Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik ránctalanító krémet érdemes használni? fórum

Melyik ránctalanító krémet érdemes használni? (tudásbázis kérdés)


15. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Álomka)
aug. 9. 00:05
Hidegen sajtolt olajok is jók!
14. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Álomka)
aug. 9. 00:04

Nyertes Zsuzsa a zsíros, glicerines krémekre esküszik.

Valóban nagyon jók! És sok vízfogyasztás!

aug. 8. 21:03
Köszönöm a hozzászólásokat!
aug. 8. 14:55
Hélia D Cell Concept
11. Enissa
aug. 8. 12:00
Ajándékba vettem APIVITA Queen bee csomagot, gyógyszertárban, ez látványos lett a megajándékozottnak.
10. libikóka (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
aug. 8. 10:30

Kellemes állagú nagyon,,pedig most hűtőben tartom.

Finom ,diszkrét illata van .

Annyi a "bajom" vele,,hogy nyáron ez a krém (melegben) sok/ nehéz kicsit,,vagy csak minimálisat szabad kenni,,és lehet is belőle ,,engedi az állaga,,csak hát akkor mennyi hatóanyag megy be?

aug. 8. 10:19
Ha már hámlasztás, a koreai kozmetikumok is nagyon jók. A mitesszeres bőröm látványosan sokat javult mióta heti kétszer "lehámlasztom". CosRX BHA Blackhead power liquid-et használok, jó drága sajnos de egy üveg 4 hónapig is elég.
aug. 8. 09:32

Ilcsi kozmetikumok is jók

bár mióta Ilcsi néni nincs, kicsit romlott a minőség és az árak jelentősen emelkedtek.

Kozmetikusom a mai napig használja, nekem ezek a termékek hozták rendbe a 40+-osan is pattanásos, csúnya bőrömet.

A hámlasztások csodát tesznek.

7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Libikóka)
aug. 8. 09:26
S milyen? Én több éve vettem, nagyon kemény, nehezen kenhető volt bármelyik krém.
aug. 8. 08:39
Talán ránézhetsz a Kék Lukács krémekre,,nekem most ezek vannak.
aug. 8. 07:42

Inkább keress egy nagyon jó kozmetikust, aki felméri a bőröd állapotát, típusát és ajánl jó kis termékeket, amik igazán megfelelnek a Te bőrödnek.

Ki kell alakítani egy bőrápolási rutint, ami külső és belső ápolást is jelent.

Értem ezalatt a megfelelő táplálkozást, vitaminfogyasztást, folyadékbevitelt, napozást és az elleni védelmet, megfelelő alvásidőt stb.

35-40 fölött érdemes ezekre nagyobb hangsúlyt fektetni.

Nem tudod megállítani a folyamatot, de ha időben elkezded a megfelelő ápolást, tudod kicsit konzerválni az akkori állapotot.

Ősszel, télen nagyon jót tesznek a bőrnek a kémiai hámlasztások (szalicil, tej, mandulasav pl.), utána feltölteni a bőrt szérumokkal.

Most nagy sláger a kollagén, a hyaluronsav, niacinamide...ügyesen használva segítenek.

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Álomka)
aug. 8. 07:40
Kérd ki szakember véleményét. Nem mindegy hány éves vagy, milyen a bőrtipusod.
3. xochipilly (válaszként erre: 1. - Álomka)
aug. 8. 07:17
Szia! L'Oréal Hyaluron expert nappali és éjszakai krémjei nagyon jók. Én a revitalift hyaluronsavas szérumával használom őket együtt.
aug. 7. 21:10
Intenskin termékeket esetleg ismeri valaki?
aug. 7. 21:07
Szeretnék egy ránctalanító krémet kipróbálni,ki milyet használt már esetleg?Tapasztalatokat,véleményeket várok.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook