sziasztok!


Szorongásra és pánikra Scippa 10mg-ot írt fel az orvos. Azt mondta rögtön napi egy szemmel kezdjem. Én nagyon érzékeny vagyok minden gyógyszerre. Ha rögtön egy szemmel kezdem az nem fogja durván felerősíteni a tüneteimet?

Jobb egy hétig fél szemmel kezdeni és akkor nem kell annyit szenvedni az elején? Eddig még nem szedtem SSRI gyógyszert és nem tudom, hogy szedjem, hogy ne erősítse fel a tüneteimet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook