Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a jó fodrászoktató? fórum

Milyen a jó fodrászoktató? (beszélgetős fórum)

2009. febr. 26. 09:14

Szia! Hogy haladsz a tanulassal? Valtottal oktatot vagy megmaradtal ennel?

Azota biztos valtozott a dolog. En fodrasz nem vagyok, de pontosan tudom, hogy a tanulokkal eloszor csak takarittatnak :)

Ido kell hozza, hogy belejojjon az ember. Senki sem ugy szuletik, hogy tudja...

2008. júl. 14. 19:01
Nincsen fodrász e vidéken? :)
2008. júl. 14. 11:24

Sziasztok!


Azért kérdezem ezt, mert fodrászsuliba járok, és nemrégen kezdtem a gyakorlatot, és nem igazán vagyok elégedett. De lehet, hogy csak én fújom fel a dolgot. Szóval azzal kezdtük, hogy hajmosás... Ez idáig oké, mert itt kezdődik minden. Aztán elkezdtünk hajat csavargatni. De miközben én a babafejen csavargattam (elég ügyetlenül), be-be tévedt egy-egy vendég. Mondta az oktatóm, hogy hagyjam a babafejet, menjek oda, nézzem meg, hogy hogy kell hajat vágni. Meg borotválni, meg egyebek. Aztán vissza csavargatni. Szóval mindenből kaptam egy kicsit, de igazán semmit nem tudtam megjegyezni. A másik, ami zavar, hogy furán magyaráz. Tehát nem azt mondja, hogy mittomén megfogod a hüvelyk és a mutatóujjad között az akármit (ezt csak példának írtam), hanem mindenre azt mondja, hogy "így". Látod, "így". Meg láttam rajta, hogy amikor negyedjére sem sikerült kifogástalanul felcsavarnom a babafejen a hajat, akkor húzta a száját. Ez a második gyakorlati napomon volt! Azért ebbe bele kell jönni, nem? Vagy csak én drámázom túl? Az is lehet. Kérem, aki jártas a dologban, írja meg nekem, hogy hogyan szokott ez zajlani! Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook