Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen személyiségű lehet? fórum

Milyen személyiségű lehet? (beszélgetős fórum)


5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:59

"addig nem hagyott békén amig nem irtam neki"


Szóval, már békén hagy?

Azt, hogy milyen személyiség már leírtad.

tegnap 22:45

Nem értem, hogy a negatív jelek után miért nem hagyja ott egy nő a pasit?

Egy pár randi után azért nagyvonalakban kiderül valakiről, hogy milyen.

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:05
Miért foglalkozol vele? Őrült neki hogy nem később szólalt meg a csengő a fejedben. Ha jót akarsz magadnak mindenhonnan letöltők stb és szóba sem állsz vele.
tegnap 22:02
Hányingerkeltő személyiségű. :D Szerinted?
tegnap 21:57
Megismerkedten egy férfival. Később derült ki hogy a legkissebb dologba is hazudott, aminek nem is volt értelme. Sokszor fényezte magát hogy milyen sztár. Állandóan ő beszélt, előfordult hogy a szavamba vágott is. Mindig okosabbanak mondta magát. Az ő fájdalmai fontosabbak voltak, enyémek nem. Amikett mondtam neki azt később felhasználta ellenem. Tudta hogy gyerekre vágyok, kislányra. Erre később haverja kislányával fotozta magát, egyre többször mondta hogy ő is kislányra vágyik, nevet is mondta már és szerető családra vágyik. Mindig kisgyereknek nevezett és hogy nem éltem annyit mint ő. Elkezdett féltékeny lenni az exemre ok nélkül. Elkezdtem ismerkedni, mert nem láttam értelmét vele ismerkedni és ezt közöltem vele. Ezt is a fejemhez vágta később. Barátom akart maradni mimdenképp. Ha nem akartam vele beszélni akkor, addig nem hagyott békén amig nem irtam neki. Láncdohányos, később derült ki számomra hogy alkoholista és így is vezett. Összeveszésünknél csak az ő sérelmeit mondta, az enyémek nem is érdekelték, mintha nem is lett volna. Testemet is birtokolni akarta, mintha tulajdona lennék. Több különböző ember állitja hogy megráncigálta egy két exét. Családja megtüri, nagyon közeli barátai nincsenek. Alig eszik és alszik. Nagyon szereti a zenét, sokszor küldőtt nekem privátba. Le is cseszett ha nem értettem a dalt. Szinte minden barátnőjét megcsalta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook