Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Merre induljunk el? Milyen irányba? fórum

Merre induljunk el? Milyen irányba? (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 17. 19:40
Lemaradt hogy a vèkonybelei között kevés hasüri folyadék van.
2023. ápr. 17. 19:40

Voltunk ma vérvételen. Várjuk az eredményeket mert immunológiát is néznek.

Hasi ultrahang vizsgálatkor kiderült hogy a máj bal lebenye kicsit nagyobb. A lépe mérsékelten nagyobb. A köldöke körül pedig több 7-15 mm nyirokcsomó van begyulladva.

Várjuk a laboratóriumi vizsgálatok eredményeit mert úgy kapunk teljes képet.

Így eddigiek szerintetek aggodalomra adnak okot?

2023. ápr. 16. 14:40
Hja és kétszer a mentő vitte el az iskolából, mert begörcsölt! Akkor mondtam a dokinak, hogy haza nem megyünk, míg rá nem jönnek mi okozza. Csináltak neki egy laktóz terhelést és tádám.. Megvolt az ok!
12. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 14:37

Majd fél évbe telt, mire az orvosok rájöttek, hogy laktóz érzékeny a fiam. :(

Ennek 17 éve. És így kezdődött nálunk is.

2023. ápr. 16. 14:27
Hát sztem ne itt kerdezgesd, inkább vidd be sürgősségire, ha sosnek látod.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. ápr. 16. 14:26
Mellette mai nap jelezte hogy fáj a köldöke felett. Valamint nagyon fáradèkony lett. Pedig nem igazán lehetett rávenni hogy pihenjen napközben. Már oviban sem pihent utolsó évben. Mióta sulis azóta meg pláne..éjszaka nyugodtan pihen. jól alszik.
2023. ápr. 16. 13:28

Laktózra gyanakszom!

A fiamnál is így kezdődött. Iktasd ki a tejet,tejterméket nézzétek meg jobb lesz e.

8. gigi> (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 09:28
Akkor laktóz, vagy glutén érzékenység lehet a dolog mögött.
7. gigi> (válaszként erre: 5. - Szabot.88)
2023. ápr. 16. 09:26
Szuper. Jó egészséget!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Gigi>)
2023. ápr. 16. 09:16
Kérdeztem. Eszembe jutott de azt mondja nem történik semmi ott ami miatt bestresszelne
5. szabot.88 (válaszként erre: 4. - Gigi>)
2023. ápr. 16. 08:52
Igazad van. Nálunk is volt ilyen, de a fiamnak csak hasfájása volt, semmi más. Kapott valami gyenge nyugtatót, amiből egyszer egy felet adtam neki, aztán többet se…. Megszünt a hasfájás… 🤷‍♀️
4. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 08:46
Meg kérdezted már a gyereket, hogy a suliban minden ok? Mert lehet ez mögött olyan is ami ott történik vagy történt, csak nem mer róla beszélni.
2023. ápr. 16. 08:41
Én is. Lehet reflux, ételallergia ( glutén, laktóz)….
2023. ápr. 16. 08:38
Gasztros dokihoz vinnèm.🙏
2023. ápr. 16. 08:35

Kisfiam 9 éves lesz.

2hónapja lassan visszatérő tünetei vannak. Köhögés. Kikezeljuk. Gyógyult. Több napig semmi tünetet nincs aztán ismét kezdődik elölről

Emeletre többször előfordult hogy hasmenése volt 1-1 nap. Vagy éppen az hogy elfekszik és az éjszaka közepén elhányja magát. Nem iszik szénsavasat. Sok édességet sem eszik.Mikor megy a hasa (pl napi 4-5 alkalom) akkor hasa is fáj. Ezek a tünetek nagyon maximum 2 napig vannak aztán mondjuk 2 hétig semmi. Aztán megint előjön.

Laborértékeiben fél évvel ezelőtt semmi baj nem volt. Segítsetek merre induljunk el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook