Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tesztek, ha pechszériába kerültetek? fórum

Mit tesztek, ha pechszériába kerültetek? (beszélgetős fórum)


szept. 1. 14:01
Nem szoktam. De biztos, hogy nem könyvelném el, hogy peches vagyok. Nem tekinthetsz úgy magadra. Pozitív megerősítésekkel próbálkoznék. Itt-ott változtatnék a környezetemen, a rutinomon.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
aug. 31. 16:33

Ez nekem kicsit félig tele / félig üres pohár szindróma. Én is össze tudnék ilyeneket szedni, ami alapján ezt írhatnám, de inkább mindegyiket egynek veszem, és ennyi. Amúgy meg gondolom jó is történik, fókuszálj arra.

Én eleve úgy gondolom, hogy a tárgyak összeesküdtek ellenem, de már csak röhögök rajta, amíg ezek nem kötnek ágyhoz, addig átlépek rajtuk...

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Pötibaba)
aug. 31. 16:32

Na, látod épp azt nem szabad, hogy a babonában hinni. Balesetek, olyan bosszúságok amik kiszámíthatatlanok mindig jönnek.

Naponta "megsérülök" kint a kertben. Megkarcol egy növény, megcsípnek rovarok, méhek. De ez az én hibám, mert miért nem megyek ki hosszúszárú nadrágban?

És így van ez más dolgokkal is. Valami kockázatot vállalunk minden egyes pillanatban.

Vannak emberek, akik igyekeznek ezeket megelőzni. Betartják a biztonsági szabályokat, időben lecserélik az eszközeiket, ha az már a végét járja, odafigyelnek a mozdulataikra, hogy ne érje őket baleset.

4. pötibaba (válaszként erre: 3. - Amaunet)
aug. 31. 15:08
Csak tudod, amikor ennyire egyben jönnek egymás után, akkor az ember már hajlamos valami babonában is gondolkodni, hogy mivel űzze el a balszerencse áradását :)
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
aug. 31. 12:29

Ha szépen beosztaná az élet ezeket a problémákat, amik szembe jönnek velünk az sem lenne jobb, mert akkor folyamatosan meg kéne oldanunk.

Így, hogy egybe kaptad a "csomagot" hamarabb túl leszel rajta.

Türelem!


A gondos ember előre felkészül ezekre.

aug. 31. 10:03

Ez csak pech,majd elmúlik.

Nekünk egy éve csak a baj jön.Ennél sajnos sokkal komolyabb gondok. 😒

Hidd el,a legfontosabb hogy egészség legyen!Egy darázscsípés nem nagy ügy.Kettő sem,ha nem vagy allergiás.(Engem is megcsípett pár hete.)

aug. 31. 08:51

Úgy érzem, valami pechszériába kerültem. 1 hónapja mindenféle negatív izék jönnek, sorban elromlanak dolgok körülöttem, megsérültem, megcsípett 2 darázs, a munkában is beütött a krach, 2 defektem is volt, stb.


Van valami, amit tehetnék, hogy végre vége legyen? Babona, bármi? Ti mit csinálnátok? Fordítani kellene a szerencsémen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook