Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szerettem volna nagycsaládot, de már a második... fórum

Nagyon szerettem volna nagycsaládot, de már a második... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. birebora (válaszként erre: 11. - Görögtánc)
ma 02:13

Igen, sajnos van ilyen is. Autistát mondtam mert az egy élő példa volt, de mondhattam volna azt is, hogy beteg vagy sérült. Nyilván nem törvényszerű, hogy ez igy legyen de vannak rá esetek sajnos, mint a forditottjára is.


És ne érezd magad szarul. Azt nem akartam, hogy bárki szarul érezze magát. Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb módon fogalmaztam, de megerőszakolni a természetet nem biztos, hogy jó. Csupán ezt akartam hangsúlyozni.

11. Görögtánc (válaszként erre: 8. - Birebora)
tegnap 22:38

Eléggé érdekesen választja ki a “Jó Isten” hogy hova kell a gyereknek érkeznie.

A nyomorba miért születnek? Istenünk odaküldi őket, hogy váltsák meg a világot, azt bűnhődjenek mint Jézus?

Pl van egy barátnőm nagyon akar kisbabát, de 2 éve már nem sikerül nekik pedig mindene meglenne a gyereknek.

A “Jó isten” biztos félti azokat a szegééény gyerekeket, hogy nehogy megszülessenek egy szerető családba.

Autista nem azért lesz senki mert rásegítéssel fogant.

Én nem akarok gyereket de az összes ilyen téren sikertelen nő miatt érzem magam szarul ezektől az Isten majd tudja hova kell gyerek szövegtől.

10. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 19:59
A munkahely miatti stressz is simán lehet oka sajnos a sikertelenségnek. Tényleg próbálj meg másik helyet keresni. A gyesre meg van kiskapu.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Violet18)
tegnap 19:57
Ez aztán a kedves hozzászólás…. Ráadásul ritkán múlik ezen…. Ja és van már gyereke, úgyhogy nem akkora változás mint amikor az első lesz.
8. birebora (válaszként erre: 6. - Violet18)
tegnap 17:12
Én azt vallom, hogy ahova a jó Isten nem ad, nem szabad erőltetni. Van egy távoli ismerősöm, nem lett terhes, ide hormon, oda komoly gyógyszerek, szúrta magát, 120 kg lett. Végül jött a gyerek. 3 évesen kiderült, hogy autista. Azóta is otthon van. Gyereket talán valamilyen nagyon spéci intézetbe felvették, de az anyuka nem tud visszamenni dolgozni.
7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 14:57

Szép dolog, hogy nagy családot szeretnél. Amennyiben erre ennyire vágyódsz, talán megfelelne a nevelőanyaság is átmenetileg. Neked egy baba kell, hogy megnyugodj. Talán akkor spontán is megfoganna a várva várt.

Annak a 300 babának, akiket elhagytak/otthagytak a kórházakban, azoknak meg nevelőszülő, még megoldódik a sorsuk.

6. Violet18 (válaszként erre: 5. - Asztanaviszta)
tegnap 12:29
Lehet nem kell több, nem lehet mindig mindenen stresszelni. Figyelni kell a jelekre, üzen a test, az univerzum. Volt ismerősöm is totál rákattant, h neki gyerek, kistestvér kell. Megkapta. Betegen. Most az egész csalad belehal....
5. asztanaviszta (válaszként erre: 3. - Violet18)
tegnap 11:04
Egy gyereke már van...
4. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 11:04
Válts munkahelyet. A fene dolgozna így. Nemhogy gyerek nem lesz, de még az egészséged is bánhatja.
tegnap 11:02
Próbáld meg elengedni a kérdést, jön majd ha jönni akar, és élvezd inkább az életed, gyerekkel minden megváltozik. Vagy cseréld le a párod, valszin egyből lesz gyerek....
tegnap 10:29
Ha idegileg ennyire kikészít a munkahelyed, simán lehet, hogy a stressz miatt nem jön össze a baba. Szerintem sürgősen keress másik munkahelyet. Lehet, hogy a hátad közepére kívánod a bizonytalanságot és a keresést, de úgy tűnik, ez lenne az egyik legfontosabb lépés. Remélem, sikerül a vágyad!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook