Amíg pici volt a babánk, bergon kocsink volt, a tömegközlekedésre egy az egyben alkalmatlan! Mióta sportkocsira váltottunk, ami Giordani cinque, teljesen jól veszem az akadályt buszon, metrón, villamoson is, még akkor is, mikor nem segít senki, pedig kislányom már 13 kg fölött van.
Mi a 3. kocsinknál tartunk. Nekünk a CAM (neonato ugyanaz) bevált. Sokkal könnyebb mint a GRACO. A kerék méretet is kell figyelni. Vannak egyes babakocsik, amiknek óriási a kereke. A 3 kerekű sem olyan jó szerintem. Mert azt nagyon nehezen segítik fel (Ha segítenek...). Szerintem minél könnyebbnek kell lennie és egyedül is jól egyensúlyozva meg kell tudnod emelni. Sajnos nem mindig segítenek az emberek. Van jó pár negatív tapasztalatom. Éppen ezért váltottam egyről könnyebb és kisebb babakocsikra. Sok csúcsszuper járgány annyira nehéz, hogy hihetetlen. Főleg, ha már egy 10 kiló feletti gyerkőc van benne.
Nekünk CAM Comby Baby Travel System volt, én tudtam vele közlekedni, de a tesóm pl. nem tudja megemelni sem. Ezért kell kipróbálni szerintem, kinek melyik áll kézre.
Minél kisebb és könnyebb. A legtöbb babakocsi nem arravaló, hogy az anyuka közlekedési eszközön egyedül le- és föl szálljon, hacsak nem díjbírkózó, és min. egy ember kellene ahhoz, hogy segítsen.
A baba egeszen alacsonyan volt, mert felette ult a testverkeje - emeletes babakocsi.
Nem is ertem, hogy hozhattak ilyet egyaltalan forgalomba.
Azt mindenki tudja, hogy a felszin feletti fel meteren gyulik ossze a mocsok 90%-a. Es a baba terdmagassag alatt volt, 4 savos fout mellett setalgattak.
Leginkább menj el szerintem üzletbe, és nézegesd meg őket... Ki kell próbálni pl. hogy a babakocsi mellé állva átéred-e, fel tudod-e emelni, mert buszra csak így tudsz segítség nélkül felszállni.
Inkább kicsi kerekű legyen, mozgékony, könnyű. A túl széles sem jó, de azért kényelmes legyen a babának.