Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon szeretem ezeket a nyári reggeleket, nagyon!... fórum

Nagyon szeretem ezeket a nyári reggeleket, nagyon!... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

aug. 14. 06:39
🙂
júl. 23. 15:06
Én is.
15. LBO
júl. 23. 13:43
Tavasztól őszig, minden reggelt nagyon szeretek. ❤️
14. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 23:17
Igen, amikor például a köd feloszlik. Aki a hegyekben nyaral vagy lakik, néha ilyen ködös-napos reggeleken láthatja a glóriát, ami egy ember árnyéka körül lesz.
júl. 22. 22:56
Gyerekkoromban a nagymamámnál a nyári reggeleken korán felébredtem,felkeltem vele együtt,hiába mondta,hogy aludjak még.Ő ment etetni az állatokat.A mai napig fel tudom idézni azoknak a reggeleknek az illatát,a harmat csillogását,a kora reggel fényeit.Pedig több,mint 30 éve nem él már a nagymamám.
12. Amaunet (válaszként erre: 8. - Lady Lavender)
júl. 22. 20:15

Annak is meg van a szépsége. Egy-egy bulis szombat éjszaka után, mikor még alszik a város zenével a fülemben gyalog hazamenni, mert még ha járnak is a buszok, de elég ritkán. Nagyon szeretem a belváros régi épületeit nézegetni.

Aztán szembe jön valaki (talán ő is egy buliból jön), cigarettát kér, rágyújtunk és leülünk dumálni a járda mellett egy beton virágtartóra.


Jah! Volt egy karácsonyi vacsora Hűvösvölgyben. A Moszkva tértől a Duna plázáig gyalogoltam.

júl. 22. 20:11
Én is szeretem.
10. ,zumba (válaszként erre: 7. - Amaunet)
júl. 22. 18:57

Csak ül az ember és hallgat és figyel....

Tél: ahogy írod -csodás.

júl. 22. 18:19
Én is szeretem a hűvös(ebb) nyári reggeleket. Aludni többnyire nem tudok, így reggel 6-7 között megyek sétálni. Mióta kánikula van, 9- kor már nem tudok megmaradni a napon (nem vámpír vagyok, csak nagyon fehér bőrű)
júl. 22. 16:24
Én szeretek a vàroson àtmenni a csendben.
júl. 22. 13:17

Leginkább akkor tudnék aludni, de fel kell kelni locsolni. Még kómásan megyek, kirakom a locsolófejeket, lefőzöm a kávét és kiülök vele a szilvafa alá a kerti székbe. A csészét pedig egy fordított almásládára teszem. Csend. Csak az esőztető permet és a madarak csivitelése.🐦🌲🌳🌤️😎


De télen is szeretem még utcai világításnál seperni, lapátolni a havat. Csend, nyugalom...


Ezeket nem lehet megtapasztalni egy városi lakásban.

6. csemár (válaszként erre: 5. - Csemár)
júl. 22. 09:37
5. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 09:35

Ábrándozzunk: ha nem akarjuk, sose múlik el...

(Pedig szépek az őszi, téli, tavaszi hajnalok is...)

4. Ági0830 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 09:31
Nekem is ez a kedvencem! 🥰
júl. 22. 08:45
Csodálatosak, még városban is, de egy erdőben, tó mellett egy kavét kortyolva, mesés lehet.
júl. 22. 06:42
Meg a hajnalok, nekem is kedvenc!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook