Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most hívott a férjem középiskolai osztálytársa, hogy egy... fórum

Most hívott a férjem középiskolai osztálytársa, hogy egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. xochipilly (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
aug. 27. 07:18
Nem mindegy, hogy hol van az a kis extra. A hordó has, ami sajnos nálam is egyre inkább kialakul (azért is mert az emésztésem egy katasztrófa) éa az aránytalanság soha nem lesz népszerű.
8. Egnisz (válaszként erre: 7. - Charlize)
aug. 26. 07:28
Biztos megvolt rá az okod. Nem viccből lesz senki sem kövér.
7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 25. 21:58
Pont ezért a sajátomra nem járok. Nem tudok szembenézni azzal, ahogy kinézek. Mondjuk tudom, hogy én hagytam el a legjobban magamat és tényleg durván.
aug. 25. 21:55
Szerintem meg pont, hogy nem minden erről szól. A reklámokban is egyre inkább a teltkarcsú modelleket foglalkoztatják. Én pl. sovány vagyok, de nem úgy veszem észre, hogy mindenkinek ez jön be. Szerintem nem bánják a palik, ha van a nőn egy kis extra, sőt ....
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 25. 18:54
Butaság! Te vagy te, ilyen vagy es kész. Nem szépségversenyre mész, különben se gondold, hogy mások mind manökenek lesznek. Öltözz fel csinosan, mosolyogj és érezd jól magad!
aug. 25. 13:44

Miért téged hívott? Elvégre a párod osztálytalálkozója lesz! Vagy nem?

Te olyan vagy amilyen vagy. A kedvesed téged választott úgy szeret és fogad el amilyen vagy. Ki a @t érdekel ki mit gondol rólad???!!!

Ha mész ott leszel , ha nem kimarad. A lényeg hogy a társad érezze jól magát. Ez róla szól és az ö napja.

3. nyuszko0072 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 25. 13:27

Mondjuk ha mindenki így gondolkodna, akkor jellemzően az osztálytalálkozón csak az osztály 20 %-a lenne ott.

Ez a saját kisebbrendűséged, amit azért nem értek, mert ha téged zavar, akkor miért nem teszel ellene? Ha meg téged nem zavar, akkor miért gondolod, hogy másokat igen?

aug. 25. 13:21

Nálunk az osztálytalálkozó - mint a nevében is benne van - simán a volt osztálytársakkal való találkozás.


De ha úgy szervezték, hogy házastársas legyen, akkor miért érdekel, hogy ki mit mond rólad? Miért is "égetnéd" a férjedet? Egy pár vagytok. Utcára sem mész ki a férjeddel együtt, nehogy megszóljanak, hogy milyen "nagydarab" vagy?


Dehogynem lehet az ember olyan, amilyen! Csak vállalnia kell magát. Olyannak, amilyen. Ha te elfogadod magadat, akkor mit számít az, hogy ki mit mond?


Ha házaspáros találkozót szerveztek, menj el bátran, rázd meg magad, ne legyen ilyen gondolatod, hogy égeted a férjedet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook