Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarok dolgozni! 23 évesen követelem, hogy más tartson... fórum

Nem akarok dolgozni! 23 évesen követelem, hogy más tartson... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
426. Flóra76 (válaszként erre: 425. - Pulcsis)
júl. 31. 23:10
Hamisgulyásnak elmenne…..😂
425. Pulcsis
júl. 31. 23:07
Afrikában egy hétig jól laknának belőled, az legalább hasznos lenne 😂
424. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 423. - Flóra76)
júl. 31. 21:19
Bárcsak mese lenne :)
423. Flóra76 (válaszként erre: 422. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 21:18

Látom, bizonyos időközönként idejössz szórakoztatni meséddel a hoxa népét...:) :) :)

Gratula.

júl. 31. 21:08
De megijedtek sajnos, hogy tényleg megteszem és nem raktak ki. Pedig már jó lenne elhagyni ezt a koszos Föld bolygót végre. Nem akarok egy olyan univerzumban élni, ahol dolgozni kell. Kész, pont.
júl. 31. 21:06
Nem raktak ki, pedig már én könyörögtem nekik, hogy akkor végre rakjanak már ki. Szűküljön össze a tudatom teljesen a traumától amit okozni fog és végre legyen annyi vér a pucámban, hogy véget vetek magamnak.
420. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 418. - Globus)
júl. 31. 21:05

Semmit nem élvezek, az életben nincs semmi amit lehet élvezni számomra.

Ami valamilyen szinten megközelítette ezt az érzést, az a streamelés. 10 évig próbálkoztam videojáték streamer és youtuber lenni, de sosem jött össze. Nincs hozzá tehetségem, se karizmám, se kitartásom.

Az valamennyire lekötött. De már az sem igazán érdekel.

júl. 31. 21:03
Már megint nem raktak ki anyádék? Pedig már úgy rá voltál készülve.
418. globus (válaszként erre: 416. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 20:53
Ha ő élvezi a szenvedést, akkor te mit?
417. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 409. - Tumbo2)
júl. 31. 20:45
Teljesen ép eszű ember vagyok. Lányod meg mazochista, mint minden életet szerető ember. Hogy lehet élvezni ezt a hulladék létet, ahol dolgozni kell az életben maradáshoz?
416. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 410. - Globus)
júl. 31. 20:44
Ott a gyerek akkor mazochista.
415. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 413. - Pötibaba)
júl. 31. 20:43

"Ő is biztosan hibáztatja magát, mert ő sem ilyen lovat akart anno..."


Sosem értettem azt aki gyerekt szül. Kegyetlen dolog mást ebbe belekényszeríteni.

414. Regin_a (válaszként erre: 395. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 17:24

Karácsonyi lovat megköszönted anyádnsk mielött követelődzöl?

[link]

júl. 12. 17:09

Szerintem rosszul állsz hozzá. Egy csomó ember van, aki nem akar dolgozni, ennek ellenére jól akar élni és meg is csinálják. Vagy így, vagy úgy, egy kis stiklivel, vagy szerencsével, vagy egy jó ötlettel, de elérhető végülis. Benned sincs motiváció.

Anyádat hibáztatni nagyon gáz szerintem. Ő is biztosan hibáztatja magát, mert ő sem ilyen lovat akart anno...

412. tumbo2
júl. 11. 16:52
követeld az államtól,ha jó sok járadékot befizettél.
411. tumbo2 (válaszként erre: 383. - Piroska52)
júl. 11. 16:43
az unokaöcsém lucernát kaszál,4 órakor kelt.
410. globus (válaszként erre: 409. - Tumbo2)
júl. 11. 14:31
Ismerek családot, ahol ha gyerek szülinapja van, édesanyja kap virágot.
409. tumbo2 (válaszként erre: 393. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 11. 14:17
milyen ember vagy te?a lányom nekem hálás,hogy megszültem,elégedett,boldog élete van.
408. csemár (válaszként erre: 397. - Tumbo2)
júl. 11. 11:56
Igen, írták már mások is. Kösz!
407. csemár (válaszként erre: 405. - Birebora)
júl. 11. 11:55
Az 500.-at is meg fogja érni.
406. csemár (válaszként erre: 404. - Birebora)
júl. 11. 03:07
Szerintem ő egy játékos ember: homo ludens.
405. birebora (válaszként erre: 367. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 10. 16:24

De deviáns az vagy? Ezek szerint érted a szó jelentését. Az ellen nem tiltakozol.


23 évesen "KÖVETELED", hogy tartsanak el.

És a fórumod 400 fölötti hsz-t megért.

404. birebora (válaszként erre: 365. - Csemár)
júl. 10. 16:19
Te, hogy jellemeznéd?
403. Ruslan (válaszként erre: 392. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 9. 19:51

Nézd én nem akarlak meggyőzni semmiről, sem személyeskedni, hogy ilyen meg olyan vagy, mert nekem ehhez nincs jogom és ezeknek semmi értelme. A többinek sincs, aki megtette. Nem úgy segítünk a másikon, hogy rávilágítjuk arra, mekkora nagy semmiházi. Akkor sem, ha jogos, de sajnos ez népbetegség. Én csak tanácsokat adok, leírom mit gondolok, amit egyáltalán nem kell megfogadni, mert mindenkinek van önálló gondolkodásmódja. Tehát én megértem azt, hogy miért nem érdekel többek között az én tanécsaim.


Gondolom is honnan való ez a bérrabszolga kifejezés, mert olvastam több helyen. Az aki kitalálta ezt a szót, hülye. A rabszolga nem kap bért, az csak dolgozik. Így nem létezhet ilyen formája a rabszolgának. Szolga lehet, mert azok kapnak fizetést. A harmadik világ államaiban, ahol csak szaporodnak és szaporodnak, napi száz forintért dolgoznak egész nap. Ez valóban kizsákmányolás, de csinálják, mert nincs más választásuk. Itt azért nem ennyire súlyos, mert dolgozunk, de nem annyit és jár érte jutalom. És ez dicséretes, teszünk valamit a közért, láncszerűen segítünk egymáson. Ha bemegyek a boltba pénzért kaphatok bármit, de azt valaki mások előállították és elhelyezték oda. Én is segítem őket a munkám révén, ők is engem. Ha kimaradsz, akkor kimaradsz. Azok, akik fent vannak a nyeregben és nem kell dolgozniuk, mert teszem azt maguk adják ki a bankjegyeket a magánkézben lévő banknak, az legyen az ő szégyenük. Mert ez bizony szégyen és nem kell követni a példájukat. Te éppen ezt szeretnéd.


Én az a típus vagyok, aki hajlamos segíteni másokon, de mindenki maga dönt. Én amikor tartom a torna órákat, próbálom elérni, hogy minél eredményesebb legyen a munkám. Nem az a lényeg nálam, hogy ha nem tudja megcsinálni, akkor megy a rossz jegy és le van tudva a dolog, mert az ő dolga. Nálam ilyen nincs, mert addig csináljuk, amíg jó jegyet fog érni. Ez alól persze vannak kivételek, mert testalakattól és egyebektől is sok minden függ. De olyan nincs, hogy például teszem azt valaki nem fut vagy csak nagyon lassan, mert nem akar. Ha kell húzom magam után. Vannak olyan dolgok, amiket mindenkinek tudnia kell, a munka is ilyen. Nem azért élünk, hogy ne csináljunk semmit és csak magunkat szeressük. A munka egy láncszerű folyamat, amelyben egymást segítik az emberek. A szegényebb országokban sajnos ez torzul, de mi szerencsére nagy átlagban nem itt tartunk.

402. tumbo2 (válaszként erre: 380. - 55Judit)
júl. 9. 18:03
az unokaöcsém sem bírta.elment volna katonának,hamar ott is hagyta.neki kell a szabadság,hogy azt csináljon amit szeret,így hát a húgommal ketten megvannak.tizenkétórázik,aztán másfél napja szabad.
401. 55Judit (válaszként erre: 394. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 9. 17:21
De édesanyád nem tehet arról hogy selejt lettél nem érted? Nem ő hibázott azzal hogy gyereket hozott a világra, a hiba te magad vagy. Egy valódi léppfene a családod és a társadalom nyakán. Magadat büntesd azért amiért ilyen csökött agyú vagy, ne édesanyádat! Neki éppen elég büntetés hogy semmirekellő lettél. Verd a fejedet a falba azért amiért ilyen vagy, vagy ülj be egy csendes sarokba és várjál ott addig amíg el nem múlik a probléma. Ja, az te vagy. Akkor is addig ülj!
400. tumbo2 (válaszként erre: 383. - Piroska52)
júl. 9. 17:00
az unokaöcsém reggel kaszálta lucernát. aki nem dolgozik,ne is egyék.persze kivételek a gyerekek,öregek,betegek. ezt én teszem hozzá.mondta valaki okos.
399. tumbo2 (válaszként erre: 392. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 9. 16:54
menj egy barlangba,víz,villany,meleg nem kell.vadásszál,halásszál.tüzet tudsz csiholni,egy kis kovakővel?
398. tumbo2
júl. 9. 16:50
szép fiú vagy szép lány.akkor lehet esélyed
397. tumbo2 (válaszként erre: 376. - Csemár)
júl. 9. 16:48
jól bizony.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook