Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon nem várom a szeptembert. Szeretek a gyerekemmel... fórum

Nagyon nem várom a szeptembert. Szeretek a gyerekemmel... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Szegfűrózsa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 09:41

Kifogynak a jó pedagógusok...

Így szavazta meg az országunk népe.

"Jóvanazúgy...!"

aug. 9. 22:58
Ugyanaz mint a boltok. Ahol bunkó a személyzet oda be nem teszem a lábam.
aug. 8. 19:12
Mi pont ezért kezdjük a vitaminok szedését már augban, mire ovi suli van erősebb a szervezetük 🥰
7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 8. 16:55
Mi miatt nem lett barátja? Egyébként barátkozós típus? Esetleg ovi váltás? Mi ovinkban is van egy kislány aki nagyon utálta az előző ovit, váltottak, most pedig nagyon szeret járni. Itt rögtön lettek barátai és az ovó nénit is szereti.
aug. 8. 12:08

"Ha már így is úgy is kell,,tegyél bele neki egy kis jókedvet,,ovi utáni beszélgetős sétákat ha van kedvetek időtök."


Ez mindig megvan. :)

aug. 8. 12:06
Kicsit kiforgatjátok amit írtam. Nem kell aggódni, köszönöm, nem mondtam, és éreztettem vele soha semmi rosszat az oviról, de látom, hogy utálja, mert nem tud kapcsolódni senkihez. Ezt nem tőlem vette át, en nagyon lelkes voltam, hogy elkezdett járni. Oviról van szó. 4 éves, nem iskolás. Én remélem, hogy lesz neki pozitív tapasztalata, és végre szeretni fog járni, de attól szeretek vele lenni, és jó ez a szünet betegségek és állandó harc nélkül, hogy minden reggel sírva kérdi, hogy "ugye nem kell oviba menni ma?"
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 8. 11:55

Ez a legrosszabb üzenet, amit átadhatsz a gy ereknek.

Van még néhány heted, fordíts a dolgon, mert baj lesz.

Légy boldog és vidám, hiszen iskolás lett a gyermeked. Mondd el neki, hogy mennyire büszke vagy rá és milyen sok új dolgot fog ott tanulni, milyen sok barátja lesz/lehet.

Vásároljátok meg együtt a felszerelést és mesélj arról, mi mire lesz jó.


Amennyiben te nem vagy képes erre, akkor valóban kiszúrhatsz a gyerekkel, mert zsigerből utálni fogja az egészet. Ezzel meg neked lesz bajod, de nagyon nagy !

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 8. 10:40

Elhiszem. Viszont vigyázz ,,ez ne sírjon le rólad ,,mert átveheti és neki lesz rossz.

Ha már így is úgy is kell,,tegyél bele neki egy kis jókedvet,,ovi utáni beszélgetős sétákat ha van kedvetek időtök.

aug. 8. 09:33

Èn se várom a sulikezdèst.

Minden bajom van suli időben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook