Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed arról, hogy a Trónok Harcában minden házasságon kívül született gyereket megbélyegeznek (Havas, a ... fattya stb.)? fórum

Mi a véleményed arról, hogy a Trónok Harcában minden házasságon kívül született gyereket megbélyegeznek (Havas, a ... fattya stb.)? (beszélgetős fórum)


17. Éduvya (válaszként erre: 16. - Fülemüledal)
jún. 15. 09:43
Jajj, nekik az eléggé rossz lehetett. Szerencsére nekem nincs ilyen rokonom
16. fülemüledal (válaszként erre: 1. - Éduvya)
jún. 5. 17:16
Már nem szokás, de 40-50 éve még bőven szokás volt. Legalábbis falun biztos.
15. eunuch
jún. 5. 09:13
Nekem nincs.
jún. 5. 08:57

Mostanában az egyik mozicsatorna hetenként levetíti a Die Hard sorozat egy-egy epizódját.


Azon gondolkodtam, hogy Bruce Willis által megformált John McClane, miután végez a rosszfiúkkal, hogy mehet haza olyan boldogan. Nekem egy ,,egyszerű" családi botrányról is egykor jelentést kellett írnom, ő pedig minden alakalommal kinyír egy terror szervezetet, és utána, mint aki jól végezte a dolgát elhúzza a csíkot haza. :))

Illetve, ha mégis kell neki jelentést írni, azon gondolkodom, milyen hosszú, mennyi ideig írja, és hogyan emlékszik vissza, mikor tele van adrenalinnal, hogy pontosan mikor mit is csinált.

13. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Éduvya)
jún. 5. 08:56

Ez mindenhol szokás volt pártíz évvel ezelőttig is (lásd: történelem, társadalomtudományok-érdemes tájékozódni).


A középkori alapokon nyugvó fantasy pedig nem valós történelmi kor, amiben fel lehet nőni ...

12. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Éduvya)
jún. 5. 08:16
A Trónok harcában sok valóságtól elrugaszkodott dolog van, de speciel pont ez nem az. Még száz évet sem kell visszamenni az időben ahhoz, hogy Magyarországon is ugyanezt a helyzetet tapasztaljuk.
jún. 4. 20:36

Fúúúú

Azta

jún. 4. 20:34
semmi, egy részt se láttam
jún. 4. 19:54

Az megvan, hogy ez egy kitalált középkorban egy kitalált világban játszódó történet?

Az a véleményem, hogy vagy elfogadom a kitalált világot és kikapcsolódok az olvasás/nézés közben, vagy másfajta szórakozás után nézek, pl. lehet makramézni vagy csipkét verni.

8. andi6020 (válaszként erre: 5. - Teletabby1)
jún. 4. 19:37
Nem átvitt értelemben, és nem fog helyesbíteni, mert kb szarik az okos fórumokra, amiket indít.
7. tsfmvk (válaszként erre: 1. - Éduvya)
jún. 4. 18:29
Neked azért van baj a toronyban, elnézve a fórumaidat.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Éduvya)
jún. 4. 18:26

Már nem,,de régebben itt is számított hogy valaki úgymond zabigyerek volt.

Olvashattad számtalan könyvben.

jún. 4. 18:20
Igen... de szerintem átvitt értelemben... Ha nem akkor a fórum indító helyesbítsen!Ebben semmi probléma . Szerintem.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Teletabby)
jún. 4. 18:11
Én nem értem. Eredetileg a Trónok harcáról van szó.
jún. 4. 18:09
Na má! A gép mindíg átír. De szerintem mindenki tudja, mire gondolok, és mit írtam! :D Ne a helyesírást nézd, hanem a gondolatot mögötte! :D
jún. 4. 18:05
Ó kedvesek! Nem tök mindegy? Nőjön fel szeretetben, ha szeretnék hogy megszülessen! Ahogy a való életben... Szeressétek, neveljétek, egyetértésben, legyen belőle tudatos , éerett felnőtt, aki éli majd az életét, ahogy szeretné, akivel szeretné. ahogy szeretné saját identitással! Neked meg a eladatod , hohy olyan önérzetessé neveld, ahogy neki a legjobb, ahogy szeretné majd az életét élni! Hajrá!
jún. 4. 17:18
Szerintem nagyon gáz lehet így felnőni. Még szerencse hogy magyarországon ez nem szokás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook